W grupie A wszystko mamy już jasne. Pierwsze miejsce zajęła Hiszpania, która rozbiła reprezentację Polski 5:0 i tym samym awansowała do półfinału Mistrzostw Europy U21. Włochy po zwycięstwie nad Belgią 3:1 przesunęli się na drugą pozycję i oczekują na rozwój wydarzeń. Niestety nasza drużyna ostatecznie nie zamelduje się w stefie medalowej, ale szacunek za to, co pokazali na tym młodzieżowym EURO. Dzisiaj swoje zmagania kończy grupa B. Czy w którymś z meczów ujrzymy jakąś niespodziankę? Zapraszam do lektury!

Zapoznaj się z szeroką ofertą FORTUNY!
Kod promocyjny: 1140PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Skuteczność typów Patryka na ME U21: 4/5

Profit/Strata typów Patryka na ME U21: +335PLN

Dania vs Serbia

Zgoła inne nastroje panują w szeregach obu drużyn. Z jednej strony mamy Danię, która po pokonaniu Austrii cały czas liczy na awans do fazy pucharowej Mistrzostw Europy U21, a z drugiej Serbię, która po dwóch zdecydowanych porażkach będzie walczyła dzisiaj jedynie o honor.

Gang Olsena bardzo dobrze prezentuje się do tej pory na tegorocznych Mistrzostwach Europy U21. Każdy, kto oglądał ich mecz z Niemcami, mógł stwierdzić, że pomimo porażki zagrali całkiem dobre spotkanie. Wygrane starcie z Austrią było kluczowe i nie przekreśliło ich szans na pozostanie w tym turnieju. Pamiętamy jaki potencjał drzemie w tym zespole, jeżeli wrócimy do zmagań eliminacyjnych. Dania wraz z Polską była w jednej grupie i już wtedy mogliśmy się przekonać, że to silna reprezentacja. Aktualnie potrzebują trochę szczęścia, aby zameldować się w półfinale młodzieżowego Euro. Czy los się do nich uśmiechnie?

Orły po pierwszym nieudanym spotkaniu mogli jeszcze nawiązać walkę o czołowe miejsca w grupie B, lecz ich starcie z Niemcami pokazało, gdzie tak naprawdę znajduje się na te reprezentacja. Cała uwaga została skupiona na nowym nabytku Realu Madryt Luki Jovicu i właśnie dzięki temu zawodnikowi dawano Serbom szansę na końcowy sukces w tym turnieju. Dwie porażki i bilans bramkowy 1:8 pokazują, że ten zespół nie był gotowy na zmagania we włoskim championacie. Pozostało im jedynie wywalczyć jakiekolwiek punkty w dzisiejszym spotkaniu, aby godnie pożegnać się z młodzieżowym Euro.

Kluczowe aspekty:

  • Dania wygrała swoje drugie spotkanie na Mistrzostwach Europy U21 z Austrią 3:1
  • Dania znajduje się na 2. miejscu w grupie B z dorobkiem 3 punktów
  • Serbia przegrała swoje drugie spotkanie na Mistrzostwach Europy U21 z Niemcami 1:6
  • Serbia znajdują się na 4. miejscu w grupie B z dorobkiem 0 punktów
  • Obie drużyny mierzyły się przeciwko sobie sześciokrotnie, dwa razy zwyciężała Serbia, raz Dania, a dwa razy padał wynik remisowy

Co obstawiać?

Po tym, co oglądałem do tej pory, idę zdecydowanie w stronę reprezentacji Danii. Gang Olsena cały czas liczy się w walce o awans do kolejnej rundy i muszą pewnie pokonać dzisiaj swoich przeciwników, aby zachować szanse na półfinał Mistrzostw Europy U21. W obu spotkaniach zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i nie powinni mieć dzisiaj problemów z Serbią, która będzie walczyła jedynie o honor. No właśnie często wiemy, jak kończą się takie starcia, ale Orły nie mają argumentów, aby powalczyć ze swoimi rywalami. Bardzo słabo wyglądają pod względem kondycyjnym, morale zapewne też nie są wysokie. Proponuję tutaj handicap w stronę zwycięstwa faworytów. Spodziewam się walki Danii o każde trafienie, które może przybliżyć ich do celu.

Zdarzenie: Dania vs Serbia

Typ: handicap -1.5 Dania

Kurs: 2.36

Austria vs Niemcy

To, co łączy obie reprezentacje to zdecydowana wygrana nad Serbią. Austria dokonała tego w meczu otwarcia, Niemcy w ostatniej kolejce. I na tym podobieństwa się kończą. Nasi zachodni sąsiedzi zdecydowanie idą po swoje i mają spore szanse na obronę tytułu mistrzowskiego.

Drużyna prowadzona przez Wernera Gregoritscha przeżyła wiele wzlotów i upadków na tym turnieju. Euforia po zwycięstwie w pierwszym meczu z pewnością była duża, ale została okupiona kontuzją najlepszego ich zawodnika Hannesa Wolfa. Jego brak mogliśmy ujrzeć w meczu z Danią. Jasne jest, że gdyby jedenastkę wykorzystał Chistoph Baumgartner, to ich sytuacja w grupie byłaby zgoła odmienna, ale to są właśnie detale, które decydują o końcowym sukcesie. W najważniejszym meczu zabrakło ich motoru napędowego i tak też może być i dzisiaj z jedną z najlepszych drużyn narodowych na tym turnieju. Czy Austriacy są w stanie sprawić niespodziankę i pokonać faworyzowanych Niemców?

Die Mannschaft wygląda jak maszyna, która została dobrze naoliwiona przed turniejem rozgrywanym na boiskach we Włoszech i San Marino i nie zamierza poprzestać po kolejnych zwycięstwach. Kapitalnie ogląda się tę drużynę i widać ile jakości jest w tym zespole. Bardzo dobrze spisują się napastnicy, co do których przed rozpoczęciem młodzieżowego Euro mieli niektórzy wątpliwości. Marco Richter oraz Gian-Luca Waldschmidt to zawodnicy, którzy na co dzień nie występują w najlepszych klubach Bundesligi, ale jak się okazuje, są przyszłością niemieckiej reprezentacji. Ciężko szukać na siłę słabych punktów tego zespołu i w mojej opinii są głównym kandydatem do końcowego sukcesu. Czy i dzisiaj zademonstrują swoją siłę?

Kluczowe aspekty:

  • Austria przegrała swoje drugie spotkanie na Mistrzostwach Europy U21 z Danią 1:3
  • Austria znajduje się na 3. miejscu w grupie B z dorobkiem 3 punktów
  • Niemcy wygrali swoje drugie spotkanie na Mistrzostwach Europy U21 z Serbią 6:1
  • Niemcy znajdują się na 1. miejscu w grupie B z dorobkiem 6 punktów
  • Obie drużyny mierzyły się przeciwko sobie czterokrotnie, cztery razy zwyciężały Niemcy

Co obstawiać?

Tak jak w przypadku Danii, tak i tutaj jestem zdania, że faworyci odniosą zdecydowane zwycięstwo. Niemcy świetnie radzą sobie na tym turnieju i tylko jakaś katastrofa mogłaby spowodować, że nie znajdą się w czołowej czwórce młodzieżowego Euro. Bardzo dobrze prezentuje się cały zespół i dzisiejszy mecz powinien być dla nich formalnością. Widać brak Hannesa Wolfa, który rzutuję na postawę reprezentacji Austrii. Z pewnością powalczą w tym spotkaniu, ale w mojej opinii to nasi zachodni sąsiedzi powinni zdominować tę rywalizację. Proponuję handicap na zwycięstwo Niemiec.

Zdarzenie: Austria vs Niemcy

Typ: handicap -1.5 Niemcy

Kurs: 2.21

Tak wygląda mój kupon, dzisiaj za mniejszą stawkę, ale za to z wysokimi kursami. Oczywiście można rozbić sobie to na single lub dać jedynie zwycięstwa faworytów. Ja na tych Mistrzostwach Europy U21 celuje w wartości 2+ stąd też takie propozycje. Przy okazji zapraszam do grupy Zagranie, gdzie pojawia się więcej typów (strzelcy, rzuty rożne) link znajdziecie poniżej. Powodzenia!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Ako Fortuna U21