1. półfinał Speedway of Nations: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.07.2024

1. półfinał Speedway of Nations gdzie oglądać

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć 1. półfinał Speedway of Nations? W niniejszym tekście dowiesz się, gdzie dostępna będzie transmisja 1. półfinał SoN 2024. Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić 1. półfinał SoN na żywo. Ten turniej w ramach Speedway of Nations na pewno przyniesie dużo emocji!

1. półfinał Speedway of Nations, transmisja na żywo w TV

Na wstępie warto zaznaczyć, że 1. półfinał Speedway of Nations odbędzie się już we wtorek (9 lipca) o godz. 20:00. Rywalizacja toczyć się będzie w Manchesterze, a do wielkiego finału awansują trzy najlepsze zespoły.

W tym półfinale wezmą udział między innymi Polacy. Tak prezentuje się cała obsada 1. półfinału Speedway of Nations w Manchesterze:

Polska 1. Dominik Kubera 2. Bartosz Zmarzlik (kapitan) 3. Maciej Janowski Menadżer: Rafał Dobrucki

Finlandia 1. Jesse Mustonen (kapitan) 2. Antti Vuolas 3. Otto Raak Menadżer: Aki-Pekka Mustonen

Francja 1. David Bellego (kapitan) 2. Steven Goret 3. Mathias Tressarieu Menadżer: Laurent Sambarrey

Niemcy 1. Kai Huckenbeck (kapitan) 2. Norick Bloedorn 3. Erik Riss Menadżer: Mathias Bartz

Szwecja 1. Fredrik Lindgren (kapitan) 2. Jacob Thorssell 3. Oliver Berntzon Menadżer: Morgan Andersson

Ukraina 1. Stanisław Melnyczuk (kapitan) 2. Marko Lewiszyn

Włochy 1. Paco Castagna (kapitan) 2. Nicolas Covatti 3. Nicolas Vicentin Menadżer: Alessandro Dalla Valle

1. półfinał SoN gdzie oglądać? Bezpośrednia transmisja z tego wydarzenia niestety nie będzie dostępna w telewizji. Nie jest to dobra informacja dla tych, którzy lubią oglądanie zawodów żużlowych w TV. Warto jednak od razu podkreślić, że pojawi się przekaz online SoN 2024.

1. półfinał Speedway of Nations: transmisja i stream online za darmo

1. półfinał Speedway of Nations stream znajdziesz na platformach Player i Max. By oglądać te zmagania, trzeba mieć dostęp do kanału Eurosport Extra. W tym miejscu można śledzić również zawody Grand Prix.

Nie będzie możliwości obejrzenia SoN za darmo. Przewidziano tylko płatną transmisję online na Eurosporcie Extra. Ci, którzy chcą zobaczyć te zmagania, muszą więc liczyć się z wydatkiem.

Gdzie oglądać 1. półfinał Speedway of Nations?

Już zatem wiesz 1. półfinał Speedway of Nations kiedy dojdzie do skutku i gdzie dostępna będzie transmisja. We wtorkowy wieczór na pewno wiele osób będzie mocno ściskać kciuki za Polaków. Są oni faworytami 1. półfinału SoN 2024. Wiele osób stawia na to, że wygrają. Awans praktycznie mają w kieszeni. Wątpliwe bowiem, by ktokolwiek był w stanie zepchnąć ich aż na czwartą lokatę. To wydaje się zupełnie niemożliwe, choć to jest oczywiście sport i niczego nie można przesądzać.

Chcesz obstawić te zawody? Możesz skorzystać choćby z oferty bukmachera STS. Nie masz jeszcze konta w tym miejscu? Możesz je założyć z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE150. W tym celu postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Odwiedź witrynę bukmachera STS.
  2. Rozpocznij zakładanie konta.
  3. Podaj swoje informacje.
  4. Wprowadź kod promocyjny ZAGRANIE150.
  5. Wyraź zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.
  6. Zakończ formalności.
  7. Ciesz się możliwością gry i atrakcyjnymi bonusami na start.

Kod ZAGRANIE150 zapewnia ekstra zakład bez ryzyka w wysokości 150 zł, trzy bonusy od depozytu do 600 zł, oraz bonusy za zadania warte 60 zł. Dzięki naszemu kodowi, gracz może otrzymać aż 810 zł bonusu na start zamiast 660 zł.

fot. Press Focus

Zaloguj się aby dodawać komentarze