NobleBet bonus 2021 | Aż do 1650 PLN na start ᵔ.ᵔ

Okładka do NobleBet bonus

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Grono legalnych bukmacherów nadal rośnie i już w drugiej połowie września 2019 pojawiła się nowa firma, u której gracze mogą obstawiać. Od razu na pierwszy plan wysuwa się temat – NobleBet i bonus na start. Cała marka jest kreowana w duchu szlachetności, więc ich bonus od depozytu także jest wyróżniającym się na rynku, bo jest to w sumie 1650 złotych dla nowych użytkowników… ale także wiele okazji do zdobycia kolejnych dodatkowych środków dla stałych graczy.

NobleBet bonus od depozytu aż do 1650 PLN

Tak jak można było przypuszczać przed startem, tak NobleBet bonus od depozytu to właśnie jedna z możliwości uzyskania dodatkowych środków u nowego bukmachera. To jedyny rodzaj bonusu na start u tego bukmachera. Tego typu promocję znajdziemy u zdecydowanej większości podmiotów na polskim rynku, ale każdy charakteryzuje się swoimi zasadami. Tutaj już sama kwota robi wrażenie, bo można uzyskać aż do 1650 PLN bonusu. Ambasador NobelBet, Sir Richard McCavin, ma już gotową umowę dla nas na początek przygody z tą marką. To jeden z wielu typów komunikatu potwierdzający szlachetność nowej firmy na rynku zakładów sportowych. Już po starcie bukmachera pisaliśmy o opowieści, jak doszło do stworzenia NobleBet.

Jakość bonusu w NobleBet wystawiona przez McCavina

A więc znamy już kwotę, którą NobleBet do siebie kusi. Obserwując rynek zakładów bukmacherskich widać, że każdy podmiot mający bonus od depozytu przedstawia jednak inne zasady wykorzystania dodatkowych środków.

Zatem przejdźmy do konkretów. W sumie można uzyskać 1650 złotych z tytułu bonusu w NobleBet, ale rozkłada się to na trzy depozyty.

  1. bonus od pierwszego depozytu 100% do 800 PLN
  2. bonus od drugiego depozytu 50% do 800 PLN
  3. wpłać trzeci raz i odbierz 50 PLN ekstra na Sporty Wirtualne

Jak przedstawia Sir Richard McCavin, jest to najbardziej luksusowa oferta. Sprawdźmy więc regulaminowe obwarowania tej propozycji! Z aspektów niezbędnych do uzyskania dodatkowych środków trzeba wspomnieć, że dokonywana wpłata musi wynieść minimum 10 złotych. Natomiast przy samym depozycie trzeba zaznaczyć opcję bonusu z mnożnikiem.

Pierwszy bonus od depozytu w NobleBet to 100% do 800 złotych. Ze względu na specyficzne warunki, od razu na naszym koncie nie znajdzie się ta sama, dodatkowa wpłacona suma… a 5% jej wartości. Jednak od razu mogę uspokoić, ponieważ ostatecznie wszystko będzie się zgadzać. Jako gracze dostajemy mnożnik kursowy x20. W praktyce da on nam 100% od wpłaty. Zabieg podobny niczym przy bonusie w LV BET czy BETFAN.

Co warto jeszcze pamiętać, to fakt, że przy wykorzystaniu mnożnika NobleBet narzuca warunki kuponu do spełnienia. Ta sytuacja komplikuje trochę bonus chociażby ze względu na fakt, że wiele zależy od tego jednego zakładu w kontekście dodatkowych środków od pierwszej wpłaty.

Wymagania kuponu kombi do użycia mnożnika przy bonusie w NobleBet:

  • minimum 2 zdarzenia
  • kurs łączny minimum 3.00
  • minimum 1.30 na każdą selekcję

To jeszcze kilka słów o drugiej i trzeciej wpłacie. Po wykorzystaniu bonusu od pierwszego depozytu, można przejść do drugiego kroku. Sytuacja regulaminowa się powtarza, ale tutaj mamy różnicę w wysokości otrzymanych dodatkowych środków, bo teraz nie będzie to 100%, a 50% od wpłaty. W związku z tym zamiast mnożnika x20 będzie mnożnik x10.

Na koniec pozostaje trzeci bonus od wpłaty w wysokości 50 PLN – wpłata na kwotę co najmniej 50 PLN daje dodatkowe środki 50 PLN… ale można je wykorzystać tylko na sporty wirtualne.

Te i inne ważne kwestie w kontekście NobleBet warto znać. Dodatkowo już teraz mogę zaznaczyć, że niedługo rozpoczniemy współpracę z omawianym bukmacherem i postaramy się o jeszcze lepszą oraz wyższą ofertę dla naszych graczy, tak jak ma to miejsce z innymi podmiotami. Także oczekujcie na informację i wróćcie niedługo do tekstu po swój bonus NobleBet dla czytelników Zagranie.

Noblebet bonus i obrót dodatkowych środków

Wysokość bonusu w NobleBet to jedno i zawsze to powtarzamy. Jednak równie ważną sprawą jest fakt, jak bukmacher podchodzi do tematu obrotu, terminu i innych istotnych warunków przy dodatkowych środkach od wpłaty.

Warto zaznaczyć, że regulamin często może być ważniejszy niż sama wysokość bonusu. Także czy NobleBet jest łaskawy dla swoich nowych graczy i nie stawia wygórowanych warunków? Liczba obrotów, wymagania wobec kuponów, termin i różne dodatkowe kwestie, które powinieneś wiedzieć przed korzystaniem z bonusu na NobleBet. Czy jest szlachetnie… jak mówi sama nazwa marki?

Zacznijmy od terminu, bo to ważny punkt – środki bonusowe w NobleBet są aktywne przez 30 dni od momentu depozytu. W kontekście uwarunkowań i sposobu wykorzystania tych dodatkowych środków nie powinno to sprawiać problemów. Nie mniej każdy gracz powinien mieć to na uwadze, ponieważ szkoda by było, gdyby bonus pozostał nieruszony ze względu na gapiostwo.

Profity z dwóch pierwszych wpłat nie mogą zostać wykorzystane na sporty wirtualne, ale rekompensuje to trzeci depozyt, który wręcz przeciwnie – dotyczy wyłącznie wspomnianej zakładki bukmachera. Będąc już przy ostatnim, trzecim bonusie od wpłaty w NobleBet trzeba zaznaczyć, że środki zostają przyznane we wtorki oraz piątki i także są aktywne przed 30 dni. Spotykamy tu jakieś niedogodności? Niestety tak, bo bukmacher wymaga przy tej promocji aż 5-krotnego obrotu. Przy tym bonusie zainteresuje nas, co ciekawego jest w tych sportach wirtualnych. Tak też NobleBet daje do wyboru symulacje rozgrywek w tenisa, piłkę nożną i wyścigów, w czym zawiera się żużel, kolarstwo czy wyścigi konne oraz psów.

Sporty wirtualne w NobleBer

Warto jeszcze przytoczyć ważny punkt regulaminu, który na pierwszy rzut oka nie jest widoczny. NobleBet bonus nie posiada żadnych wymagań co do obrotu przy dodatkowych środkach od wpłaty? Taka konieczność spoczywa na nas w przypadku własnego depozytu. Chociaż 3-krotny obrót kuponami z kursem minimalnym 1,85 bez ograniczenia czasowego nie jest uwłaczający.

Wymagania obrotowe depozytu przy bonusie w NobleBet

Freebet czy zakład bez ryzyka jako bonus w NobleBet?

Bonus od depozytu, bonusem od depozytu… ale co jeszcze oferuje NobleBet? Nie ma się co oszukiwać, że gracze bardzo lubią zakłady bez ryzyka czy darmowe środki na konto. Jednak nie jest to coś, na co zawsze może sobie pozwolić nowy bukmacher.

W tym momencie nie są to promocje, które omawiane zakłady sportowe oferują na start. Co nie oznacza, że trzeba to wykluczyć. W zamian użytkownicy NobleBet mogą otrzymać dodatkowe bonusy w ramach stałych akcji, o czym w następnych akapitach. Jeżeli NobleBet postanowi zmienić swoją ofertę powitalną dodając jeden  z dwóch wspomnianych bonusów… od razu Was o tym poinformujemy!

NobleBet z bonusami dla stałych graczy

Świat zakładów bukmacherskich nie kończy się na bonusach na start i podobnie jest w NobleBet. Promocje dla stałych graczy to już element, który ma każda firma oferująca typowanie.

Zacznijmy od promocji zwanej zakłady dotowane, gdzie NobleBet zamiast bonusu proponuje podwyższenie wygranej na kuponie, które jest uzależnione od liczby zdarzeń na wysłanym zakładzie. Wymagania to minimalna stawka 50 PLN oraz kurs łączny 2,50 lub większy. Kombinacja z 6 pozycjami może dać nawet dodatkowe 20%

  • do zakładu z 3 selekcjami, dodajemy 5% do wygranych
  • do zakładu z 4 selekcjami, dodajemy 10% do wygranych
  • do zakładu z 5 selekcjami, dodajemy 15% do wygranych
  • do zakładu z 6 selekcjami lub więcej, dodajemy 20% do wygranych

Kolejną promocją dla stałych graczy jest tak zwane “Obróć 1000 PLN i odbierz 50 PLN ekstra”. Jak sama nazwa wskazuje, tutaj można liczyć własnie na freebet jako bonus za dokonanie konkretnego zadania, którym jest – dokonanie minimalnego obrotu 1000 PLN kuponami z kursem minimalnym 2,2 w ciągu tygodnia, od poniedziałku do piątku.

Innym bonusem, który można uznać za swego rodzaju zakład bez ryzyka na swoich warunkach jest “W Ekstraklasie zwrot za 0-0”. Sytuacja jest bardzo prosta, bo obstawiając mecze polskiej, najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce nożnej użytkownik może liczyć na zwrot… jak mecz skończy się rezultatem 0:0. Warunek? Stawka minimum to 50 PLN.

NobleBet z bonusami na zwrot za mecze Ekstrklasy

Takie akcje są o tyle ważne, szczególnie w przypadku nowego bukmachera bez większej marki, aby zatrzymać graczy u siebie na dłużej. Na pewno znaczenie ma szerokość oferty oraz kursy, ale NobleBet musiał się też wykazać bonusami dla stałych graczy… i według mnie stanął na wysokości zadania.

[kkstarratings]

Comments are closed.