Wczorajszy dzień obfitował w długie mecze oraz niesamowite emocje, ale ostatecznie udało się zamknąć kupon na plus! Dziś czekają na nas kolejne spotkania w ramach turnieju Blast Premier Spring 2020 i to o wiele ciekawsze, przynajmniej na papierze. Czy Furia pokaże swoją najlepszą formę? I jak potoczy się rywalizacja Fnatic oraz Vitality? Przekonamy się już o 16! Tymczasem zapraszam do lektury!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Fnatic – Vitality
06.06.2020 r. Godz. 16:00

 

Zaczynamy od wcześniejszego spotkania, jednak nie mniej emocjonującego! Fnatic będzie podejmować Vitality w ramach ćwierćfinału europejskiej części turnieju Blast. Szwedzka drużyna zagwarantowała sobie rozstawienie w tej fazie turnieju dzięki zajęciu drugiego miejsca w swojej grupie, natomiast Vitality zaczęło swoją podróż po fazie play-off już wcześniej, wygrywając w pierwszej rundzie z Dignitas. W tym spotkaniu nie ma wyraźnego faworyta, obydwie drużyny zdają się być teoretycznie na podobnym poziomie. Jak to wpływa na moje przewidywania co do tego spotkania?

Moim zdaniem Vitality wygra to spotkanie. Fnatic co prawda prezentowało się lepiej w fazie grupowej, ale według mnie było to też za przyczyną ich przeciwników, którzy również borykali się z różnorakimi problemami w swojej grze. Drużyny w grupie A wyglądały o wiele lepiej, co też przyczyniło się do trudności w pojedynkach Vitality. Wczoraj jednak Francuzi pokazali, że gra w formacie Bo3 znacząco różni się od jedno mapowych starć i po potknięciu się na drugiej mapie w meczu z Dignitas, wyciągnęli wnioski i wygrali mecz na Vertigo. Jeśli chodzi o Fnatic, to nie mogliśmy ich jeszcze obserwować w takim formacie podczas tego turnieju, zatem nie wiemy, czy w 100% wyeliminowali oni swoje problemy widoczne jeszcze podczas Dreamhacka Masters, czy ESL Road to Rio. Pod tym względem widzę przewagę Vitality, mecze do dwóch zwycięstw pokazują prawdziwą formę zespołu i odrzucają element przypadku.

Pod względem indywidualnej formy, naprawdę niesamowicie wygląda Zywoo. Ściął włosy i zaczął niszczyć swoich rywali. W każdym meczu fazy grupowej zdobył przynajmniej 20 eliminacji, wczoraj 77 fragów na trzech mapach, to są liczby, które robią wrażenie. W świetnej formie jest również Shox oraz Misutaa, który do tej pory trzymał się raczej dołu tabeli. Ci gracze swoimi zagraniami potrafią w pojedynkę wygrywać rundy, zwłaszcza snajper francuskiej ekipy. Rating 1.45 na koncie Zywoo prezentuje się wybitnie i jeśli utrzyma swoją formę, to będzie głównym argumentem Vitality w tym starciu. Po stronie Fnatic najlepiej prezentuje się Brollan, jednak nie jest to jeszcze jego najlepsza forma. W tym momencie Vitality wygląda po prostu mocniej indywidualnie, zwłaszcza jeśli Misutaa będzie kontynuował swoją formę, której do tej pory brakowało.

Jeśli chodzi o kwestię map, tutaj również możemy odnaleźć przewagę Vitality. Mogą oni wybrać Dusta lub Nuke, zresztą sam spodziewam się wyboru tej drugiej mapy. Również na Vertigo czują się fenomenalnie, również na zwyczajowym pierwszym wyborze Fnatic, czyli Inferno wyglądają oni przynajmniej przyzwoicie. Jedynie Overpass to mapa, gdzie nie do końca wiemy czego się po nich spodziewać. Wydaje mi się, że to tam Szwedzi będą szukać szansy, jednak nie przełoży się to na końcowy rezultat spotkania.

Podsumowując całość, moim zdaniem Vitality prezentuje się lepiej indywidualnie, mają obecnie świetną formę drużynową, oraz dosyć szeroki map pool. Po stronie Fnatic nie widzieliśmy starć Bo3 od czasów Dreamhacka, a to nie daje pozytywnych perspektyw. Zywoo podczas tego turnieju notuje niesamowitą formę, ale również reszta jego drużyny trzyma poziom. Jeśli wyciągną wnioski z wczorajszego spotkania przeciwko Dignitas oraz utrzymają formę, wtedy nie widzę żadnych szans dla Szwedów.

 

Fnatic – Vitality
06.06.2020 r. Godz. 16:00
Typ: Vitality wygra
Kurs: 1.88

 

Baner grupy

 

Furia – Gen.G
06.06.2020 r. Godz. 19:30

 

Po raz kolejny przechodzimy na teren Ameryki i zaczynamy półfinały tego regionu! W pierwszym z nich zmierzą się Furia oraz Gen.G, a faworytem w tym spotkaniu zdecydowanie jest ekipa z Brazylii. Czy Hen1 i Kscerato udowodnią moc swojej formacji i przejadą się po kolejnym rywalu? Moim zdaniem zdecydowanie tak, a wczorajsze spotkanie Gen.G z Triumph tylko utwierdziło mnie w tym przekonaniu.

Zacznijmy jednak od analizy Furii, tego dlaczego są faworytem w dzisiejszym starciu. Zakończyli oni fazę grupową na pierwszym miejscu, wygrywając swoje dwa spotkania i ulegając Mibrowi wynikiem 16:13. W każdym z tych spotkań prezentowali się jednak bardzo solidnie, nawet w tym przegranym meczu, co daje dobre prognozy na fazę play-off. Dzięki zwycięstwu w grupie mogą oni rozpocząć zmagania już od półfinału, i mieć dodatkowy czas na odpoczynek i analizę gry ich potencjalnych rywali. Gen.G musiało pokonać w ćwierćfinale ekipę Triumph, i chociaż sam sądziłem, że uda im się to bezproblemowo, to jednak oglądaliśmy bardzo wyrównaną serię. W ich grze widać problemy i czasami brak skupienia, a to elementy, które Furia z pewnością wykorzysta.

W ciągu ostatnich pięciu spotkań Furia wygrała aż cztery, w tym zawierało się również zwycięstwo właśnie na Gen.G i to dosyć zdecydowane, ponieważ aż 16:8. Ich przeciwnicy notują raczej słabszą forme, remis, dwie porażki i dwie wygrane, jednak niezbyt przekonujące. Gen.G przechodzi delikatny kryzys, a ich zwycięstwa często opierają się na indywidualnych zagraniach Koosty czy Bnteta, czy też szalonych rund jak te z wczorajszego Inferno, gdzie bomba dwa razy była podkładana w ostatnich sekundach rundy. Taki sposób gry nie może działać wiecznie i dziś jest dzień, w którym Kscerato i Hen1 z pewnością ukarzą swoich rywali za tak niechlujne zagrania.

Pod kątem indywidualnych umiejętności, ten mecz zdecydowanie będzie się opierał na pojedynkach duetów Hen1-Kscerato oraz Bntet- Koosta. W tym zestawieniu wyraźną przewagę  mają Brazylijczycy, Hen1 z fenomenalnym ratingiem 1.45 oraz Kscerato, który zdobywając 27 zabójstw w ostatnim starciu z Gen.G udowodnił, że znalazł na nich sposób. Bntet i Koosta to również fenomenalni gracze, jednak nie zawsze są oni w stanie wygrać rundę 2vs5. Zwłaszcza że ich koledzy z drużyny zostają daleko w tyle, a po stronie Furii tuż za liderami znajdują się Yuurih i Art. Daps jest świetnym prowadzącym, ale czasami za bardzo kombinuje, wobec czego nawet jego drużyna nie wie, jaki jest dokładnie plan na rundę, co właśnie było widoczne we wczorajszym Inferno przeciwko Triumph.

Podsumowując całość, uważam, że Furia jest obecnie w o wiele lepszej dyspozycji, mają przemyślany plan na grę i świetnie go wykonują. Kscerato i Hen1 notują świetną formę i nie widzę po stronie Gen.G argumentów, dzięki którym mogliby oni wygrać to spotkanie. W ich grze widać niestałość, problemy i zapotrzebowanie na przebłyski geniuszu Bnteta. To cechy, których nie może mieć zwycięzca tego spotkania, dlatego ja stawiam na Furię!

 

Furia – Gen.G
06.06.2020 r. Godz. 19:30
Typ: Furia wygra
Kurs: 1.54

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

 

Kupon Betfan

Zaloguj się aby dodawać komentarze