Bandura – Tomasz Adamek: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online. Zapowiedź

Tomasz Adamek na treningu

Gdzie oglądać Bandura – Tomasz Adamek? Walką wieczoru najbliższej gali FAME MMA 21 będzie starcie Patryka Bandurskiego z Tomaszem Adamkiem! Pojedynek ten zapowiada się wybornie, a ja w poniższym tekście podpowiem, gdzie i w jaki sposób obejrzeć wspomnianą walkę na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia tej zapowiedzi.

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Bandura – Tomasz Adamek, gdzie oglądać?

Walka Bandury z Tomaszem Adamkiem nie będzie dostępna do obejrzenia osobno. Mam tu na myśli fakt, że dostęp do tego pojedynku trzeba będzie wykupić łącznie ze wszystkimi innymi pojedynkami FAME MMA 21! Tym razem organizacja nie proponuje PPV na swojej stronie, ale nawiązała współpracę z serwisem Canal+! Oznacza to, że właśnie za sprawą tej platformy będzie można oglądać starcie Bandury z Tomaszem Adamkiem.

Zapowiedź walki Bandura – Tomasz Adamek

Opisywane w tym tekście starcie będzie walką wieczoru FAME MMA 21 i oczywiście zapowiada się kapitalnie! Bandura to znana i lubiana postać w świecie freak-fightów, natomiast Tomasz Adamek to były mistrz świata dwóch kategorii wagowych w boksie! Więcej informacji na temat tego pojedynku, a także omówienie sylwetek obu zawodnikach znajdziecie w naszych typach na Bandura – Tomasz Adamek!

Baner Betclic pod FAME MMA 21

Bandura – Tomasz Adamek, kiedy i o której godzinie?

Starcie Bandury z Tomaszem Adamkiem odbędzie się już w najbliższą sobotę, czyli 18. maja 2024 roku! Sam start gali FAME MMA 21 zaplanowany został na godzinę 19:30, jednak oczywiście walka wieczoru będzie ostatnim aktem tego przedsięwzięcia. Teoretycznie zawodnicy powinni wyjść do oktagonu między 23:00, a 24:00, jednak wiadomo, że godzina nie jest tu sztywna, ponieważ zależy od długości trwania wcześniejszych starć.

Bandura – Tomasz Adamek, transmisja na żywo w TV

Kibice freak-fightów przyzwyczaili się już, że ich ulubione gale transmitowane są tylko i wyłącznie w Internecie. Podobnie będzie w przypadku FAME MMA 21 i pojedynku Bandura – Tomasz Adamek. Tego starcia nie obejrzymy w formie transmisji na żywo w TV, jednak dostępny będzie stream online w sieci. O tej kwestii powiem nieco więcej już za moment, a tymczasem zachęcę do sprawdzenia naszych wszystkich typów na FAME MMA 21!

Bandura – Tomasz Adamek, stream online

Przechodząc zatem do tematu streamów online, taka opcja będzie dostępna w Internecie. Aby obejrzeć starcie Bandura – Tomasz Adamek w formie streamu online, należy wejść na stronę famemma.tv, założyć swoje konto i wybrać jedną z trzech opcji zobaczenia całej sobotniej gali. Cena zaczyna się już od kwoty 39.99 PLN, a w dodatku będzie można za tę wartość oglądać wszystkie transmisje w Canal+ Online przez miesiąc! Jest to więc ciekawa i warta uwagi opcja, a ponadto jedyna legalna metoda na obejrzenie starcia Bandura – Tomasz Adamek na żywo!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze