Nie samą piłką reprezentacyjną człowiek żyje! Na dziś mamy dla Was również dwie propozycje do obstawienia I ligi. Zazwyczaj nie tykam tych rozgrywek, bo jest w nich sporo niespodzianek, jednak tym razem podejmujemy rękawice, ponieważ mamy w zapasie zagranie bez ryzyka w STS do 200 PLN. Jeśli nie wejdzie, pieniążki wracają na konto depozytowe! Maksymalnie stracimy 24 zł w ramach podatku. Jest o co grać!

Przejdź do rejestracji w STS

KOD PROMOCYJNY: 1259PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Chojniczanka vs Stomil

Na początek propozycja z meczu, który rozpocznie się o 14:45. Chojniczanka na swoim obiekcie zmierzy się ze Stomilem. Gospodarze nie wygrali w trzech ostatnich pojedynkach ligowych, a co więcej, w tym czasie dwukrotnie schodzili z boiska pokonani i strzelili zaledwie jedną bramkę. Nie jest to czołowy wynik!

Chojniczanka obecnie znajduje się w strefie spadkowej, a dokładnie na 16 pozycji z dorobkiem ośmiu punktów po siedmiu rozegranych rywalizacjach. Aktualny bilans to dwa zwycięstwa, dwa remisy i trzy porażki. 8:10 w bramkach.

Gospodarze do tej pory pięciokrotnie rywalizowali na swoim boisku, z czego tylko raz udało im się zachować czyste konto. Z tych pięciu potyczek wygrali zaledwie raz – z Termaliką.

Stomil Olsztyn jest trochę wyżej w tabeli, jednak również szału nie ma. Dzisiejsi goście mają na swoim koncie 10 punktów, na które składa się dorobek trzech wygranych, remis i trzy porażki – 6:9 w bramkach.

Stomil ma za to problemy w meczach wyjazdowych, gdzie do tej pory wygrali tylko jeden z czterech meczów. Warto jednak odnotować, że w poprzednich dwóch delegacjach zagrali na zero z tyłu i nie przegrali.

Goście w poprzednich pięciu z sześciu wizyt w Chojnicach przynajmniej raz trafili do siatki. Cztery z tych sześciu rywalizacji zakończyły się wynikiem +2,5 gola i BTTS.

Statystyki:

 • Stomil wygrał jedną z czterech delegacji.
 • Olsztynianie nie stracili gola w dwóch poprzednich wyjazdach.
 • Stomil zaliczył wynik -2,5 gola w dwóch ostatnich meczach wyjazdowych.
 • Chojniczanka wygrała jeden z ostatnich pięciu spotkań domowych.
 • Chojniczanka wygrała trzy ostatnie mecze domowe ze Stomilem.
 • Olsztynianie wygrali tylko jeden z poprzednich sześciu wyjazdów do Chojnic.
 • Stomil strzelił przynajmniej jednego gola w pięciu z sześciu delegacji do Chojnic.

Co obstawiać?

W tym przypadku idę w stronę gola obu stron. Stomil i Chojniczanka mają swoje problemy, ale statystyki wskazują, że w ostatnich rywalizacjach na obiekcie w Chojnicach bramek nie brakowało. Typujemy tutaj BTTS po kursie 1.85.

Zdarzenie: BTTS

Kurs: 1.85

Wigry Suwałki vs Puszcza Niepołomice

Na dziś mamy jeszcze jedną propozycję wybraną z boiska I ligi. Zwróciłem uwagę na starcie w Suwałkach, gdzie miejscowe Wigry zmierzą się z Puszczą.

Gospodarze od startu rozgrywek w czterech z siedmiu rywalizacji kończyli z underem 2,5 gola. Trzykrotnie spotkanie zakończyło się wynikiem z trzema bramkami. Co ciekawe, w każdym meczu od początku sezonu strzelili przynajmniej jednego gola. Na swoim boisku uzbierali siedem oczek na 12 możliwych. Nie jest źle. Aktualnie ta drużyna plasuje się na piątej pozycji w tabeli. Wigry w dorobku mają 11 punktów i tracą pięć oczek do lidera z Mielca. Trzy wygrane, dwa remisy i dwie porażki – tak prezentują się liczbach.

Wigry wygrały w pięciu ostatnich meczach domowych z Puszczą Niepołomice. W tym czasie goście zdobyli zaledwie dwie bramki.

Puszcza Niepołomice jest w gorszej sytuacji, ponieważ aktualnie plasują się na 13 pozycji. W dorobku tego zespołu jest 10 punktów, więc tracą tylko jedno oczko do dzisiejszego rywala, a różnica w tabeli to aż osiem pozycji. Tabela I ligi jest mocno spłaszczona. Puszcza do tej pory wygrała trzy spotkania, raz zremisowała i trzykrotnie przegrała.

Goście mają na swoim koncie trzy kolejne zwycięstwa w delegacjach. Aktualnie są najlepszą drużyną pod tym kątem, ponieważ mają 100% triumfów poza domem. Zdecydowanie gorzej wyglądają na swoim obiekcie. Każdy z trzech wyjazdów wygrali z wynikiem 0:1.

Statystyki:

 • Wigry strzeliły gola w każdym meczu od początku sezonu.
 • Wigry wygrały w pięciu ostatnich meczach domowych z Puszczą Niepołomice
 • Puszcza strzeliła zaledwie dwa gole w pięciu ostatnich wizytach w Suwałkach.
 • Wigry wygrały w dwóch ostatnich meczach domowych.
 • Puszcza nie straciła gola w delegacji od początku sezonu.
 • Puszcza strzeliła bramkę w każdym meczu wyjazdowym obecnych rozgrywek.
 • Goście wygrali w trzech kolejnych delegacjach.

Co obstawiać?

Wigry w każdym meczu tego sezonu strzeliły przynajmniej jednego gola. Puszcza ma taką samą passę, ale biorąc pod uwagę mecze wyjazdowe. Goście w każdej z trzech delegacji nie stracili gola. W tym spotkaniu spodziewam się wyrównanej rywalizacji, w której kibice nie zobaczą więcej niż dwóch bramek. Typujemy tutaj under z oferty STS.

Zdarzenie: -2,5 gola

Kurs: 1.75

Zasady:

 • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 200 PLN zwrotu (minus podatek).
 • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
 • Nie musisz grać takiego samego kuponu jak my – mogą to być dowolne zdarzenia z oferty STS.
 • Uwaga: akcja łączy się z bonusem powitalnym
 • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
 • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.

wigry suwalki

Darmowe typy bukmacherskie – Dołącz do Grupy Zagranie!

Konto na STS ✅

Konto na Typomanii- jeszcze nie ❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i walcz o świetne nagrody!

We wrześniu do wygrania między innymi SmartWatch, rower czy gry FIFA 20 i NBA 2k20. Zapraszamy 🙂

typomania