Po dłuższej przerwie wracamy z typowaniem rozgrywek Counter Strike’a, a konkretnie turnieju IEM Cologne, którego ćwierćfinały rozpoczynają się właśnie dzisiaj! W nich spotkamy między innymi liderów obecnego rankingu hltv, czyli Gambit, jednak na końcu pierwszej dziesiątki dosyć niespodziewanie znajduje się Astralis, które także dziś będzie walczyć o awans do kolejnej rundy. W półfinałach czekają już drużyny G2 Esports oraz Natus Vincere, którzy w wyniku najlepszych występów w fazie grupowej awansowali bezpośrednio do następnej fazy turnieju. Kto według was dziś zdobędzie zwycięstwo i awansuje do półfinałów? Czy Astralis wyjdzie obronną ręką z tarapatów w rankingu, czy jednak będziemy świadkami niespodzianki? Ja dziś przygotowałem analizę tylko jednego spotkania, jednak według mnie jest to najciekawszy pojedynek dzisiaj!

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet
 
STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Virtus.pro – Astralis
16.07.2021 r. Godz. 16:00

Zaczynamy od tego ciekawszego, przynajmniej według mnie spotkania, czyli pojedynku pomiędzy Virtus.pro a Astralis. Obydwie ekipy w ostatnich tygodniach zanotowały lekki spadek formy, jednak już sam IEM Cologne może im pomóc nieco wznieść się w rankingu. W grze pozostaje w końcu już tylko sześć zespołów, a wygrana dzisiaj może nadać zwycięzcy dodatkowego bonusu, motywacji, dzięki czemu kolejni rywale mogą nie być już tak straszni. To jednak tylko gdybanie o następnych fazach, skupmy się teraz na nadchodzącym spotkaniu.

Bukmacherzy w roli faworyta widzą tutaj Duńczyków, jednak według mnie kursy na to spotkanie powinny być o wiele bardziej wyrównane. Astralis obecnie nie jest drużyną, która potrafi utrzymać dobrą formę przez dłuższy czas i ich gra wygląda na próbę ciągłego odnalezienia formy niż rzeczywista siła tej drużyny. Dwa zwycięstwa w fazie grupowej pozwoliły im na awans, jednak jeśli spojrzymy głębiej na bilans spotkań Astralis wygląda jak średnia drużyna, z pewnością nie przypomina już tej precyzyjnej i perfekcyjnej machiny sprzed lat. Obecnie, poprzez organizowanie praktycznie wszystkich wydarzeń w formie online zmienił się sposób gry, co ma wpływ nawet w sytuacji takiej jak podczas obecnie trwającego IEMa, gdzie zawodnicy wrócili na lana, jednak bez obecności fanów. Astralis jest drużyną turniejową i według mnie to spowodowało ich dobry występ w fazie grupowej, jednak według mnie ich najwyższą formę zobaczymy dopiero na majorze, a w tym momencie widać kilka wyraźnych mankamentów w ich dyspozycji.

Baner grupy typerskiej facebook

Virtus.pro również miało w ostatnich tygodniach małe zawirowania formy i trochę brakuje do momentu gdy walczyli o top3 hltv, jednak ich ostatnie trzy wygrane, na naprawdę mocnych rywali dają dobre perspektywy przed dzisiejszym spotkaniem. Zwycięstwo na takie ekipy jak BIG czy NiP z pewnością dodało wiatru w żaglu dla drużyny Bustera, a styl, w jakim dokonali tych sukcesów również dobrze rokuje przed pojedynkiem z Duńczykami. Według mnie ich zwycięstwo w tym spotkaniu nie jest wcale tak niespodziewane i to oni moim zdaniem będą dyktować warunki. Tak jak pisałem, Astralis jest bardzo chwiejne jeśli chodzi o swoją formę, a nie mają dodatkowo żadnych atutów, chociażby w postaci mocnej mapy, bo Virtusi mają taki sam pierwszy pick, czyli mapę Inferno, gdzie rozgrywają więcej spotkań i wygrywają większy ich procent. Tutaj kurs odgrywa również bardzo ważną rolę, gdyż według buków Astralis jest ciągle traktowane jako bardzo mocna drużyna, jednak na ten moment nie widać tej mocy w ich grze i kurs 2,20, który można w zasadzie zagrać w singlu, co zresztą sam zaproponuje, jest bardzo atrakcyjny. VP ma zawodników w formie, ma za sobą trzy świetne spotkania i z każdym kolejnym widać coraz bardziej pełny potencjał tej ekipy. Statystyki indywidualne zawodników, rating kluczowych strzelców, nawet średnia oddanych rund w wygranych i przegranych spotkaniach, wszystko to wskazuje na delikatną przewagę VP. Wystarczy, tylko żeby zawodnicy wiedzieli jak to wszystko wykorzystać, a całość powinna pójść jak z płatka!

STS
2.20
Virtus.pro wygra spotkanie

 

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

 

Sts kupon esport 16.07.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze