Alan Kwieciński – Dawid Załęcki: typy i kursy bukmacherskie – więcej o tym piszemy niżej. Załęcki na High League 3 zmierzy się z Kwiecińskim, który ostatnio wiele razy występował w oktagonie. Teraz czeka go trudne wyzwanie, bo jego rywalem będzie Załęcki. Z całą pewnością będzie to ciekawe starcie, dlatego zobacz, jakie są nasze typy i kursy!

baner Fortuna high league 3

Alan Kwieciński – Dawid Załęcki, typy na walkę

Typy na Alan Kwieciński – Dawid Załęcki są o tyle interesujące, że widzimy bardzo dużą dysproporcję w samych mnożnikach oraz szansach obu zawodników. Załęcki zdaniem bukmacherów jest mocnym faworytem, gdyż ma lepsze warunki fizyczne i większe doświadczenie. Potrafi sobie też radzić z presją, co już pokazywał w oktagonie. W przeszłości walczył m.in. w GROMDZIE, czy Wotore. Teraz na HL3 będzie to jego debiut w tej formule walki.

Alan Kwieciński – Dawid Załęcki, zapowiedź walki

Alan Kwieciński wcześniej miał wiele okazji, żeby pokazać się w oktagonie, ale podczas przygotowań do High League 3 nie wyglądał aż tak dobrze, jak jego rywal. Zawodnicy nie darzą się sympatią, więc tutaj w oktagonie oprócz presji dojdą spore emocje, z którymi zawodnicy będą musieli sobie poradzić. Na papierze Załęcki wypada lepiej, ale czy tak będzie też w oktagonie? Odpowiedź poznamy w sobotę późnym wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, jakie są nasze propozycję na High League!

Alan Kwieciński – Dawid Załęcki, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Fortuna
2.30
Kwieciński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.53
Załęcki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Alan Kwieciński – Dawid Załęcki, kto wygra walkę?

Kursy na walkę Alan Kwieciński – Dawid Załęcki wskazują na wygraną drugiego z nich. Naszym zdaniem Załęcki ma większe szanse, ponieważ posiada lepsze warunki fizyczne, doświadczenie, dłużej się przygotowuje i lepiej radzi sobie z presją. Nie powinien mieć też żadnych problemów z wygraniem tego starcia przed czasem. Pamiętaj, że możesz to starcie połączyć z innymi propozycjami, a te opisujemy w dedykowanym tekście –> typy na High League 3

Kwieciński przegrywa swoje walki z niemal każdym rywalem. Obecny bilans Alana to 2-5, więc starcie z Dawidem Załęckim nie napawa go optymizmem. Załęcki to debiutant, ale i tak jest uważany za faworyta, bo ma duże doświadczenie w walkach streetfightowych.

Typy na Alan Kwieciński – Dawid Załęcki

Jeżeli chodzi o inne typy na walkę Alan Kwieciński – Dawid Załęcki, to jako główny zakład, który tutaj polecamy, proponujemy +1.5 rundy. Załęcki ma wiele argumentów po swojej stronie, ale raczej nie znokautuje rywala od razu w pierwszej rundzie. Dlaczego tak uważamy? Ponieważ obaj zawodnicy potrafią się bronić, a także bardzo trudno ich znokautować. Nie zdziwimy się, jeżeli będziemy tutaj świadkami walki na pełny dystans. Raczej zobaczymy tutaj dwie rundy, co wydaje się być minimum, chociaż może się okazać, że Załęcki skończy Kwiecińskiego dopiero w trzeciej rundzie.

Fortuna
1.40
+1.5 rundy
typy na kwieciński - załęcki
fot. fortuna

Zdjęcie: pressfocus

FAQ

Gdzie obstawię starcie Kwiecińskiego z Załęckim?

Starcie Kwiecińskiego z Załęckim możesz obstawić w Fortunie!

Kto jest faworytem w tej walce?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Załęcki!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze