300 zł bonusu w BETFAN za gola w meczu Liverpool – Manchester City

Diogo Jota w pojedynku z Fodenem

Już w najbliższą niedzielę na poziomie Premier League dojdzie do największego z możliwych hitów, a więc rywalizacji Liverpoolu z Manchesterem City! Przy okazji tego szlagieru bukmacher Betfan wyszedł do nowych graczy ze specjalną promocją – w jej ramach zgarnąć można aż 300 PLN, jeżeli w rywalizacji na Anfield padnie przynajmniej 1 bramka! Wszystkie zasady i szczegóły takiej promocji w poniższym tekście.

baner na Liverpool - Manchester City, Betfan

Jeżeli dotychczas nie rejestrowaliście się u bukmachera Betfan, to teraz macie idealną okazję do założenia tam konta! Przy okazji hitowego meczu Liverpool – Manchester City obstawicie tam swój kupon, a jeśli w szlagierze Premier League padnie chociaż 1 gol, Betfan doładuje Wasze konto 300 PLN bonusu! Instrukcja skorzystania z takiej promocji pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w Betfan klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE i zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 40 PLN.
  4. Zagraj swój pierwszy kupon, na którym znajdzie się dowolny typ na mecz Liverpoolu z Manchesterem City (spotkanie 28. kolejki Premier League).
  5. Kupon zagraj za wpłacone 40 PLN, a jego kurs ogólny musi wynieść minimum 2.0. 
  6. Jeżeli w spotkaniu Liverpool – Manchester City padnie chociaż 1 bramka, Betfan wypłaci Ci 300 PLN bonusu w ciągu 48h od zakończenia meczu!

Jeżeli spojrzeć na ostatnie spotkania Liverpoolu z Manchesterem City, zwykle działo się w nich bardzo dużo, a goli zdecydowanie nie brakowało! Ostatni bezbramkowy remis pomiędzy tymi ekipami miał miejsce jeszcze 2018 roku. Emocji i trafień nie powinno zabraknąć przy okazji niedzielnego szlagieru, a zatem jest to doskonała okazja do założenia konta w Betfan!

Graczu! W tekście przedstawiliśmy skróconą wersję zasad akcji promocyjnej. Jeśli masz wątpliwości, co do warunków promocji, napisz do nas lub zerknij na pełny regulamin u bukmachera Betfan!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze