Dzisiaj będziemy świadkami spotkania Ajaxu ze Sportingiem. Obie drużyny dotychczas wyglądały solidnie, szczególnie goście, którzy zaskoczyli wynikami. Teraz jednak dowiemy się, jak finalnie będzie wyglądał układ tej grupy w Lidze Mistrzów. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz Ajax Amsterdam – Sporting Lizbona i sprawdź też, co wiemy o transmisji w TV i streamie online!

Ajax Amsterdam – Sporting Lizbona – gdzie oglądać dzisiaj?

We wtorek będziemy mieli przyjemność obejrzeć aż osiem spotkań w Lidze Mistrzów. Jednym ze starć będzie rywalizacja Ajaxu Amsterdam ze Sportingiem Lizbona. Włoska drużyna to naturalnie faworyt, ale dobrze wiemy, że goście potrafią świetnie grać. W końcu postawili się chociażby United. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Ajax Amsterdam – Sporting Lizbona i zobacz, jakie bonusy przygotowali bukmacherzy.

Ajax Amsterdam – Sporting Lizbona: gdzie oglądać za darmo?

Spotkanie Ajax Amsterdam – Sporting Lizbona będziesz mógł obejrzeć m.in. właśnie w Polsat Box Go. Dzięki rejestracji w Fuksiarzu dostaniesz voucher na 40 PLN. Tutaj warunki, jakie trzeba spełnić:

  1. zarejestruj się: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. podczas zakładania konta podaj kod ZAGRANIE
  3. w ciągu 48 godzin wpłać co najmniej 50 PLN w formie depozytu
  4. na e-mail dostaniesz voucher do wykorzystania w Polsat Box Go
  5. wykorzystaj go w Polsat Box Go i oglądaj mecz

fuksiarz polsat box go baner

Ajax Amsterdam – Sporting Lizbona: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć w TV mecz Ajax Amsterdam – Sporting Lizbona? Najlepszym sposobem na to zdecydowanie jest pobranie aplikacji na telewizor od Polsat Box Go. To właśnie w niej znajdziesz transmisję z tego starcia!

Ajax Amsterdam – Sporting Lizbona: stream na żywo online

Czy będzie jeszcze gdzieś stream online z meczu Ajax Amsterdam – Sporting Lizbona? Najbardziej polecamy właśnie Polsat Box Go. Do jego działania potrzebujesz jedynie internetu.

Ajax Amsterdam – Sporting Lizbona: zapowiedź meczu

Pierwsze starcie pomiędzy Ajax Amsterdam – Sporting Lizbona obfitowało w wiele emocji. Czy tym razem też tak będzie? Warto, żebyś sprawdził, jakie kursy wystawili na tę rywalizację bukmacherzy. Tutaj kilka przykładowych zakładów:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 04:27.

Zdjęcie: Pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Ajaxu ze Sportingiem?

Spotkanie Ajax Amsterdam - Sporting Lizbona obejrzysz m.in. w Polsat Box Go.

O której Ajax zagra ze Sportingiem?

Te starcie w Lidze Mistrzów zaplanowano na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze