Piłka nożna to wspaniały sport, ponieważ nie pozwala długo rozpamiętywać porażek. Biało-Czerwoni już w niedzielę będą mieli okazję zmazać plamę, jaką dali w rywalizacji z Portugalią. Czy tym razem Stadion Śląski okaże się szczęśliwy? Pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się remisem 1:1 w Bolonii. Jak STS opinie oceniają nasze szanse na zwycięstwo i co ciekawego znajdziemy w ofercie legalnego bukmachera?

STS opinie – sprawdź najlepsze kursy przed meczem reprezentacji Polski

Polska vs Włochy: zapowiedź meczu, kursy główne i STS opinie

Zarówno Polacy, jak i Włosi nie są w najlepszej sytuacji po dwóch meczach Ligi Narodów. Oba zespoły mają na swoim koncie po jednym punkcie zdobytym w bezpośredniej rywalizacji, a do tego jednobramkową porażkę z Portugalią. Squadra Azzurra przegrała na wyjeździe, a Biało-Czerwoni przed własną publicznością. Dzisiejsze starcie to przede wszystkim walka o utrzymanie w pierwszej dywizji. Przegrany w tym meczu mocno skomplikuje swoją sytuację. Oba zespoły w poprzednich trzech meczach nie odniosły zwycięstwa. Kogo STS opinie uznają za faworyta w tym pojedynku?

sts opinieSTS opinie:

Co ciekawe faworytem tej rywalizacji jest drużyna gości. Kurs na zwycięstwo Italii wynosi 2.50. Wygrana Polski – 2.98, a najmniej prawdopodobny jest remis według legalnego bukmachera – 3.15. Trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawe zestawienie, ponieważ Biało-Czerwoni zremisowali w dwóch z trzech ostatnich spotkań, natomiast Włosi w trzech z czterech poprzednich rywalizacji.

STS opinie na temat zdarzeń dodatkowych

Włosi pod wodzą Roberto Manciniego rozegrali dokładnie sześć spotkań. W tym czasie w każdym meczu stracili przynajmniej jedną bramkę. Squadra Azzurra wygrała tylko jeden mecz z tym trenerem. Mowa o rywalizacji z Arabią Saudyjską 2:1. Italia nie zaznała smaku zwycięstwa w żadnym z pięciu ostatnich spotkań. Biało-Czerwoni wygrali tylko jeden z pięciu poprzednich meczów. Nasi rywale w sześciu z siedmiu rozegranych potyczek zanotowali wynik BTTS. Biało-Czerwoni pod tym kątem mają passę trzech kolejnych starć z bramką obu drużyn – wszystkie pod wodzą Jerzego Brzęczka. Oba zespoły nie mogą pochwalić się szczelną defensywą. Szczególnie w przypadku Włochów jest to spore zaskoczenie, ponieważ przez lata słynęli z solidnej linii obronnej. Polacy w ostatnim meczu domowym stracili aż trzy gole z Portugalią. Dodatkowo pierwsze spotkanie w Bolonii zakończyło się rezultatem 1:1.

  • BTTS (tak) – 1.95

Siedem z ośmiu ostatnich rywalizacji tych drużyn to wyniki -2,5 gola. Włosi w swoich czterech poprzednich meczach zanotowali taki rezultat, natomiast Polacy w trzech z czterech spotkań, gdyż statystykę zaburzył wynik z Portugalią. Jak pokazują historyczne starcia obu drużyn, widać sporą tendencję do underowych rezultatów. STS opinie również zwróciły na to uwagę, ponieważ kurs na -2,5 gola w tej rywalizacji wynosi jedynie 1.65.

  • -2,5 gola – 1.65

Czas na przełamanie Lewego?

Robert Lewandowski nie będzie dobrze wspominał swojego 100 występu w narodowych barwach. Snajper Bayernu zakończył jubileuszowe spotkanie bez gola, a Polska przegrał 2:3. Obecnie Lewy nie zdobył bramki w pięciu kolejnych meczach w kadrze. Po raz ostatni taka passa przydarzyła mu się w 2013 roku. Mimo wszystko jest to napastnik klasy światowej, dlatego przełamanie nadejdzie prędzej czy później. Po dwóch meczach pod wodzą Jerzego Brzęczka widać, że lubi cofnąć się po piłkę w głąb boiska, co w pewien sposób ogranicza jego sytuacje podbramkowe. Kurs, że strzeli bramkę w dzisiejszym spotkaniu wynosi 2.50, jednak legalny bukmacher ma również ciekawą propozycję na gola Krzysztofa Piątka – 3.50.

  • Lewandowski gol – 2.50
  • Piątek gol – 3.50