Gdzie oglądać mecz Arsenal – Liverpool? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego na ten temat się dowiesz. Kanonierzy podejmą na własnym stadionie The Reds, więc będziemy mieli do czynienia ze spotkaniem dwóch ekip o wysokim potencjale. Kto tutaj sięgnie po wygraną i awansuje dalej w EFL Cup? Czy podopieczni Kloppa po raz kolejny zagrają świetne starcie?

Arsenal – Liverpool – gdzie oglądać dzisiaj?

Kanonierzy na własnym stadionie podejmą Liverpool już w czwartek, 20.01.2021, o godzinie 20:45. Arsenal na pewno nie będzie faworytem, nawet pomimo braku kadrowych po stronie gości. Tym razem te kluby zmierzą się ze sobą w EFL Cup, a więc tę rywalizację obejrzysz w STS i Fortunie. O szczegółach piszemy właśnie niżej, gdzie dokładnie tłumaczymy co trzeba zrobić u każdego z tych operatorów.

Arsenal – Liverpool: za darmo w internecie

Gdzie będzie stream online z meczu Arsenal – Liverpool? Jedną z opcji jest właśnie STS. Ten bukmacher chce w zamian za dostęp do transmisji zagranego dowolnego kuponu w ciągu ostatnich 24 godzin. Minimalna stawka to 2 PLN, a z naszym bonusem na start możesz grać bez ryzyka!

 1. Zarejestruj swoje konto: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
 2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
 3. Zaloguj się na konto
 4. Zagraj BEZ RYZYKA dowolny kupon za co najmniej dwa złote
 5. Oglądaj mecz
sts tv, baner
fot. sts

Arsenal – Liverpool: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Oprócz STS transmisja na żywo z meczu Arsenal – Liverpool będzie także w Fortunie. Ten operator ma już jednak nieco inne warunki, bo oprócz zagranego i rozliczonego kuponu chce jeszcze dodatnie saldo na koncie.

 1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fortuna
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Zagraj dowolny kupon
 4. Pamiętaj, że musi być rozliczony, gdy będziesz chciał oglądać spotkanie Arsenal – Liverpool
 5. Miej dodatnie saldo na koncie
 6. Przejdź do TV
 7. Oglądaj mecz
Fortuna
Oglądaj EFL Cup w Fortunie!

Arsenal – Liverpool: stream na żywo online

Stream online odpalisz zarówno w aplikacji mobilnej od STS, jak i tej Fortuny. Na obu platformach transmisje live u bukmacherów działają dobrze i przyjemnie się je ogląda. Do sprawnego działania potrzebujesz w zasadzie jedynie internetu.

Arsenal – Liverpool: zapowiedź meczu

Mecz Arsenal – Liverpool zapowiada się na hitowe widowisko. W końcu dojdzie do bezpośredniej rywalizacji dwóch ekip z BIG SIX. Czy The Reds staną na wysokości zadania i awansują do kolejnego etapu EFL Cup? A może dojdzie tutaj do kolejnej niespodzianki? Kursy bukmacherskie faworyzują podopiecznych Kloppa:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 4 lipca 2022 03:40.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać Arsenal - Liverpool?

Spotkanie Arsenalu z Liverpoolem będziesz mógł obejrzeć w STS lub Fortunie!

O której Arsenal zagra z Liverpoolem?

Starcie Arsenalu z Liverpoolem zaplanowane zostało na godzinę 20:45.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze