Alan Łyszczarczyk ponownie sprawi nam sporo radości? Singiel z kursem 2.30 w grze!

Łyszczarczyk Polska

Dzisiaj w hokeju na lodzie mało spotkań, ale tak jak to było niedawno, skupię się na meczu w drugiej lidze czeskiej, a chodzi konkretnie o spotkanie Frydek-Mistek z Kolinem. U gospodarzy będziemy mieli szansę oglądania naszego rodaka Alana Łyszczarczyka, który znajduje się w świetnej dyspozycji. Czy napastnik reprezentacji Polski popisze się golem? Przekonajmy się, zapraszam do lektury!

600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

Frydek-Mistek – Kolin: typy i kursy bukmacherskie (14.11.2022)

Gospodarze to klub współpracujący z pierwszoligowym Trzyńcem, który w ostatnich latach zdominował Extraligę. Jest to jak najbardziej na plus dla Frydek-Mistek, bo otrzymuje zawodników, niemieszczących się w składzie praktycznie za darmo i jest w stanie rywalizować o najwyższe cele w Chance Liga. Niestety oczekiwania są o wiele większe, niż wskazuje to aktualnie tabela i gospodarze znajdują się na krawędzi play-off. Naturalnie wszystko rozstrzygnie się w fazie pucharowej, ale warto w sezonie zasadniczym powalczyć o jak najwyższą pozycję, aby mieć przewagę lodu w decydujących starciach. Niemniej jednak Frydek-Mistek ma inne cele i jest to głównie miejsce do ogrywania zawodników dla Trzyńca. Jednym z takich graczy jest Alan Łyszczarczyk, który co jakiś czas otrzymuje szanse u krajowego Mistrza, ale większość kampanii przebywa w Chance Liga. Na swoim koncie ma już 10 goli i pod tym względem jest 4. w stawce. Czy dzisiaj dopisze sobie kolejne trafienie?

Baner hokej

Kolin to jeden ze słabszych drużyn w drugiej lidze czeskiej. Nie tylko chodzi tutaj o aktualną pozycję, ale też o przyszłość, która na zapleczu ekstraklasy nie jest bogata. To projekt, który stosunkowo niedawno znalazł się w Chance Liga, bo w 2020 roku. Od tego czasu tylko raz zakwalifikował się do strefy play-off i obecnych rozgrywkach będzie o to również trudno. W swoich szeregach przyjezdni posiadają jednak graczy, którzy są w stanie sprawiać różnicę na tafli. Mowa tutaj m.in. o Zdeneku Kral, który w punktacji kanadyjskiej jest na wysokiej trzeciej pozycji. Głównie jego świetna forma utrzymuje Kolin na bezpiecznym miejscu i dzisiaj również będzie najgroźniejszym zawodnikiem dla Frydek-Mistek. Czy gości stać na sprawienie niespodzianki?

Jan 01, 1970
00:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 14:08, 27 listopada 2022 14:08.

Statystyki:

  • Ostatnie spotkanie Frydek-Mistek w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Przerów
  • Frydek-Mistek znajduje się na 9. miejscu w lidze z dorobkiem 27 punktów
  • Ich bilans meczów domowych to 5 zwycięstw i 4 porażki
  • Ostatnie spotkanie Kolina w lidze zakończyło się porażką 1:2 ze Slavią Praga
  • Kolin znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 22 punktów
  • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 zwycięstwa i 6 porażek
  • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Frydek-Mistek 5:2
  • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Skorzystaj z bonusów w Fortunie! Jeżeli ktoś śledził poczynania reprezentacji Polski w Pucharze Bałtyckim, który odbywał się w poprzednim tygodniu, ten mógł zauważyć bardzo dobrą formę Alana Łyszczarczyka. W starciu z Litwą popisał się golem, a z rezerwami Łotwy dwoma asystami. Ta dyspozycja pojawiła się u napastnika Frydek-Mistek od dłuższego czasu i warto ją wykorzystać w typowaniu.

Stawiam na gola Alana. W swoim zespole to zdecydowanie najlepszy strzelec z 10 golami na swoim koncie. Gdy pojawia się PP dla gospodarzy, to jako pierwszy wyjeżdża na lód. Niestety Łyszczarczyk od dwóch meczów z rzędu nie był w stanie pokonać bramkarza rywali i uważam, że dzisiaj jest dobry moment na przełamanie. Kolin to jeden ze słabszych klubów w stawce, który na wyjazdach kompletnie sobie nie radzi i regularnie traci po 2-3 gole. Mam nadzieję, że zmotywowany Polak weźmie ciężar gry na swoje barki i przynajmniej raz będzie cieszył się z trafienia. Ciekawostką jest fakt, ze w ostatnim meczu bezpośrednim tych drużyn, który odbył się ponad miesiąc temu, Alan zdobył bramkę. Oby teraz było podobnie. Sprawdź kod promocyjny w Fortunie!

Alan Łyszczarczyk strzeli gola

ZBR do 600 PLN w Fortunie

14.11. Fortuna hokej

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze