Gdzie oglądać walkę Alberto – Marcin Dubiel? Odpowiedź na to pytanie poznasz niżej, gdzie dokładnie to opisujemy. W sobotę czeka nas trzecia gala High League, podczas której main eventem będzie pojedynek Alberto – Marcin Dubiel. Raper jest tutaj ogromnym faworytem, ale czy wykorzysta swoje argumenty?

baner Fortuna high league 3

Alberto – Dubiel, gdzie oglądać?

Na High League 3 główną walką będzie pojedynek Alberto – Marcin Dubiel, czyli rywalizacja debiutanta z influencerem, który na koncie ma już trzy walki, w tym dwie wygrane. Wbrew pozorom to debiutant, czyli Alberto, jest tutaj ogromnym faworytem. Czy wykorzysta swoje atuty i faktycznie wygra? Odpowiedź poznamy bardzo późnym wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać Alberto – Marcin Dubiel, a także jakie są typy na tę walkę.

Alberto – Marcin Dubiel, data i godzina walki

Starcie Alberto – Marcin Dubiel prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 23:30. Dokładnej godziny nie znamy, ale będzie można bazować na tym, jak szybko kończyć się będą poprzednie walki. Skoro już przy nich jesteśmy, to sprawdź, jakie są ciekawe propozycje na zbliżającą się galę –> https://zagranie.com/high-league-3-typy/

Alberto – Marcin Dubiel, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Alberto – Marcin Dubiel w TV? Jeżeli chcesz oglądać ten pojedynek na telewizorze, to niestety musimy Cię zmartwić, ponieważ nie jest to możliwe w tradycyjny sposób. Federacja nie podpisała umowy z żadną stacją. Możesz jednak przerzucić obraz na TV za pomocą laptopa lub telefonu!

Alberto Simao – Marcin Dubiel, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo stream online z meczu Alberto – Marcin Dubiel? Nie jest to możliwe, ale możesz odpalić transmisję w systemie PPV, za który musisz zapłacić. Na stronie High League znajdziesz wszystkie niezbędne rzeczy. Przed startem walki zerknij także na nasze propozycje typów na High League!

Stream z walki Alberto – Marcin Dubiel

Stream online z walki Alberto – Marcin Dubiel będzie dostępny w systemie PPV od High League, gdzie można go kupić już od kilku dni. Warto to zrobić odpowiednio wcześnie, żeby nie martwić się o działanie serwerów na kilka minut przed walką.

FAQ

Gdzie oglądać Alberto - Dubiel?

Walkę Alberto z Dubielem będziesz mógł obejrzeć na stronie High League.

O której Alberto będzie walczył z Dubielem?

Walka Alberto - Dubiel rozpocznie się około godziny 23:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze