Alan Kwieciński – Wampir: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online. Zapowiedź

Alan Kwieciński - Wampir gdzie oglądać

Alan Kwieciński – Wampir: gdzie oglądać tę walkę Fame MMA 21? Bez wątpienia starcie pomiędzy Alanikiem a Michałem Pasternakiem zapowiada się ciekawie, aczkolwiek jednostronnie. Trudno wyobrazić sobie, aby były Kwieciński pokonał swojego rywala. A jak rzeczywiście będzie? Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie oglądać Alan Kwieciński – Wampir, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Alan Kwieciński – Wampir, gdzie oglądać?

Co ciekawe po raz pierwszy gala Fame MMA będzie dostępna w transmisji na Canal+ Online. Oznacza to, że federacja na ten moment odeszła od poprzedniej formy i pakietów dostępnych na swojej stronie internetowej. Obecnie rozpoczęli współpracę z Canal+ i dzięki temu każdy, kto posiada internetowy pakiet będzie miał dostęp do gali. Ponadto możesz wykupić zarówno jednorazowy pakiet, ale tez miesięczną subskrypcję. Tym samym walkę Alan Kwieciński – Wampir zobaczysz wyłącznie w Canal+ Online.

Zapowiedź walki Alan Kwieciński – Wampir

Pojedynek pomiędzy Alanem Kwiecińskim a Wampirem wcale nie był planowany. Mianowicie Alanik miał walczyć z Tyborim, natomiast Wampir – z Don Kasjo. Po konferencji, kiedy to Tyburski zaatakował Kasjusza i obaj nie wystąpią na gali. Tym samym połączono w parę Alana i Michała Pasternaka. Panowie powalczą w boksie i nie powinno dziwić, że faworytem jest Wampir, który z pewnością ma większe umiejętności od rywala. Nie dziwi więc, że kursy bukmacherskie w roli faworyta stawiają Pasternaka. A po typy na Fame MMA 21 zapraszam standardowo na naszą witrynę.

Baner na FAME MMA 21

Alan Kwieciński – Wampir, kiedy i o której godzinie?

Pojedynek pomiędzy Alanem Kwiecińskim a Wampirem odbędzie się podczas gali Fame MMA 21, w sobotę, 18. maja. Ich walka zaplanowana została na około 23:30. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak szybko zakończą się poprzednie pojedynki. Start imprezy zaplanowano standardowo na 20:00, więc na fanów czekają blisko 4 godziny świetnych walk! Natomiast gdybyś chciał poznać typy na Alan Kwieciński – Wampir, to znajdziesz je standardowo na naszej stronie internetowej.

Alan Kwieciński – Wampir, transmisja na żywo w TV

Nie powinno nikogo dziwić, że transmisja w TV starcia Alan Kwieciński – Wampir nie będzie dostępna. W końcu od dawna już jedyną opcją, aby śledzić pojedynki Fame MMA jest wykupienie PPV. Jeśli natomiast chciałbyś obstawić tę galę, ale nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera, to warto podczas rejestracji wpisać wspomniany kod promocyjny Betclic. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z cashbacku o wartości nawet 50 PLN!

Alan Kwieciński – Wampir, stream online

Jak zatem wykupić stream online Alan Kwieciński – Wampir? Tak naprawdę jest to bardzo proste i intuicyjne, a cały proces zakupu potrwa dosłownie kilka chwil. Jedyne co musisz zrobić, to wejść na stronę Canal+ Online, założyć konto i wybrać jedną z dwóch oferowanych opcji. Znajdziesz tam pakiety w cenie 39 PLN na miesięczną subskrypcję oraz 49 PLN za jednorazowy dostęp.

Zaloguj się aby dodawać komentarze