Alan Kwieciński – Wampir: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 18.05.2024

Typy na Alan Kwieciński - Wampir

Alan Kwieciński – Wampir: typy na walkę Fame MMA 21. Czas na kolejną odsłonę freak fightów pod szyldem Fame. W sobotni wieczór odbędzie się kilka interesujących pojedynków, a jeden z nich powstał dopiero po konferencji, kiedy to Paweł Tyburski zaatakował Don Kasjo. Tym samym obaj nie wystąpią na gali, a w parę złączono Alanika i Wampira. Czego więc spodziewać się po ich pojedynku? Analizę i typy na Kwieciński – Wampir znajdziesz w poniższym artykule!

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Alan Kwieciński – Wampir, typy i przewidywania

Alan Kwieciński to bardzo nieprzewidywalna postać w świecie freaków. W oktagonie stawał kilkukrotnie i tak naprawdę potrafi wygrać, ale też przegrać z każdym przeciwnikiem. Do tej pory dla FAME walczył 8 razy, z czego trzykrotnie wychodził zwycięsko, a w pięciu pojedynkach musiał uznać wyższość rywali. Warto jednak zaznaczyć, że potrafił pokonać Wiewióra (ten przegrał tylko 1 z 11 walk i to właśnie z Alanem) czy walczyć do decyzji sędziowskiej z Bandurą, który teraz skrzyżuje rękawice z Tomaszem Adamkiem. Z drugiej strony zanotował 5 porażek, przegrywając chociażby z Piotrem Pająkiem czy Arkadiusze Tańculą.

Wampir to bez wątpienia jeden z najlepszych zawodników walczący na co dzień dla federacji Fame. Ma on w końcu na swoim koncie ponad 30 oficjalnych walk w MMA, ale też mierzył się w pojedynkach na gołe pięści, gdzie stoczył 5 pojedynków i wszystkie wygrał. Łącznie jego bilans wynosi 23-10 i nie powinno dziwić, że to właśnie on jest murowanym faworytem do zwycięstwa z najbliższym rywalem. Za Pasternakiem przemawiają przede wszystkim umiejętności, doświadczenie i opanowanie w klatce.

Zatem jakie typy na Alan Kwieciński – Wampir warto rozważyć? Bez wątpienia walka ta będzie mocno jednostronna, o czym świadczą również kursy bukmacherskie. Warto również zaznaczyć, że panowie zmierzą się w walce bokserskiej, a wszystko po to, aby Kwieciński miał jakiekolwiek szanse. Mimo to Wampir nie powinien nawet na moment pozwolić przeciwnikowi przejąć inicjatywę. Co ciekawe obaj fighterzy w swoich karierach tylko raz stawali do walki na zasadach boksu. Alan został pokonany przez Bandurę, natomiast Wampir pokonał Dominika Zadorę. Warto jednak zaznaczyć, że obaj stoczyli wtedy boje w pełnym wymiarze czasu. I choć z pewnością Alanik postawi się rywalowi, to przy szybszych wymianach z pewnością królować będzie Pasternak, na korzyść którego będzie działał czas, bowiem powinien być lepiej przygotowany pod względem fizycznym. Dlatego też zdecyduję się obstawić zakończenie, że Wampir wygra przez KO, TKO, DQ. A gdybyś chciał poznać inne typy na Fame MMA 21, to znajdziesz je standardowo na naszej witrynie.

Wampir wygra przez KO, TKO, DQ
Kurs: 2.10
Zagraj!

Alan Kwieciński – Wampir, kursy bukmacherskie

Nie powinno dziwić, że kursy na Alan Kwieciński – Wampir są aż tak różne. Alanik przegrał bowiem mnóstwo pojedynków i choć potrafi spektakularnie pokonać wspomnianego Wiewióra, to w starciu z niezwykle doświadczonym Pasternakiem, jego szanse na zwycięstwo są nikłe. I tym samym kierował się również Betclic podczas ustanawiania kursów na ten pojedynek.

Kursy na walkę Alan Kwieciński - Wampir
Superbet
4.40
Alan Kwieciński
1.12
Wampir
Zagraj!

Kto wygra walkę Alan Kwieciński – Wampir?

Wydaje się więc, że porażka Wampira nie wchodzi w grę. Warto wspomnieć, że obaj fighterzy przygotowywali się do zupełnie innych pojedynków, bowiem Kwieciński miał walczyć z Pawłem Tyburskim, natomiast Pasternak z Don Kasjo. Z pewnością dla Wampira przestawienie się na innego rywala jest dużo prostsze, niż w przypadku Alana, o czym decyduje przede wszystkim doświadczenie. Ponadto Kwieciński dużo pewniej czuje się w MMA, jednak żeby mieć szanse z rywalem, ustalono walkę bokserską. Mimo to murowanym faworytem jest Wampir i to właśnie na niego warto stawiać.

Wampir wygra walkę
Kurs: 1.12
Zagraj!

Alan Kwieciński – Wampir, kursy na liczbę rund

Według bukmachera walka powinna potrwać pełen dystans. Jak już wspomniałem nieco wyżej, obaj zawodnicy w boksie walczyli tylko raz, a ich walki kończyły się decyzją sędziów. Nie powinno dziwić więc, że według kursów, pojedynek ten powinien potrwać pełny dystans. Ja jednak skłaniam się ku szybszemu zakończeniu tego starcia, bowiem wydaje się, że Wampir powinien pokazać swoją moc.

Kursy na liczbę rund
Betclic
1.35
Powyżej 2.5 rund
2.75
Poniżej 2.5 rund
Zagraj!

Typy na Alan Kwieciński – Wampir

Zatem jakie typy na Alan Kwieciński – Wampir warto jeszcze rozważyć podczas obstawiania tego pojedynku? Bez wątpienia walka ta przyniesie sporo emocji, ale ostatecznie powinna paść łupem Pasternaka. Przyjrzałem się również bliżej temu, w jaki sposób kończyły się ich ostatnie walki i co ciekawe zarówno w przypadku Alana, jak i Michała 5 z 10 ostatnich pojedynków kończył się przed czasem. Teraz, kiedy zawodników dzieli sporo pod względem umiejętności, myślę, że należy oczekiwać szybszego zakończenia walki, a więc przed czasem.

Walka potrwa pełen dystans: NIE
Kurs: 2.45
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze