TYLKO U NAS 100 zł bez ryzyka – zwrot na depozyt w ETOTO (można od razu wypłacić) + 5 zł freebet za rejestrację

baner etoto

 • Promocja dla osób, które nie mają jeszcze konta w ETOTO

Już dzisiaj rozpoczyna się Euro 2020! Z tej okazji ETOTO przygotowało specjalną ofertę powitalną, w której można zgarnąć 100 PLN cashback + 5 PLN freebet.

Aby zarejestrować się do promocji musisz założyć konto z tego linkuhttps://zagranie.com/go/etoto-cashback/ i wpisać kod promocyjny: ZAGRANIE5 (pamiętaj o wpisaniu kodu!!!)

Tutaj możesz sprawdzić – ile czasu potrwa jeszcze promocja -> https://zagranie.com/go/odliczanie-etoto/

Poprzednim razem podobna promocja wzbudziła bardzo duże zainteresowanie – można powiedzieć, że darmowa 100 do wykorzystania na całą ofertę przez 24h – na przykład w meczu Turcja vs Włochy + freebecik 5 zł! 🏆
baner etoto
Oferta na mecz Włochy vs Turcja jest dostępna do wykorzystania – również w LIVE – mamy to potwierdzone oficjalnie (20:59 – w tym meczu nie obowiązuje)

Pamiętaj, że jeśli Twój pierwszy kupon do 100 PLN nie wejdzie – otrzymasz zwrot, który od razu możesz wypłacić. Żadnych obrotów, ukrytych zasad itd. Promocja jest przeze mnie przetestowana, także polecam 😎
Oferta jest limitowana czasowo i dotyczy pierwszego postawionego kuponu! Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/etoto-cashback/.

Freebet 5 zł przysługuje Ci już za samą rejestrację!

Pełen regulamin promocji:

 1. Organizatorem sprzedaży premiowej „Kasozwrot + freebet” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa.
 2. Regulamin „Kasozwrot + freebet” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, zawartym na stronie www.etoto.pl.
 3. Oferta przysługuje klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 10 czerwca 2021 roku od godziny 21:00, do 11 czerwca 2021 do godziny 20:59, korzystając z banneru informacyjnego umieszczonego na stronie www.zagranie.com oraz wpisując podczas procesu rejestracyjnego kod „ZAGRANIE5”.
 4. Pierwszą nagrodą z tytułu sprzedaży premiowej, jest to zwrot stawki pierwszego obstawionego zakładu akumulowanego, o ile zakład ten jest przegrany. Zwrot wynosi maksymalnie 100 zł.
 5. Aby otrzymać zwrot, zakład musi zostać rozliczony do 12.06.2021 godz. 23:59.
 6. Zwrot przyznany zostanie jako środki gotówkowe na saldo główne gracza.
 7. Gracz może otrzymać jeden zwrot z tytułu sprzedaży premiowej.
 8. Darmowe zakłady (freebety) są wykluczone z promocji.
 9. Zakłady postawione na sporty wirtualne są wykluczone z promocji.
 10. Drugą nagrodą jest darmowy zakład na kwotę 5 zł, który dodany zostanie do konta gracz po zakończeniu procesu rejestracyjnego.
 11. Darmowy zakład (freebet) uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów.
 12. Freebet można postawić na wszystkie zdarzenia z wyłączeniem sportów wirtualnych.
 13. Gracz ma 30 dni na skorzystanie z freebeta, liczonych od chwili jego przypisania do konta.
 14. Nagrody (zwrot oraz freebet) z tytułu sprzedaży premiowej przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy oraz jedno miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy, akademik itp.), z którego została dokonana wpłata na konto gracza. Ponadto, nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „Kasozwrot + freebet” nie zostanie przyznana lub może zostać odebrana gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
 15. Skorzystać z oferty w ramach sprzedaży premiowej „Kasozwrot + freebet” można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody (zwrotu lub freebeta) na osobę trzecią.
 16. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „Kasozwrot + freebet” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu sprzedaży premiowej lub Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”.
 17. Sprzedaż premiowa trwa w ETOTO od 10 czerwca 2021 roku od godziny 21:00, do 11 czerwca 2021 do godziny 20:59.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze