250 zł za wytypowanie zwycięzcy GP Bahrajnu w F1 w STS

Max Verstappen podczas wyścigu

Już w najbliższą sobotę odbędzie się bardzo ciekawie zapowiadające się Grand Prix Bahrajnu w F1! Jeżeli jesteście fanami motoryzacji, a nie macie jeszcze konta w STS, jest to doskonała okazja do jego założenie. Za wytypowanie zwycięzcy najbliższego GP wspomniany bukmacher proponuje aż 250 PLN bonusu! Więcej o takiej promocji w poniższym artykule.

baner STS pod wyścig F1

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji założyć konta w STS, a regularnie oglądacie wyścigi F1, to warto zarejestrować się właśnie teraz! Tuż po otworzeniu konta będziecie mogli wziąć udział w specjalnej promocji i za poprawne wytypowanie zwycięzcy GP Bahrajnu zgarnąć aż 250 PLN bonusu! Wszystkie informacje o takiej promocji pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięzcę GP Bahrajnu w F1 (kupony SOLO i AKO).
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 250 PLN bonusu!

Oczywiście wielki wpływ na losy wyścigu będą miały piątkowe kwalifikacje, które w momencie pisania tego tekstu jeszcze się nie odbyły. Już przed nimi wielkim faworytem jest jednak Max Verstappen, ale nie bez szans na zwycięstwo w sobotę są również Hamilton, czy Russel. Ostatecznie to do Was należy decyzja, na którego z zawodników postawicie swój zakład. Ja życzę samych trafionych kuponów w ramach opisanej promocji od STS!

W artykule przedstawiono skrócony opis promocji, a nie pełny regulamin. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie warunków akcji, zajrzyj na stronę bukmachera lub skontaktuj się z nami, by prawidłowo skorzystać z bonusu!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze