Przed nami kolejny finał Mistrzostw Świata w darcie. Po spotkaniach w organizacjach PDC i rywalizacji Kobiet nadszedł czas na wyłonienie zwycięzcy z grona członków Brytyjskiego BDO! W Nowy Rok trafiliśmy zwycięstwo Wrighta i niesamowity profit powyżej 1000PLN, wczoraj jedynie (133PLN), dzisiaj korzystając z oferty STS na zakład bez ryzyka, walczymy o 220PLN Profitu!
Czy Warren i Williams nie zawiodą? Pojedynek doświadczenie, kontra młodość i talent. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Zapraszam w okolicach godziny 20:10 na BDo-owski kanał na YouTube i wspólnego oglądania tych zmagań!

Odbierz nawet 1499 PLN na start!

Tylko w sobotę i niedzielę, tylko u nas – 230 złotych w zakładzie bez ryzyka!


W wielkim finale rozgrywanych od blisko dwóch tygodni zmagań, spotkają się dwaj Walijczycy. Kto zostanie Mistrzem? Tego przekonamy się po maksymalnie 13 legach rywalizacji, w analizie i określeniu swojego typu do tego spotkania skupię się nie tak jak w przypadku dwóch poprzednich finałów calokształcie wystepów w turnieju, a na spotkaniach półfinałowych, ponieważ uważam, że lepiej oddają one dyspozycję przed finałem.

Najpierw Jim i jego rywalizacja z Belgiem Vandenbogaerde. Williams super rozpoczął spotkanie od dwóch wygranych setów i już wydawało się, że wszystko sie właśnie rozstrzygnęło. Jednak nie do końca, Belg obudził się i wygrał dwa kolejne sety remisując stan spotkania, co prawda Jim sam sobie jest winien, przez swoją fatalną dyspozycję na doublach, przy stanie 2-2 w legach. Po przerwie Panowie ponownie doprowadzili do remisu, najpierw Jim objął prowadzenie, ale Belg ponownie wyrównał. Kolejne dwa legi to odskoczenie Williamsa i prowadzebie którego już do końca spotkania nie oddał. Dobry rezultat Jima, przykrywa jego fatalne pomyłki i niepewną rękę na doublach. W spotkaniu zanotowaliśmy ładnych kilkanaście 180tek, które z resztą dały Williemu zwycięstwo w kluczowym momencie. Średnia w okolicach 94 punktow też do najgorszych nie należy i na poziomie BDO jest rzadką do spotkania, ale i tego wymagamy po spotkaniu półfinałowym. Warren długo męczył się z faworyzowanym Mitchellem, jednak od stanu 3-3 kolejne sety wygrywał już tylko Wayne. Nie rozwodząc się nad konkretnymi statystykami, bo one w finale nie są kluczowe. Jak wszyscy wiemy, gra w finale opiera się bardziej na emocjach i silnej psychice, niż samym talencie. Stąd mój typ i uznanie w kierunku Warrena, uważam, że prezentuje się on solidniej i pewniej w swoich rzutach. Doświadczenie i wieloletnia gra na niezłym poziomie stoi po jego stronie, moim zdaniem odniesie sukces po trudnej walce.

Kilka zdań o moim faworycie:

Warren zakwalifikował się do Mistrzostw Świata w Rzutkach BDO 2005 , gdzie był jedynym Walijczykiem w tamtej edycji. Przegrał 3-0 w pierwszej rundzie z Mervynem Kingiem. Warren dwa razy był bliski zakwalifikowania się do Lakeside, przegrywał jednak z Mike’iem Veitchiem, który ostatecznie zakwalifikował się, a następnie ponownie znalazł się w tej samej sytuacji w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2009 , przegrywając z Robbie Greenem . Warren ponownie stracił szansę w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2010, przegrywając z Irlandczykiem Martinem McCloskeyem, który ostatecznie zakwalifikował się.

Najlepszy występ Warrena w telewizji pojawił się w BDO World Trophy 2015 , gdzie dotarł do ćwierćfinału, pokonując Madarsa Razme 6-4 i mistrza świata 2015 Scott Mitchell z łatwością 7-2. odpadł na etapie 1/8, przegrywając z Jeffem Smithem 8-7. 

Warren zakwalifikował się również do Mistrzostw Świata 2013 , ale przegrał w pierwszej rundzie z Alanem Norrisem . Po pięcioletniej nieobecności zakwalifikował się do Mistrzostw Świata 2018 . Stało się tak dzięki przyzwoitej formie z 2017 roku, w której osiągnął dwa półfinały rankingowe i trzy ćwierćfinały.

Najlepszą wygraną w karierze Warrena był Złoty Puchar BDO 2014 , w którym pokonał Pipa Blackwella w ostatnich trzech setach do zera.

Warren dotarł do ćwierćfinału Mistrzostw Świata 2018 , pokonując Wesleya Harmsa 3-1 w imponującym stylu w 1. rundzie; w drugiej rundzie, po trudnym starciu, pokonał Willema Mandigersa 4-2, aby rozpocząć mecz ćwierćfinałowy z Markiem McGeeneyem . Warren prowadził z McGeeneyem w spotkaniu 4-3 i rozpoczynał ósmy leg, ale McGeeney zabrał set, w której Warren spódłował podwójną próbę trafienia pojedynczego 20, co dałoby mu jedną rzutkę na mecz. McGeeney wygrał seta i ostatecznie mecz 5-4. 

Podczas Mistrzostw Świata 2020 Warren poprawił swoje najlepsze wyniki, osiągając finał.

Zasady promocji:

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Konto w STS!

Konto na Typomanii- jeszcze nie ?!

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne poniżej!
Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!