Gdzie oglądać walkę Alan Kwieciński – Dawid Załęcki? Odpowiedź na to pytanie poznasz niżej, gdzie dokładnie to opisujemy. Już w sobotę czeka nas kolejna gala High League, podczas której będziemy mogli obejrzeć aż dziewięć walk. Jedną z nich będzie starcie Kwiecińskiego z Załęckim. Kto z nich tutaj wygra?

baner Fortuna high league 3

Alan Kwieciński – Dawid Załęcki, gdzie oglądać?

Na High League 3 jedną z walk będzie starcie Alan Kwieciński – Dawid Załęcki, czyli rywalizacja dwóch zawodników, którzy mają tutaj sporo do udowodnienia. Tradycyjnie stream online będziesz mógł obejrzeć w systemie PPV od High League. Więcej informacji o tym znajdziesz niżej, a tymczasem sprawdź jeszcze typy na tę walkę, bo w ofercie Fortuny można znaleźć ciekawe zakłady.

Alan Kwieciński – Dawid Załęcki, data i godzina walki

Starcie Alan Kwieciński – Dawid Załęcki prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 20:45 w sobotę, 04.06.2022. Dużo tutaj zależeć będzie od tego, jak potoczą się poprzednie walki. Więcej o nich, w tym zapowiedź, możesz przeczytać tutaj –> https://zagranie.com/high-league-3-typy/

Alan Kwieciński – Dawid Załęcki, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Alan Kwieciński – Dawid Załęcki w TV? Jeżeli chcesz oglądać tę galę na dużym ekranie, to jedynym rozwiązaniem jest przerzucenie obrazu z telefonu lub laptopa na TV. Pamiętaj jednak, że najpierw musisz wykupić dostęp w systemie PPV.

Alanik – Dawid Załęcki, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Jak oglądać za darmo stream online z walki Alan Kwieciński – Dawid Załęcki? Niestety, ale nie będzie to możliwe, ponieważ jedyna legalna opcja to oficjalna strona HL i system PPV. Oczywiście w internecie będą nielegalne transmisje, ale nie gwarantujemy, że będą one działać bez zarzutów. Pamiętaj, że obstawiając w Fortunie z bonusem możesz zwiększyć emocje z oglądania walki Alanik – Załęcki i jednocześnie nie martwić się o wynik starcia.

Stream z walki Alan Kwieciński – Dawid Załęcki

Stream online z walki Alan Kwieciński – Dawid Załęcki będzie dostępny w systemie PPV od High League, gdzie można go kupić już od kilku dni. Cena to około 30 PLN, czyli podobnie do konkurencji z FAME MMA.

FAQ

Gdzie oglądać walkę Kwieciński - Załęcki?

Walkę Kwiecińskiego z Załęckim możesz obejrzeć w systemie PPV!

Jak dostać dostęp do PPV High League 3?

Aby dostać dostęp do PPV od High League musisz wykupić dostęp w systemie PPV.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze