Zwrot aż do 100 PLN na sportach wirtualnych? Taki bonus przygotował NobleBet!

noblebet bonus

Kolejny po „ekstraklasowym 0:0” bonus dla graczy przygotował NobleBet – nowy bukmacher na naszym rynku. Tym razem promocja dotyczy zwrotu w wysokości 20% przegranych zakładów, aż do 100 PLN w sportach wirtualnych. Nie wiem jak wielu z Was interesuje się spotami wirtualnymi, ale trzeba przyznać, że taki rodzaj bonusu od NobleBet jest naprawdę interesującym rozwiązaniem! Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami promocji.

Sporty wirtualne szansą na dużą wygraną?

Bukmacher w swojej promocji zwraca uwagę na to, że sporty wirtualne nie są tylko możliwością wielkich wygranych, ale mogą być również świetną i interesującą zabawą. Promocja „Odzyskaj 20% za Sporty Wirtualne” ma na celu zminimalizowanie ryzyka za grę waśnie na tego rodzaju zakładach.

Zasady akcji są naprawdę proste. Jeśli postawisz zakład na sporty wirtualne, a Twój kupon okaże się nietrafiony – NobleBet wypłaci Ci bonus w wysokości 20% stawki, aż do 100 PLN. Z tej promocji można korzystać co tydzień, aż do końca tego roku! Zakłady będą naliczane od poniedziałku do niedzieli, a do promocji kwalifikują się gracze, których zwrot wynosi 10 lub więcej złotych.

Noblebet bonus – zasady promocji:

  • Akcja trwa do 30.12.2019.
  • Jest to oferta tylko dla zarejestrowanych graczy NobleBet.
  • Na jeden komputer, numer telefonu, kartę płatniczą itd. w ciągu tygodnia przysługuje jeden zwrot.
  • Do promocji wliczone zostaną przegrane stawki (netto), przekraczające w jednym tygodniu 10 PLN.
  • Gracz otrzyma od NobleBet zwrot w postaci bonusu.
  • Na jeden tydzień jeden gracz może liczyć na maksymalnie 100 PLN zwrotu.
  • Więcej informacji na temat promocji znajdziesz na stronie bukmachera.

Bonusy dla stałych graczy, freebet, zakład bez ryzyka, obrót bonusem i inne promocje od Noblebet – jeśli masz pytania odnośnie tych działań kliknij w ten link –> NobleBet bonus. Znajdziesz tu dokładny opis najważniejszych promocji i bonusów jakie przygotował bukmacher NobleBet. Nie zwlekaj i sprawdź już teraz! 🙂