W niedzielę piłkarskie emocje są zdominowane przez hit LOTTO Ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk zmierzy się z Legią Warszawa. Oba zespoły są w dobrej formie, dlatego kibice nie mogą się doczekać tej rywalizacji. Sprawdzamy, jak prezentują się kursy główne w LVBET i opinie na temat tego meczu?

LVBET opinie – sprawdź, najlepsze propozycje na hit LOTTO Ekstraklasy

Lechia Gdańsk vs Legia Warszawa – analiza meczu, kursy główne i LVBET opinie

Jeśli na starcie analizy powiemy, że czeka na spotkanie lidera z drugą drużyną tabeli, to z miejsca wiadomo, że emocje zagwarantowane. Jednak to nie wszystko! Lechia Gdańsk jest aktualnie najlepszym zespołem LOTTO Ekstraklasy pod kątem meczów na własnym boisku. W ośmiu spotkaniach zaliczyli sześć zwycięstw oraz dwa remisy, co czyni ich niepokonanym zespołem. Biało-Zieloni zgromadzili na swoim koncie 37 punktów, dzięki czemu mają bezpieczną przewagę ośmiu oczek nad wiceliderem. W przypadku wygranej w dzisiejszej rywalizacji sytuacja Lechii zrobiłaby się doskonała, jednak to zadanie z pewnością nie będzie łatwe. Dlaczego?

Legia Warszawa to najlepsza drużyna w LOTTO Ekstraklasie pod kątem meczów na wyjeździe. Wojskowi do tej pory zgromadzili 17 punktów w delegacjach, dzięki czemu znacząco poprawili swoją pozycję z początku sezonu. Legioniści dobrze wyglądają w defensywie, ponieważ stracili 18 bramek, co jest drugim najlepszym wynikiem w stawce. Najlepsza w tej kategorii jest właśnie Lechia Gdańsk, która jeden raz mniej wyjmowała piłkę z siatki. Jak prezentują się kursy główne w LVBET i opinie o faworycie tej rywalizacji?

lvbet opinie

Ciekawostką jest fakt, że LVBET opinie wskazują na faworyta tej rywalizacji Legię Warszawa. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.5. Dla porównania remis 3.25, natomiast zwycięstwo gospodarzy 2.85. Muszę przyznać, że takie przeliczniki mocno mnie zaskoczyły, jednak bukmacher mógł się kierować statystykami meczów bezpośrednich, ponieważ Wojskowi wygrali w dwóch ostatnich wyjazdach do Gdańska.

Propozycje dodatkowe w LVBET i opinie na ten temat

Wiemy już, że bukmacher za faworyta tego starcia uznaje Legię Warszawa, jednak jeśli ktoś nie chce grać 1X2, to ciekawe wybory można znaleźć w zakładkach zdarzeń dodatkowych. Hity w LOTTO Ekstraklasie bardzo często rozczarowują lub kończą się underem bramek. W tym sezonie było tak już kilkukrotnie.

  • Legia 1:0 Lech
  • Lech 0:1 Lechia
  • Lechia 0:0 Legia
  • Jagiellonia 0:1 Lechia
  • Jagiellonia 1:1 Legia

Jak widać, pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się podziałem punktów przy wyniku 0:0 na Łazienkowskiej. Kurs, że zobaczymy w tym starciu mniej niż 2,5 bramki, wynosi – 1.82.

  • -2,5 gola – 1.82

Legia wygrała w dwóch kolejnych wyjazdach do Gdańska, a spotkanie kończyło się z wynikiem BTTS i +2,5 gola. Lechia ma drugą najmocniejszą linię ofensywną w LOTTO Ekstraklasie – 30 zdobytych bramek. Dla porównania Jagiellonia Białystok ma jednego gola więcej, a Legia – 29 trafień. Na Stadionie Energa zmierzą się dwie mocne drużyny pod kątem atakowania bramki przeciwników. Lechia wygrała w siedmiu kolejnych meczach, licząc wszystkie rozgrywki. Gdańszczanie na własnym boisku strzelili 18 bramek w ośmiu rywalizacjach, co daje nam średnią ponad dwóch trafień na spotkanie. Legia w każdym z kolejnych 10 pojedynków na boiskach LOTTO Ekstraklasy strzelała przynajmniej jednego gola. Kurs, że zobaczymy tutaj bramkę z obu stron, wynosi – 1.72.

  • BTTS – 1.72