O co chodzi z bukmacherem 1xBet? To firma, którą czasami możesz spotkać w polskim internecie, oferująca kod promocyjny i bonus dla nowych użytkowników. Czy to oznacza, że w 1xBet można obstawiać zakłady? Od razu uprzedzamy, że nie! Choć Rejestr Domen Zakazanych działa sprawnie, to bukmacher ten co jakiś czas wymyka się spod kontroli. Sprawdź, na jakich stronach można bezpiecznie i legalnie grać.

Najnowszy stan: 1xBet bukmacher nielegalny w Polsce

Choćby nie wiadomo jak kusiło, to w 1xBet kod promocyjny nie może być już więcej użyty, co jest naturalnym następstwem ustawy hazardowej. Dokument ten działa od 1 kwietnia 2017 roku i skutecznie eliminuje nieuczciwą konkurencję. A taką dla legalnych bukmacherów jest 1xBet, który pod przykrywką zagranicznych licencji wabi do siebie nieświadomych graczy. Na ten moment wszelkie komunikaty wysyłane przez 1xBet są po prostu wprowadzaniem w błąd użytkownika. Wiemy, jak to wygląda: na stronie 1xBET działający link odsyła do bonusu, a przez to klient myśli, że nic złego nie robi. Nic bardziej mylnego – korzystanie z 1xBet to łamanie polskiego prawa!

W rejestrze stron zakazanych, który prowadzony jest przez Ministerstwo Finansów, można znaleźć wiele odnośników do 1xBet. W ten sposób operator ten pogrywa z polskimi władzami, ponieważ co chwilę tworzy modyfikacje adresu www. To sprawia, że na jakiś czas operator ten znów jest dostępny aż do momentu włączenia jego nowej strony do rejestru domen zakazanych. Gdy ponownie tam się znajdzie – bukmacher znów konstruuje nowy adres online…i tak w kółko. Trzeba przyznać, że 1xBet jest uparty w tym, by łamać polskie prawo.

Pamiętaj! 1xBet to firma bukmacherska, która nie wystąpiła o polską licencję, co sprawia, że nie posiada zezwolenia na działalność od Ministerstwa Finansów. Korzystanie z usług tego rodzaju bukmachera jest zakazane i grozi konsekwencjami prawnymi!

Działający link 1xBet Polska – grać czy nie grać?

W internecie znaleźć można nie tylko nieuczciwych bukmacherów, ale też operatorów stron, którzy oferują linki do 1xBet. Jak wejść na taki portal? Oczywiście lepiej, żebyś tego nigdy nie robił. Przynajmniej do tego czasu, kiedy to 1xBet jest nielegalnym podmiotem w naszym kraju. Jeśli coś się zmieni w jego statusie prawnym i zasili grono legalnych bukmacherów – wówczas jak najbardziej możesz u niego obstawiać. Nic jednak nie wskazuje na to, by tak się stało, ponieważ 1xBet nagminnie staje w opozycji do polskiego prawa. Na pewno wiedzą to w Ministerstwie Finansów, w którym wydają licencję na działalność bukmacherską w naszym kraju.

Grać czy nie grać w 1xBet? To nie jest pytanie szekspirowskie, ponieważ w tym przypadku odpowiedź jest prosta. Dyskusji raczej nie ma, bo inne podejście do sprawy może skończyć się dla Ciebie bardzo nieprzyjemnie. Polskie prawo przewiduje wysokie kary finansowe za łamanie ustawy hazardowej, a w całe zamieszanie może włączyć się też skarbówka. Chcesz ryzykować? Zdecydowanie nie polecamy takiego wariantu. Tym bardziej, że w Polsce mamy wielu bukmacherów online, którzy są jeszcze lepsi od 1xBet.

Lista kar przewidzianych dla osób obstawiających u bukmacherów bez zezwolenia Ministra Finansów.

Ministerstwo Finansów kontra 1xBet

Ministerstwo Finansów właśnie do walki z tak nieuczciwymi podmiotami jak 1xBet stworzyło Rejestr Domen Zakazanych. Ustawodawca przewidział, że pomimo zmiany prawa, niektórzy bukmacherzy wciąż będą łamać postanowienia ustawy hazardowej. Dlatego trzeba było powołać do życia odpowiednie mechanizmy, by skutecznie walczyły z nielegalną konkurencją. Stąd pomysł na Rejestr Domen Zakazanych.

Czasami przypomina to zabawę w kotka i myszkę, bo co operatorzy internetowi nałożą blokadę na jeden serwis 1xBet, to w jego miejsce pojawia się kopia strony bukmachera pod innym adresem. Na szczęście rejestr jest na bieżąco aktualizowany, co sprzyja sprawnemu banowaniu 1xBet.

Polska zdecydowanie postawiła się bukmacherom, którzy nie przestrzegają naszego prawa hazardowego. Większość z nich to zrozumiała, bo Bet-at-home czy Bet365 wycofali się z naszego kraju. Co lepsze, niektórzy zagraniczni operatorzy wystąpili z wnioskiem o licencję. Tak postąpił Betclic, Superbet czy Betcris. Postępowania te zostały rozpatrzone pozytywnie i dziś typerzy legalnie mogą korzystać z ich usług.

1xBet nie respektuje polskiej ustawy hazardowej, co nie przysparza mu dobrych opinii. Co więcej, taka nieugięta postawa negatywnie wpływa na jego PR. Nie zdziwi nas, że nawet jeśli ten bukmacher wejdzie na legalny rynek, to może być negatywnie pamiętany z ciągłego łamania prawa.

Legalni bukmacherzy w zastępstwie 1xBet

Można zapytać: o cały ten raban z 1xBet? Czy to faktycznie tak dobry bukmacher, że opłaca się łamać prawo, by u niego zagrać? Naszym zdaniem – absolutnie nie. Jasne, że pamiętamy, iż twarzą 1xBet był były piłkarz Andrea Pirlo. Ale ambasadorem STS był równie rozpoznawalny Peter Schmeichel. Nie mamy wątpliwości, że polski rynek jest na tyle bogaty w renomowanych bukmacherów, że nie trzeba zwracać uwagi na 1xBet.

W Polsce przybywa nowych licencji, bo Ministerstwo Finansów stworzyło warunki ku temu, by legalnie działać na terenie naszego kraju. Koncesjonowani operatorzy mają wiele przywilejów związanych z działalnością w Polsce. Mogą oni reklamować swoje usługi, a także angażować się w działalność marketingową. W ten sposób łatwiej buduje się rozpoznawalność marki w nowym kraju. Z tego rodzaju narzędzi korzystają legalni operatorzy. STS sponsoruje kluby w Ekstraklasie, a Fortuna zaangażowana jest w działalność KSW.

Jak wybrać bukmachera?

Wybór bukmachera w Polsce bywa coraz bardziej kłopotliwy, a to ze względu na szerokie wachlarz możliwości. Jak wiadomo – im większy wybór, tym trudniej na coś się zdecydować. Jeszcze parę lat temu mieliśmy kilku operatorów z licencją. Dziś jest ich już kilkunastu.

Każdy z bukmacherów chce wyróżnić się czymś nowym, a więc przybywa specjalnych funkcji, bonusów i zakładów. Słowem, nasza bukmacherka kwitnie. I to bez oglądania się na ofertę nielegalnego 1xBet!

Jak wybrać bukmachera? Z pomocą przychodzą branżowe serwisy, jak nasz: zagranie.com. Nasi czytelnicy mogą bazować na opiniach prezentowanych w portalu. W zakładce “bukmacherzy” znajduje się aktualny ranking najlepszych operatorów, a w menu pod hasłem “opinie” odkryjesz rzeczowe recenzje wszystkich bukmacherów. Do każdej firmy działającej w naszym kraju podchodzimy obiektywnie, przedstawiając mocne i słabe strony.

Co więcej, przy wyborze bukmachera mogą pomóc nasze kody promocyjne. Bonusy powitalne znaczą wiele na początku gry u bukmachera, bo powiększają twój budżet na zakłady. Do najlepszych bukmacherów oferujemy kody rejestracyjne, za które otrzymasz następujące bonusy:

  • Darmowy zakład (dostajesz darmowe środki na grę, nie musisz samodzielnie inwestować),
  • Zakład bez ryzyka (wpłacasz środki, obstawiasz kupon, a w razie porażki bukmacher zwraca postawione pieniądze),
  • Bonus od depozytu (wpłacasz środki, a bukmacher podwaja Twój depozyt – w efekcie dysponujesz 2x większym budżetem na grę).

Wystarczy wybrać poniższy przycisk i przejść do rejestracji u proponowanych bukmacherów:

Najlepsi bukmacherzy na polskim rynku – zdaniem ekspertów

Powstanie Zagranie zbiegło się ze zmianami w polskim prawie i wejściem w życie ustawy hazardowej. Rozwój legalnych zakładów obserwujemy od początku, a więc od 2017 roku. Bez zbędnej skromności możemy powiedzieć, że czujemy się ekspertami w branży. Regularnie porównujemy oferty bukmacherów: bonusy, zakłady, produkty i kursy. Wiemy, co cechuje najlepszych operatorów, dlatego ich chętniej promujemy w naszym serwisie. Oczywiście zwracamy uwagę również na opinie graczy, bo to one mają duże znaczenie w ocenie bukmachera.

Generalnie opinie typerów pokrywają się z naszymi recenzjami. W rankingu Zagranie przodują takie firmy jak STS, BETFAN i Fortuna. Czym przekonują do siebie klientów?

STS

O STS można mówić, jak o kolosie, bo statystyki pokazują, że co drugi gracz obstawia zakłady na jego stronie. Korzystanie z oferty STS online jest o tyle ułatwione, że konto u tego operatora zarejestrujesz bez dowodu osobistego. A po tym możesz odebrać trzy bonusy na start o łącznej wartości ponad tysiąca złotych.

STS ma wiele zalet, wśród których szczególnie wyróżnia się bogata oferta przedmeczowa i na żywo. To bukmacher udostępniający kursy na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. W ofercie znajdzie także typy na esport, sporty wirtualne i Betgames. Zakłady są wzbogacone dodatkowymi funkcjami, takimi jak transmisje live i cash out.

Na Zagranie STS posiada maksymalną ocenę 10/10.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN

Wiele plusów, które posiada STS, możemy przypisać również bukmacherowi BETFAN. Co takiego? Rejestrację bez dowodu, zakład bez ryzyka, liczne rynki i zakłady dodatkowe: karty, sporty wirtualne. W zestawieniu bukmacherów na Zagranie BETFAN może poszczycić się oceną 9.6/10. Jak widać jest bliski doskonałości, ale pewne mankamenty dostrzegamy. Jakie? Chociażby brak transmisji na żywo.

BETFAN w porównaniu do STS i Fortuny jest świeżakiem. To firma pozwalająca na obstawianie zakładów od 2019 roku. Tak duży awans i szybki skok w naszym rankingu pokazuje, że to bukmacher z wielkimi perspektywami.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna

Jakie są oceny Fortuny? Od dłuższego czasu to bukmacher, który zamyka podium w rankingu legalnych operatorów. Stabilna i wysoka ocena 9.4/10 świadczy o renomie Fortuny. W wielu aspektach to bukmacher kompletny.

Największe atuty? Wysoki bonus na start, dobre kursy i transmisje live w Fortuna TV. Nowi użytkownicy również mogą dokonać rejestracji w Fortunie bez dowodu osobistego. A co najlepsze – konto zweryfikujesz bez dokumentu za pośrednictwem mojeID!

Fortuna nie jest tylko polskim bukmacherem, bo operator ten obsługuje zakłady również w Czechach, Słowacji i Chorwacji. To firma z wielkim doświadczeniem, która w zakładach bukmacherskich jest od ponad 20 lat!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bukmacher miesiąca – aktualnie najlepsza oferta dla niezdecydowanych

Poza rankingiem, który jest regularnie aktualizowany, na Zagranie wybieramy też Bukmachera Miesiąca.

To polecana firma, która w krótkim okresie czasu zrobiła na nas największe wrażenie. Jako Bukmacher Miesiąca może funkcjonować operator, który chwilowo zaproponował najlepszy bonus powitalny lub konkurs typerski. Mamy wiele kryteriów, które bierzemy pod uwagę przy przyznawaniu tego wyróżnienia.

Jeśli szukasz dodatkowych inspiracji lub przekonania, co do słuszności swojego wyboru, to sprawdź, jakiego bukmachera proponujemy w danym miesiącu. Być może nasz wybór pokryje się z Twoim wyborem?

FAQ

Czy 1xBet jest legalny w Polsce?

Nie, to bukmacher bez polskiej licencji, więc w naszym kraju jest zabroniony.

Czy można korzystać z działających stron 1xBet?

Bukmacher klonuje swoje strony, chcąc wymknąć się prawu. To zakazana praktyka, a jakiekolwiek granie u tego bukmachera może skutkować konsekwencjami prawnymi.

Jakiego bukmachera wybrać zamiast 1xBet?

Twój wybór powinien ograniczyć się do legalnych bukmacherów. Najwyższe oceny ekspertów i najlepsze opinie graczy zbierają: STS, BETFAN oraz Fortuna. W naszym tekście znajdziesz specjalne kody, dzięki którym legalnie odbierzesz dodatkowe pieniądze na początek gry.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze