Fot. Xinhua

Ostatnio typowanie snookera wychodzi mi bardzo dobrze. Na 26 prób aż 23 okazały się skuteczne! Mam nadzieję, że formę z ostatnich turniejów przełożę dzisiaj na rozgrywki WST Pro Series. Dzisiaj przyjrzę się meczom Scotta Donaldsona i Stuarta Binghama, który na ostatnim Mastersie przegrał dopiero w finale. Każdy z tych graczy rozegra dzisiaj po 6 meczów, a ja wybrałem te, które moim zdaniem są najpewniejsze i dają całkiem fajne kursy. Zapraszam do analizy i do sprawdzania bonusów w zakładach bukmacherskich ForBET!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Stuart Bingham vs Ashley Carty

Początek roku jest dla Binghama całkiem pracowity, ale może dlatego ma on jak na razie tak dobrą formę. Dwa tygodnie temu Anglik rywalizował w Lidze Mistrzów, na której pokazał się z bardzo dobrej strony, a nawet wbił brejka maksymalnego. Następnie przyszedł turniej Masters, na którym Bingham bronił tytułu. Skończyło się na porażce w półfinale z Yanem Bingtao. Kilka dni po tym meczu Stuart stawia się na WST Pro Series i będzie walczył o kolejne zwycięstwa. Turniej ten jest bardzo nietypowy, ponieważ mecze toczą się do dwóch wygranych partii, a w ciągu dnia jeden gracz rozegra aż 6 takich spotkań. Nie wydaje mi się, żeby to było jakimś problemem, ponieważ format wspomanianego Championship League jest bardzo podobny i Bingham radził sobie w nim bardzo dobrze.

Były Mistrz Świata rozegra dwa pierwsze mecze o 11:00 i o 12:30. Ja jednak odpuszczam te spotkania, ponieważ kursy są niskie, a niewykluczone, że Bingham potraktuje te starcia nieco bardziej sparingowo i dopiero w trzecim swoim pojedynku zaprezentuje pełnię swoich możliwości. Jego rywalem będzie Ashley Carty, a mecz powinien rozpocząć się o 14:00. Największym osiągnięciem tego zawodnika jest trzecia rund Welsh Open w sezonie 2014/2015. Carty jest 25-letnim zawodnikiem, który mocno odstaje od bardziej doświadczonych zawodników. Na długim dystansie zawodnik ten nie miałby żadnych szans z zawodnikiem pokroju Binghama. Jego szansą może być nienaturalny format rogrzywek, ale mimo wszystko rywal powinien sobie z nim poradzić.

Obaj zawodnicy mierzyli się ze sobą tylko raz i lepszy okazał się Bingham. Dorzucając do tego doświadczenie i umiejętności – stawiam na to, że bardziej doświadczony Anglik wygra ten pojedynek.

Nasz typ: Stuart Bingham

Kurs: 1.39

grupa 37

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Scott Donaldson vs Sam Craigie

Drugim meczem, który znalazł się na moim kuponie, jest starcie z godziny 18:00. Tym razem nie zobaczymy tutaj żadnego zawodnika ze ścisłego topu. 26-letni Donaldson zmierzy się z 27-letnim Creigiem i trudno mówić, żeby któryś z nich odcisnął swoje piętno na snookerze.

Bardziej rozpoznawalnym graczem jest Donaldson, który dochodził do półfinałów Welsh Open, China Open, Gibraltar Open oraz Paul Hunter Classic. Scott wygrał nawet Championship League w 2020 roku. Pomimo braku większych osiągnięć trzeba powiedzieć, że Donaldson jest solidnym zawodnikiem, który potrafi postraszyć nawet dużo silniejszych od siebie. 24. miejsce w rankingu światowym nie wzięło się znikąd i liczę na to, że umiejętności młodszego z Anglików wezmą dzisiaj górę. Donaldson charakteryzuje się spokojną grą, ale w kluczowych momentach lubi zdecydować się na długie i wymagające uderzenie.

Z kolei Sam Craigie tylko raz w swojej karierze dotarł do ćwierćfinału i miało to miejsce na China Open 2019. Wszystkie pozostałe próby kończyły się na początkowych rundach. Taki dorobek nie robi większego wrażenia i nie wydaje mi się, żeby dzisiejszy należał do tego zawodnika. Craigie plasuje się na 51. miejscu światowego rankingu i jego gra nie pozwala sądzić, że w najbliższych miesiącach ta lokata ulegnie poprawie. Obaj panowie mierzyli się ze sobą tylko raz i lepszy 4:2 okazał się Donaldson. Moim zdaniem dzisiaj będzie podobnie. Dodam jeszcze, że ostatnie mecze Craigie rozgrywał w pierwszej połowie grudnia, a Donaldson nie tak dawno rywalizował w Champioship League, na którym udało się wygrać kilka ważnych spotkań np. z Binghamem, Dottem czy Selbym.

Nasz typ: Scott Donaldson

Kurs: 1.79

Stuart Bingham vs Sam Craigie

Czas na kolejny mecz Binghama i kolejny mecz Craigiego. Tym razem mówimy o starciu, które planowo powinno rozpocząć się o godz. 19:30. Nie będę jednak się rozpisywał, ponieważ charakterystykę i obecne możliwości obu graczy opisałem już wyżej.

Nie będzie więc zaskoczeniem jeśli powiem, że zdecydowanym faworytem bukmacherów tej potyczki jest Bingham. Po całym dniu zmagań Stuart powinien być już na odpowiednim poziomie, a wcześniejsze zwycięstwa lub ewentualne porażki powinny tylko napędzać do kolejnych pojedynków. Z kolei Craigie jako mało doświadczony zawodnikiem powinien mieć dużo problemów z zawodnikiem, który obecnie jest na najwyższym poziomie. Obaj zawodnicy mierzyli się ze sobą tylko raz i miało to miejsce w zeszłorocznej Lidze Mistrzów. Co ciekawe lepszy okazał się młodszy z Anglików. Sam wygrał wtedy 3:1. Bingham na pewno pamięta tamten pojedynek i dzisiaj będzie chciał się zrewanżować za tamtą wpadkę. Mam nadzieję, że ta sztuka uda mu się bez większych problemów.

Nasz typ: Stuart Bingham

Kurs: 1.56

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typy snooker wst pro

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!