BestBet24 kod promocyjny – nowy buk na horyzoncie!

BestBet24 - nowy bukmacher

Nieprzerwanie od nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku rośnie nam rynek legalnych bukmacherów. BestBet24 to kolejna marka w Polsce – na razie czekamy na kod promocyjny do tych zakładów sportowych, ale jak firma ruszy to jak zawsze będziemy gotowi i przedstawimy naszym czytelnikom ekskluzywną ofertę.

BestBet24 – co da kod promocyjny?

BestBet24 na ten moment jeszcze nie wystartował, ale jak to się stanie to możecie być pewni – postaramy się o kod promocyjny! Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem, to już wiesz czego możesz się spodziewać. Po prostu wyższych bonusów bukmacherskich niż te, które otrzymasz w ofercie powitalnej. Na przykład wystarczy tu przytoczyć chociażby forBET, gdzie z naszym kodem promocyjnym dodatkowo otrzymuje zakład bez ryzyka do 100 złotych o więcej dodatkowych środków od wpłaty o 50 złotych. O podobne korzyści postaramy się z BestBet24, a gdy tak będzie to Was poinformujemy.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Na ten moment pozostajemy w domysłach jaka będzie oferta bonusowa BestBet24 na start. Tak samo jeszcze nie napiszemy, co konkretnie da kod promocyjny. Firma już przygotowuje się do startu, bo mówiło się już nawet, że takowy miał nastąpić w maju. Można zakładać, że pandemia koronawirusa trochę pokrzyżowała plany póki co i początek działalności został odroczony o jakiś czas.

Niemniej praca już wre! Wiemy to chociażby po stronie, która już działa. Jednak oczywiście na ten moment BestBet24 nie oferuje zakładów bukmacherskich, więc na nic nam kod promocyjny. Niemniej widać duże plany, bo zapowiadają 82 punkty stacjonarne w kraju.

Zapowiedzi BestBet24 punktów stacjonarnych

Jak sam BestBet24 się chwali, będzie chciał zaprezentować nową jakość. Tak samo na ich stronie internetowej – BestBet24.pl – można znaleźć informacje, jakoby ich bonus powitalny był bezkonkurencyjny. To co to będzie jeszcze z naszym kodem promocyjnym? Zatem czekamy z niecierpliwością. Poza dodatkowymi środkami do gry nowy bukmacher jak każdy wchodzący na rynek musi się wyróżnić wieloma aspektami i mowa tutaj między innymi o ofercie, kursach czy samym interfejsie.

Co wiemy o BestBet24

Na ten moment czekamy na start BestBet24, aby nie tylko przedstawić kod promocyjny, ale także recenzję produktu. Co wiemy obecnie? Przede wszystkim mowa o legalnym bukmacherze, który otrzymał odpowiednie zezwolenie z Ministerstwa Finansów w 2019 roku.

Siedziba firmy mieści się w Warszawie, natomiast prezesem jest Robert Krupski. Mimo zachęcania na swojej stronie do otwierania punktów stacjonarnych, marka także będzie działać online, na co ma zezwolenie. Już od samego początku zapowiadają również aplikację mobilną, co jest oczywiście dobrym ruchem. Obecnie większość graczy obstawia właśnie za pomocą swoich smart phone’ów.

Działania BestBet24

Na stronie BestBet24 można wyczytać wielkie zapowiedzi, co podnosi oczekiwania. Rynek bukmacherski w Polsce rośnie i jest coraz bardziej konkurencyjny. Oczywiście to wszystko z korzyścią dla gracza, który może wybierać w morzu możliwości – tym samym zakłady sportowe muszą się rozwijać chcąc walczyć o klienta.

Freebet czy zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym w BestBet24

Czekamy na to, jak będzie wyglądać oferta powitalna w BestBet24 i co będziemy Wam mogli dodatkowo zaoferować z kodem promocyjnym. Można założyć, że jedną z promocji będzie bonus od depozytu, ponieważ niemal każdy bukmacher ma taką opcję na start. Różnice zaczynają się na poziomie kwoty, liczby depozytów i przede wszystkim warunków obrotowych. Często te ostatnie potrafią determinować przyjazność danej promocji i tak wyżej ocenimy bonus od depozytu w wysokości 500 złotych z małymi obostrzeniami niż nawet 2000 złotych z regulaminem podnoszącym poziom trudności wypłaty tych dodatkowych środków.

Pytaniem pozostaje także co z innymi bonusami na start jak zakład bez ryzyka czy freebet. Zazwyczaj trudno oczekiwać od bukmachera, żeby miał aż tak pokaźny pakiet już od początku działania. Jednak skoro BestBet24 chwali się, że będzie bezkonkurencyjny, a my będziemy mieli jeszcze kod promocyjny to czemu nie! Nawet jeśli od samego początku nie będzie możliwości korzystania z trzech różnych bonusów, to może w ciągu kilku miesięcy pojawi się taka opcja. Przykładem na takowe zachowanie może być eWinner, który jest jednym z najmłodszych działających w Polsce bukmacherów (od 2019 roku), a już znajdziemy tam trzy rodzaje bonusów na start. Więcej informacji o powitalnych promocjach eWinnera znajdziesz tutaj.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze