Mamy dla Was bukmacherskiego „pewniaczka”, już w tym roku będziecie mieli okazję przetestować nowego legalnego bukmachera BestBet24! Jakie oferty zostaną przez niego przedstawione? Mamy nadzieję, że jeszcze lepsze niż u konkurencji. W końcu rynek bukmacherski rośnie w siłę, a debiutuje na nim coraz większa ilość nowych podmiotów oferujących zakłady wzajemne. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij link LEGALNI BUKMACEHRZY.

 

Kolejny legalny bukmacher z licencją

Operator BestBet24 licencję na przyjmowanie zakładów w punktach stacjonarnych, otrzymał już na początku 2019 roku. Jednak nie zdecydował się na wejście na rynek, bez możliwości zaoferowania swoim klientom dostępu do zakładów bukmacherskich online. Należy przyznać, że odczekanie było znakomitym posunięciem, ponieważ to właśnie oferty na wydarzenia online cieszą się największym powodzeniem wśród kibiców sportowych.

Jeszcze nie jesteśmy w stanie określić, jak będzie się prezentowała oferta i promocje BestBet24. Właściciele spółki nie zdradzili nawet wyglądu loga bukmachera. Wszystkie informacje objęte są tajemnicą, być może szykują dla nas coś specjalnego 🙂

Wiadomo, że siedziba firmy mieści się przy ulicy Solec 18 w Warszawie. Legalny bukmacher BestBet24 jest spółką zarejestrowaną pod numerem KRS 0000627848. Zakłady bukmacherskie dostępne na stronie operatora będzie można obstawiać pod adresem: www.bestbet24.pl. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia strony Ministerstwa Finansów.

 

Autor zdjęcia: Curioso / www.shutterstock.com

Zaloguj się aby dodawać komentarze