Alaves – Sevilla: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.01.2023

Alaves - Sevilla gdzie oglądać

Alaves – Sevilla: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Czas na kolejne pojedynki w ramach Pucharu Króla. W jednym z bardziej wyrównanych meczów tej fazy zmierzą się ze sobą ekipy z dwóch różnych klas rozgrywkowych. Gospodarze znajdują się w czołówce 2. ligi, natomiast goście – w strefie spadkowej najwyższej klasy rozgrywkowej. Czego można spodziewać się po takim meczu? Jeśli chcesz go zobaczyć, ale nie wiesz gdzie oglądać Alaves – Sevilla, to wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

Alaves – Sevilla gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Alaves – Sevilla bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów? Taką szansę daje przede wszystkim STS, który posiada prawa do pokazywania streamów z wielu różnych rozgrywek – i to nie tylko piłkarskich. Tak naprawdę wystarczy spełnić dwa podstawowe wymogi i to wystarczy, aby oglądać m. in. Puchar Króla, ale też NBA, NHL czy kilka ciekawych piłkarskich lig. Co jednak należy zrobić, aby cieszyć się dostępem do transmisji? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź mecz Alaves – Sevilla i włącz transmisję na żywo w zakładce “Zakłady Live”
STS zakład bez ryzyka do 100 PLN

Alaves – Sevilla, transmisja na żywo w TV

Dodatkowo, transmisja meczu Alaves – Sevilla będzie także dostępna w TV. Co ciekawe prawa do pokazywania Copa del Rey posiada Telewizja Polska, a dokładniej TVP Sport, dzięki czemu każdy, kto posiada jakikolwiek pakiet telewizyjny może liczyć na darmowe spotkania Pucharu Króla w swoim domu. Natomiast gdybyś chciał poznać typy na mecz Alaves – Sevilla, to są one dostępne oczywiście na naszej stronie internetowej.

Alaves – Sevilla gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

A jeżeli nie posiadasz dostępu do telewizora, to nic straconego. Stream z meczu Alaves – Sevilla będzie dostępny we wspomnianym już STS-ie. Bukmacher ten wymaga tylko założenia konto z kodem promocyjnym i obstawienie kuponu do doby przed rozpoczęciem wyczekiwanej transmisji. Dzięki temu będziesz mógł śledzić mnóstwo pojedynków z wielu dyscyplin sportowych. Warto także przypomnieć, że starcie pomiędzy Alaves a Sevillą odbędzie się we wtorek, 17 stycznia o 21:00.

Zagranie fb

Gdzie oglądać Alaves – Sevilla?

A skoro już wiesz gdzie oglądać Alaves – Sevilla, to warto przyjrzeć się także nieco bliżej innym transmisjom bukmacherskim. W końcu każdy z legalnie działających bukmacherów posiada w ofercie streamy z wielu ciekawych rozgrywek. Zaliczają się do nich między innymi: francuska Ligue 1, włoska Seria A, niemiecka Bundesliga czy hiszpańska La Liga. Darmowy dostęp otrzymasz wtedy, gdy spełnisz warunki poszczególnych firm bukmacherskich, a także założysz konto z kodem promocyjnym.

Zaloguj się aby dodawać komentarze