Drugą kolejkę rozpoczniemy od niedzielnych meczów. Chyba najważniejszą i najlepszą wiadomością jest to, że w końcu wracają kibice. Oczywiście jest to tylko 25%, lecz lepsze to niż nic. Czy gospodarze wykorzystają doping swoich fanatyków? Czy liderzy pojadą tak jak nas do tego przyzwyczaili? Kto jest faworytem?

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145PLN, aby otrzymać:

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

Niedziela, 21.06.20 – 16:30

Pierwsza kolejka za nami. Tym razem drugą rundę, zaczniemy od niedzieli i od starcia pomiędzy Motorem Lublin a Stalą Gorzów, ponieważ jak wiemy, piątkowe mecze zostały przełożone. Mam nadzieję, że dziś uda się odjechać oba spotkania a pogoda w tym nie przeszkodzi. Przy Alejach Zygmuntowskich, szykuje się naprawdę bardzo emocjonujące starcie. Na inaugurację, obie drużyny przegrały własne spotkania. Motor poległ aż 35-55 na stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, a Stal na własnym owalu z leszczyńskimi bykami 41-49. Tak naprawdę w obu spotkaniach przegranych drużyn zawiedli liderzy. Mowa tutaj o Bartku Zmarzliku oraz Grigoriju Łagucie. Mistrz Świata na pewno nie zaliczy tego meczu do udanych. 10 punktów w 7 startach, w tym taśma w biegu na otwarcie to na 100% nie było to co chciał osiągnąć w tym spotkaniu. Mimo, że razem z Piotrkiem Pawlickim byli autorami najlepszego biegu kolejki to praktycznie w każdej gonitwie, widać było, iż Bartek ma problemy aby się dopasować. Już dawno nie pamiętam, aby Polak miał takie trudności, w dodatku na własnym owalu, który zna jak nikt. Słabsze kolejki się zdarzają, a Bartek przecież robocopem nie jest. Mimo to jestem pewny, że przez najbliższy czas takiego słabego spotkania w jego wykonaniu nie zobaczymy.  Rosjanin również nie może zaliczyć swojego występu do udanych. 7 punktów w 5 startach to jak na niego bardzo średni wynik. Przed własną publicznością, na pewno będzie chciał pokazać, że był to wypadek przy pracy. Griszka na lubelskim torze czuje się znakomicie co mam nadzieję zaprezentuje. Obaj szkoleniowcy przeprowadzili kilka roszad na dzisiejsze spotkanie. U gospodarzy nie zobaczymy Jakuba Jamroga, ponieważ w jego miejsce wskoczy Paweł Miesiąc. Pojedzie z numerem 10 w parze ze starszym z braci Łagutów. Grigrij ze Zamrzlikiem, który również został przeniesiony na numer  5, pojedzie raz.

Fortuna wychodzi z bardzo fajnym typem, który mówi nam, iż Grigorij Łaguta oraz Bartek Zmarzlik muszą zdobyć minimum 10 punktów w pierwszych pięciu startach. Patrząc na tabele biegową oraz chęć poprawy falstartu w pierwszej kolejce wydaje się to bardzo prawdopodobne. W zeszłym sezonie gdy Motor wygrał u siebie ze Stalą 50:40, właśnie ta dwójka zrobiła najwięcej punktów dla swoich ekip. Griszka uzyskał wtedy 12 pkt a Bartek 14 pkt (12 w 5 startach). Uważam, że liderzy swoich zespołów nie zawiodą kolejny raz i będą wstanie uzyskać dwucyfrowy wynik.

Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

Typ: G.Łaguta oraz B.Zmarzlik zdobędą minimum 10 punktów

Kurs: 1.90

typy

Falubaz Zielona Góra – Eltrox Wlókniarz Częstochowa

Niedziela, 21.06.20 – 19:15

Drugim meczem w niedzielne popołudnie będzie starcie pomiędzy Falubazem Zieloną Górą a Włókniarzem Częstochowa. Oba zespoły w pierwszej kolejce rozjechały przeciwników. W Rybniku Myszka Miki wygrała 53-36 a przy Olsztyńskiej pod Jasna Górą, GKM Grudziądz poległ 53:37. Rywale nie stawiali zbyt dużego oporu, dlatego dopiero dzisiaj tak naprawdę przekonamy się o sile tych zespołów.

Przygotowaliśmy na ten mecz, kolejny specjalny typ, który również jest dostępny w Fortunie. Mianowicie, goście muszą zdobyć minimum 41 punktów, a Leon Madsen musi uzyskać minimum 10 punktów w pięciu pierwszych startach. Czy uda im się tego dokonać? Moim zdaniem tak. Jak wiemy, Włókniarz w tym sezonie wzmocnił się na tyle, aby walczyć o Mistrza Polski. Fantastyczne trio Madsen-Lindgren-Doyle, druga linia, która zawsze jest wstanie dorzucić kilka cennych punktów, perspektywiczna młodzież oraz Marek Cieślak, który na prowadzeniu drużyny zna się jak mało kto. Ta mieszanka wybuchowa może okazać się naprawdę mocna. W zeszłym sezonie problemy były jednak na wyjazdach. Wygrali bowiem tylko jeden mecz z Toruniem, dwa zremisowali, a aż 6 razy przegrali. Z Falubazem jechali dwa razy, dwukrotnie przegrywając 49-41 oraz 45-44. W obu meczach Leon Madsen, jak na lidera przystało, był najlepiej punktującym zawodnikiem Częstochowy. W pierwszym meczu zdobył 12 pkt w 6 startach (11 pkt w 5 startach) oraz 13 pkt w 5 startach. Jak możemy zauważyć, za każdym razem nasz typ byłby rozliczony na plus. Na pewno dużym wzmocnieniem jest też Jason Doyle, który bardzo dobrze zna tor przy Wrocławskiej.

Falubaz znany jest z tego, że bardzo dobrze radzi sobie z rywalami na własnym obiekcie. Mimo to uważam, że przeciwko takiemu zespołowi jak Włókniarz Częstochowa będzie bardzo trudno dobić do 50 punktów. Sądzę, że mecz będzie zacięty a lider gości powinien uzyskać dwucyfrowy rezultat.

Falubaz Zielona Góra – Eltrox Wlókniarz Częstochowa

Typ: Włókniarz Częstochowa zdobędzie minimum 41 punktów a L.Madsen minimum 10 punktów

Kurs: 1,45

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 1145PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

typy

 

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze