Belgia – Czarnogóra: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.06.2024

Kevin De Bruyne, Johan Bakayoko

Gdzie oglądać mecz Belgia – Czarnogóra? Jednym z rozgrywanych w środę meczów towarzyskich będzie pojedynek Belgii z Czarnogórą. Chcesz oglądać to starcie w TV lub internecie? Sprawdź, gdzie będzie dostępna jego transmisja TV oraz stream online.

Belgia – Czarnogóra, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Belgii z Czarnogórą rozegrany zostanie w środę 5 czerwca 2024 o godzinie 20:30 na Stadionie Króla Badouina w Brukseli. Zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji będą gospodarze, którzy stanowią jeden z najsilniejszych zespołów Europy i na nadchodzące Euro jadą jako jeden z kandydatów do tryumfu. Czarnogóra natomiast nie jedzie na turniej, a jej nadchodzącym wyzwaniem będą jesienne występy w dywizji B Ligi Narodów. Chcesz obejrzeć ten pojedynek? Jego transmisja będzie dostępna w Polsat Sport 3.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Belgia - Czarnogóra
Superbet
1
1,25
X
5,75
2
10,00
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Belgia – Czarnogóra: transmisja i stream online za darmo

Stream online omawianego starcia znajdziesz natomiast w Polsat Box Go. Ów serwis pozwala na oglądanie wybranych meczów towarzyskich przez internet. Jeśli lubisz śledzić zmagania w formie streamu, sprawdź też, jak bogata jest oferta transmisji u bukmacherów.

Gdzie oglądać Belgia – Czarnogóra?

Belgia – Czarnogóra obejrzysz w Polsat Box Go. Oprócz oglądania tego meczu masz jednak ochotę obstawić jego wynik? Sprawdź ofertę zakładów w Superbet! Jeżeli nie masz jeszcze tam konta, zachęcam do założenia go z kodem ZAGRANIE i skorzystania z kursu 100,00 na wygraną Belgii! Zagraj kupon SOLO za 2 PLN, na zwycięstwo Czerwonych Diabłów, a jeśli wygrasz, otrzymasz bonus 200 PLN! Życzę powodzenia i zachęcam do regularnego sprawdzania naszych typów na Euro 2024, które rusza 14 czerwca!

BEL - MNE promocja Superbet

Obrazek w tle: fot. Belga/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze