fbpx
https://zagranie.com 2018-01-06 16:20:12 2019-04-08 14:24:53
STS oferta i bonus

ekskluzywny kod rejestracyjny:

1029PLN

pozostało kodów: 228
nasza ocena bukmachera: 10.0
czas rejestracji: 5 min
wypłata: do 8h

Szukasz operatora? Z pewnością napotkałeś na STS Zakłady Bukmacherskie, a więc jedną z polskich firm, wpisujących się na listę legalnych bukmacherów. Najmniej wymagającym graczom ta informacja w zupełności wystarczy i nic w tym złego – grając w STS Zakładach Bukmacherskich masz gwarancję bezpieczeństwa i działania zgodnego z prawem. Oczywistym jest, że jednak większość obstawiających chętnie dowie się czegoś jeszcze, aby upewnić się, że wybór STS Zakładów Bukmacherskich będzie trafny. Sprawdźmy zatem, co ma do zaoferowania ten legalny operator!

Recenzja jest aktualizowana na bieżąco.

 

STS oferta bonusowa – październik 2018

Wielu graczy ocenia bukmachera przez pryzmat atrakcyjności jego oferty bonusowej. Czy słusznie? Nie do końca, jednak jest to całkowicie zrozumiałe – wysoki bonus na start to gwarancja solidnego bukmacherskiego treningu, możliwość poznania operatora oraz zweryfikowania swoich umiejętności bez obaw o stratę własnych środków. Co więc kryje oferta STS dla nowych graczy?

Nowi klienci STS Zakładów Bukmacherskich otrzymują nawet 1000 PLN na start + 25 PLN freebet!

Oferta powitalna STS Zakładów Bukmacherskich obejmuje bonus od pierwszego depozytu sięgający 1000 PLN. Co to oznacza? Po zarejestrowaniu się i otrzymaniu dostępu do konta, nowy gracz, aby otrzymać promocyjne środki, musi złożyć swój pierwszy depozyt. Zaraz po tym dodatkowa kwota zostanie doliczona do konta klienta, dzięki czemu rozpocznie grę z naprawdę sporą sumą, a co za tym idzie – z równie sporymi możliwościami. Warto dodać, że o wysokości bonusu decyduje sam gracz. Doliczana kwota uzależniona jest od wysokości złożonego depozytu. Zasady są proste – wpłacisz 50 PLN, a od STS otrzymasz dodatkowe 50 PLN, zatem zaczynasz grę z 100 PLN na koncie. Przeznaczasz na grę własne 1000 PLN? Bukmacher w takiej sytuacji da Ci dodatkowe 1000 PLN, a w konsekwencji na swoim koncie zobaczysz aż 2000 PLN. Po skorzystaniu z bonusu droga do jego wypłacenia jest krótka – wystarczy wykonać trzykrotny obrót, gdzie każdy kupon musi mieć łączny kurs wynoszący przynajmniej 1.91.

 

 

Oferta powitalna to oczywiście dopiero początek możliwości w kontekście promocji i bonusów. Stałym klientom STS Zakłady Bukmacherskie dają następujące opcje:

 • Polubisz Poniedziałek – nikt nie zakłada konta u bukmachera bez powodu, dlatego, jeśli już grać, to najlepiej regularnie, bo właśnie za zaangażowanie STS nagradza swoich klientów. Co tydzień, w każdy poniedziałek, 1000 najbardziej aktywnych graczy otrzymuje bonus od 20 PLN do 100 PLN, co uzależnione jest od pozycji w rankingu. Co więcej, STS Zakłady Bukmacherskie nie nakładają ograniczeń – jeśli tylko zasłużysz, możesz otrzymywać bonus nawet co tydzień.
 • Zaproś Kumpla – to oferta od STS, na której mogą skorzystać dwie osoby jednocześnie – obecny gracz oraz przyszły gracz. Będąc klientem tego bukmachera, zaproś swojego znajomego do gry. Jeśli faktycznie zarejestruje się w STS z Twojego polecenia, wpłaci pieniądze oraz zacznie gracz, obaj otrzymacie po 50 PLN.
 • Strefa VIP – STS Zakłady Bukmacherskie kolejny raz podkreślają, że doceniają zaangażowanie i lojalność klientów. Z tego względu śledzą poczynania swoich graczy i tych najaktywniejszych nagradzają statusem VIP. Każda taka osoba może liczyć między innymi na zaproszenia na wydarzenia sportowe, opiekę dedykowanej konsultantki czy też priorytetową obsługę.
 • Wirtualne poniedziałki – STS Zakłady Bukmacherskie zachęcają do obstawiania sportów wirtualnych. Doceniają dołączenie do kuponu zdarzenia ze sportów wirtualnych i w chwili, kiedy kupon nie wejdzie, zwracają do 50 PLN. Należy dodać, że warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zagranie za przynajmniej 10 PLN pięciu kuponów.
 • Mobile bonus – aplikacja mobilna to spore ułatwienie w obstawianiu, a nie każdy legalny bukmacher ją posiada. STS daje swoim graczom dostęp do takiego udogodnienia, a co więcej, od 9 lutego do 25 lutego 2018r. za zaangażowanie w obstawianie w tych dniach za pomocą aplikacji mobilnej oferuje bonusy od 10 PLN do 100 PLN. Pod uwagę jest brana łączna suma stawek i na jej podstawie ustalana jest wysokość przyznanego bonusu.

 

Co zrobić, aby móc skorzystać z bonusów od STS Zakładów Bukmacherskich?

Warunek jaki musisz spełnić, aby otrzymać dostęp do opisanych promocji jest jeden – to po prostu rejestracja w STS. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o wypełnienie standardowego kwestionariusza osobowego, a bukmacher zweryfikuje między innymi Twój wiek. Rejestracja to standardowa procedura, do przeprowadzenia której zobowiązany jest każdy legalny operator, dlatego nie powinna wzbudzać wątpliwości. Sam proces jest intuicyjny i nie zajmie Ci wiele czasu. Kliknij w poniższy obrazek, zarejestruj się i odbierz swój pierwszy bonus!

 

STS Zakłady Bukmacherskie – oferta sportowa

Zaskoczeniem nie powinien być fakt, że STS Zakłady Bukmacherskie na pierwszym miejscu w swojej ofercie stawiają piłkę nożną, a co więcej, mogą pochwalić się jedną z lepszych ofert w tej kwestii. Możliwe do obstawiania rozgrywki sięgają nawet 5 szczebla, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W STS wytypujesz najbardziej popularne zdarzenia, ale również mecze Uzbekistanu czy Tajlandii. Na uwagę zasługują także sekcje pięściarskie. STS dopracował swoją ofertę w tym aspekcie – istnieje możliwość typowania boksu zawodowego, amatorskiego, World Boxing Super Series, a liczba proponowanych zdarzeń jest naprawdę spora. Mniejszą uwagę przyłożył niestety do coraz to chętniej obstawianego MMA. Co z pozostałymi sportami? Czy kibice innych dyscyplin niż piłka nożna mają czego szukać w STS? Warto spróbować. Oprócz wymienionych sportów obstawiający znajdą kilkanaście kolejnych, wśród których większość wyłoni wartościowe dla siebie propozycje. Pojawiają się atrakcyjne opcje na tenis ziemny, hokej czy koszykówkę. Natomiast fani czarnego sportu mogą typować mecze do 2 ligi.

Zakłady na żywo w STS Zakładach Bukmacherskich

Zakłady live coraz częściej goszczą w ofercie polskich bukmacherów i nic w tym dziwnego – to alternatywa dla tradycyjnego, przedmeczowego typowania. Oczywiście idealną sytuacją do obstawiania na żywo jest śledzenie rozgrywek z trybun i reagowanie na to, co się dzieje na boisku za pomocą przenośnego urządzenia z aplikacją mobilną STS. Nie oznacza to jednak, że nie można korzystać z oferty zakładów live, siedząc w domu. Ułatwi to na przykład STS TV, dzięki czemu gracz zyska transmisję wybranych spotkań. Ponadto wszystkie dostępne w tej opcji zdarzenia są zawarte w dwóch zakładkach. Pierwsza – Przegląd wydarzeń – jest zbiorem meczów, z podziałem na konkretne dyscypliny. Druga natomiast – Widok szczegółowy – dostarcza zainteresowanemu dokładne informacje na temat poszczególnych rozgrywek. Udogodnieniem jest także kalendarz, w którym uwzględnione są nadchodzące wydarzenia ze świata sportu, możliwe do obstawiania na żywo. Dzięki temu każdy fan tego rodzaju zakładów może z wyprzedzeniem zaplanować sobie czas.

 

E-sport w STS Zakładach Bukmacherskich

Wokół e-sportów skupiają się coraz większe rzesze fanów. STS Zakłady Bukmacherskie dostrzegają to i udostępniają wszystkim fanatykom gier specjalną zakładkę, w której mogą typować wyniki starć w takich grach jak:

 • Counter Strike
 • League of Legends
 • Dota 2
 • Hearthstone
 • King of Glory
 • StarCraft 2

 

Sekcja ta zawiera także przydatne wskazówki dla początkujących graczy oraz tematyczny blog – niestety, nieaktualizowany od czerwca 2017 roku.

 

Aplikacja mobilna STS

Aplikacja mobilna w XXI wieku, a więc dobie smartfonów i wszechobecnego Internetu, wydaje się być elementem obowiązkowym bukmacherskiej oferty. Niestety, jeszcze nie każdy polski operator może się nią pochwalić. STS Zakłady Bukmacherskie nie zaliczają się do grona tych firm i oferują swoim graczom dedykowaną aplikację mobilną, dostępną zarówno na smartfony z iOS, jak i z systemem Android. Co daje taka aplikacja? Przede wszystkich większą wygodę i elastyczność. Nie musisz czekać na powrót do domu, lecz możesz sprawdzać ofertę, tworzyć kupony i otrzymywać spersonalizowane powiadomienia, będąc w każdym miejscu na Ziemi, do którego tylko dociera Internet.

 

Obsługa klienta

Mało kogo obchodzi kwestia obsługi klienta, dopóki nie napotka na problem uniemożliwiający mu grę. Właśnie dlatego warto zorientować się w tym temacie zawczasu. Wszystkich graczy powinien ucieszyć fakt, że STS Zakłady Bukmacherskie chętnie wyciągają do swoich klientów pomocną dłoń… a nawet kilka, a należą do nich: ABC, Samouczek, FAQ, formularz kontaktowy oraz czat. Dwie pierwsze opcje skierowane są do osób rozpoczynających przygodę z bukmacherką, pozostałe natomiast mogą przydać się każdemu. W przypadku indywidualnego problemu najlepiej skontaktować się za pomocą czatu – oczekiwanie na połączenie z konsultantem powinno zając jedynie kilka sekund.

 

Płatności i wypłaty

Wpłaty środków oraz wypłaty wygranych są kluczowymi czynnościami w kontekście zakładów bukmacherskich, dlatego warto upewnić się, czy będą one przebiegały u wybranego bukmachera bez zakłóceń.

W STS Zakładach Bukmacherskich można składać depozyt z wykorzystaniem:

 • Kart kredytowych VISA, Mastercard
 • Przelewu za pośrednictwem pay.com, PayU, dotpay, Skrill
 • Gotówki, w punkcie stacjonarnym STS

Zdecydowanym plusem, który trzeba zaznaczyć, jest fakt, że w większości transakcje te realizowane są natychmiast, co nie narazi klienta na frustrujące oczekiwanie, a tym samym wstrzymanie możliwości obstawiania.

 

 

Kwestia wypłat ma się nieco inaczej. Jeśli posiadasz rachunek w jednym z następujących banków:

 • PKO Bank Polski
 • mBank
 • ING Bank Śląski
 • Bank Zachodni WBK
 • Alior Bank
 • Millennium Bank
 • Inteligo
 • Orange Finanse
 • T-Mobile Usługi Bankowe

to STS Zakłady Bukmacherskie obiecują Ci wypłatę każdego dnia w godzinach 10:00 – 24:00. Co więcej, bukmacher STS deklaruje, że cały proces zajmie jedynie około 15 minut. W przypadku innego banku wypłacone pieniądze znajdą się na Twoim koncie bankowym maksymalnie po upływie 2 dni.

platnosci-skrill

Szata graficzna: 6/10
Oferta zakładów: 6/10
Kursy: 6/10
Promocje: 6/10
Metody płatności: 7/10

Podsumowanie: 6.2/10

Legalny bukmacher - odznaka

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

Min. depozyt:

brak

 100% do 1230 PLN + 29 PLN freebet!
Kod rejestracyjny: 1259PLN

rejestracja bez dowodu
BIURO OBSŁUGI KLIENTA 24/7

Nasza ocena:

10

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

 510 PLN zakład bez ryzyka i +50% do wygranych!
 Kod rejestracyjny: 510PLN

najwyższy cashback na rynku

Nasza ocena:

9.9

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

Nasza ocena:

9.8

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.5

RECENZJA

Totolotek Zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.2

RECENZJA

Logo LV BET zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.7

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.4

RECENZJA

Nasz ranking legalnych bukmacherów zawiera tylko opcje godne uwagi. Oferta polskich operatorów jest naprawdę rozbudowana, a samodzielne poszukiwanie najlepszego rozwiązania z pewnością zajęłoby Ci dużo czasu i nerwów.

Skorzystaj z ułatwienia, które Ci udostępniamy, nie trać czasu na poszukiwania i ciesz się atrakcyjnymi bonusami dla nowych graczy!

STS Zakłady Bukmacherskie: STS oferta październik 2018 i opinie o bukmacherze
9.9 (98.67%) 45 głosów

Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu