Alberto – Marcin Dubiel typy i kursy! Gala High League 3 odbędzie się już w sobotę, 04.06.2022, a w piątek o godzinie 19:00 zobaczymy trening medialny oraz ważenie wszystkich zawodników. W walce wieczoru zobaczymy starcie Alberto – Marcin Dubiel. Który z nich tutaj wygra? Czy Dubiel po raz kolejny pokaże się z dobrej strony w oktagonie?

baner Fortuna high league 3

Alberto – Marcin Dubiel, typy na walkę

Na High League 3 main eventem będzie starcie Alberto – Marcin Dubiel. Obaj zawodnicy są już dobrze znani w świecie influencerów. Zarówno jeden, jak i drugi działają w internecie, a Dubiel do tego walczył już w oktagonie. Jego starcia jednak zdecydowanie nie były zbyt dobre, pomimo wygranej w ostatnim pojedynku. Teraz rywalem będzie Alberto, a to oznacza, że poprzeczka jest bardzo wysoko. Na pewno porażka Alberto bardzo mocno by go ośmieszyła, bo zapowiadał, że Dubiel nie ma z nim najmniejszych szans. Czy tak faktycznie będzie? Odpowiedź poznamy w sobotę wieczorem!

Dla Alberto będzie to debiut w oktagonie, ale niech ta informacja Cię nie zmyli, gdyż Simao posiada “uliczne” doświadczenie. Alberto jest cięższy i wyższy niż Dubiel, co daje mu przewagę nad influencerem. Marcin stoczył w historii trzy walki, a dwie z nich wygrał, więc doświadczenie akurat jest na jego korzyść, ale czy to wykorzysta?

Alberto Simao – Marcin Dubiel, zapowiedź walki

Starcie Alberto z Dubielem zapowiada się na bardzo ciekawe, ponieważ pierwszy z nich bardzo dużo zapowiadał i twierdził do czego nie jest zdolny w oktagonie. Starcie z Dubielem będzie dobrym testem dla niego, ponieważ Marcin nie jest zbyt wymagającym rywalem, ale nie będzie to też bardzo proste starcie. Alberto ma wiele argumentów po swojej stronie, w tym m.in. warunki fizyczne, które ma lepsze, czy uliczne doświadczenie w walkach. Pamiętaj, że w Fortunie z kodem promocyjnym odbierzesz specjalne bonusy powitalne i grając z nimi zwiększysz emocje z oglądania!

Alberto – Marcin Dubiel: kursy na zwycięstwo

Kursy na walkę Denis Załęcki - Don Diego
Fortuna
1.22
Alberto
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.68
Dubiel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Alberto – Marcin Dubiel, kto wygra walkę?

W omawianej konfrontacji mamy bardzo dużo niewiadomych. W ostatnich dniach Polskę obiegła informacja, że Dubiel nie czuje się najlepiej, jest w słabej formie i nie przygotowuje się do starcia w odpowiedni sposób. Alberto ma po swojej stronie wiele argumentów, dlatego sporo osób stawia właśnie na niego. My również uważamy, że Marcin Dubiel jest tutaj bez szans. Przy okazji możesz sprawdzić także nasze pozostałe propozycje na tę galę –> typy na High League 3!

Typy na Alberto – Marcin Dubiel

Widać po Alberto dużą pewność siebie, która zawdzięcza lepszym warunkom fizycznym i “ulicznej przygodzie”. Co jednak może okazać się kluczowe w tej konfrontacji? Marcin Dubiel bardzo dobrze wygląda w sferze zapaśniczej, ale może nie mieć okazji tego wykorzystać w starciu z Alberto. Obaj zawodnicy także w walce dość ostro idą do przodu od samego początku i możemy się spodziewać mocnych uderzeń. Alberto nie powinien jednak skończyć Dubiela w trzy minuty, dlatego +1.5 rundy jest tutaj dobrym wyborem!

Fortuna
1.41
+1.5 rundy
typy na alberto - dubiel
fot. fortuna

FAQ

fot. PressFocus

Gdzie obstawić walkę Alberto z Dubielem?

Walkę Alberto z Dubielem możesz obstawić w Fortunie!

Kto jest faworytem w tym starciu?

Zdaniem bukmacherów wygrać to starcie powinien Alberto!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze