Przed nami bardzo ciekawe spotkania w 5 kolejce PGE Ekstralidze. Dziś testujemy bukmachera SuperBET! Czy wyjdzie nam to na dobre? Ja myślę, że tak. Zapraszam do lektury! 

Odbierz bonus powitalny do 600 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu
500 zł - bez ryzyka

30 zł -> darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł

TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

ROW Rybnik –Fogo  Unia Leszno

Piątek, 10.07.2020 – 18:00

Pierwszym meczem otwierającym piątkowe zmagania piątej kolejki PGE Ekstraligi jest starcie pomiędzy ROW-em Rybnik a Unią Leszno. Na tor beniaminka przyjeżdża Mistrz Polski, który kosi wszystko co spotka na swojej drodze. Po 4 meczach prowadzą w tabeli, posiadając przy tym komplet punktów. Jak na razie najtrudniejszym zadaniem dla zawodników Piotra Barona była batalia w Grudziądzu gdzie zdobyli „tylko” 48 punktów. Rybniczanie oprócz dobrego starcia z gorzowską stalą, gdzie wygrali 46:44 to nie zdołali w żadnym z pozostałych spotkań zbliżyć się nawet do 40 punktów (przegrana do 36,32 i 31). Jeśli mielibyśmy patrzeć na papier to teoretycznie nie powinni nawet zahaczyć o 30 punktów, lecz wiadomo, że jest to mało prawdopodobne. Mimo, iż uznaje się, że Rybnik spadnie na 99 % i jest najsłabszym zespołem w Ekstralidze to jednak widać chęć walki i to, że próbują do końca o jak najlepszy wynik. Na pewno wyróżniającą się postacią w barwach Rekinów jest Robert Lambert, który jest objawieniem sezonu. Anglik, który w każdym meczu występuje jako rezerwowy z 8 lub 16, ciągnie swój zespół jak tylko może. Jego forma w tym sezonie jest bardzo wysoka co zaprezentował również w dwóch turniejach SEC.  Dziś jednak pod lupę weźmiemy zawodnika leszczyńskiej Unii.  Dominik Kubera to młodzieżowiec dzisiejszych gości. Trzeba  powiedzieć, że jest to na pewno najlepszy junior w Polsce a może i na świecie. Dziś zagramy jego over punktowy. Mianowicie w pierwszych pięciu startach musi zdobyć minimum 8 punktów. Myślę, że jest to jak najbardziej do zrobienia. W ostatnich spotkaniach na własnym stadionie Dominik uzyskał 10pkt i 8pkt a na wyjazdach 8pkt i 7pkt. Jak widać, w bieżącym sezonie tylko raz nie pokrył dzisiejszej linii. Trzeba jednak zauważyć, że zdobył on tylko 1 punkt w biegu młodzieżowym, który kompletnie nie poszedł po jego myśli. Dziś liczę, że po dwóch startach będzie mieć pięć lub sześć punktów na sześć możliwych. W pierwszej swojej gonitwie, która jest biegiem młodzieżowym spotka się pod taśmą ze Szlauderbachem, Tudzieżem oraz Nowackim. Jeśli tylko nie puści Szymona, aby dowieźć na 5:1 to raczej o trójkę Kubery powinniśmy być spokojni, ponieważ nie sądzę, aby przegrał z wyżej wymienionymi juniorami ROW-u. W drugim swoim starcie pojedzie z pól zewnętrznych z Jaimonem Lidseyem na Tudzieża oraz  Miedzińskiego. Tutaj szansa na kolejną trójkę jest również duża i mam nadzieję, że tak się stanie. Oprócz swoich trzech podstawowych startów liczę, że pojawi się na torze, za któregoś z seniorów, który nie będzie sobie najlepiej radził.

Reasumując, mam nadzieję, że Dominik na torze w Rybniku kolejny raz pokaże, że jest w formie i zdobędzie minimum 8 punktów w pierwszych pięciu startach. Po cichu również liczę na to, że pojawi się na torze w wyścigu 14 lub 15 co da mu większą szansę na pokrycie dzisiejszej linii.

ROW Rybnik –  Fogo Unia Leszno

Typ: Dominik Kubera +7,5 pkt

Kurs: 1.52

typy

Betard Sparta Wrocław – MrGARDEN GKM Grudziądz

Piątek, 10.07.2020 – 20:30

Drugie spotkanie piątej kolejki to starcie pomiędzy  Spartą Wrocław a GKM-em Grudziądz. Gospodarze po pięknej inauguracji gdzie zwyciężyli dość wysokim wynikiem nad Motorem Lublin (55:35), złapali lekką zadyszkę. Po dwóch przegranych spotkaniach, u pretendentów do złota, w Lesznie oraz Częstochowie, w ostatnim meczu z Zieloną Górą zremisowali 45:45. Dwóch porażek można było się spodziewać, lecz w  tak słabą postawę przed własną publicznością raczej mało kto mógł uwierzyć. Wrocławianie od początku mieli problemy, głównie ze startami. Był moment, iż przegrywali nawet sześcioma punktami. Mimo, iż zdołali wyszarpać jeden punkt to sami bardzo dobrze wiedzą, że była to dla nich porażka.

Dziś na Olimpijski stadion przyjeżdża GKM Grudziądz. Dzisiejsi goście od zawsze mają problemy w delegacji. Przez 5 lat wygrali tylko jedno spotkanie, także raczej po dzisiejszym meczu nic się nie zmieni. Oprócz dwóch armat jakie posiada GKM to reszta zawodników jest dużym znakiem zapytania. Również porównując potencjał juniorów to Wrocławianie są minimum o jeden poziom wyżej. Ja jednak skupię się na tej jednej armacie jak wspomniałem wcześniej. Mam na myśli Nickiego Pedersena. W dzisiejszym meczu musi zdobyć minimum 9 punktów w pierwszych pięciu startach. Jak dotąd naszą linię pokrył 3/4 razy. Tylko w pierwszym spotakaniu zdobył 8 punktów, co dzisiaj okazałoby się minusem. Sądzę, że tak słabego występu raczej nie powinien powtórzyć. Duńczyk w ostatnim czasie ma bardzo dobrą a przede wszystkim stabilną formę. Również w zawodach indywidulancyh SEC pokazuje, że takie wyniki w lidze to nie przypadek.

Reasumując, uważam, że Nicki kolejny raz odpali swoją rakietę i będzie szalał na torze we Wrocławiu. Na pewno owal będzie przygotowany do walki co będzie kolejnym plusem dla Duńczyka. Jako ciekawostkę mogę również dodać, że Pedersen, rok temu w meczu ligowym zdobył 11 punktów. Liczę na powtórkę i dobry występ.

Betard Sparta Wrocław – MrGARDEN GKM Grudziądz

Typ: Nicki Pedersen +8,5 pkt

Kurs: 1.70

Dodatkowe 600 PLN bonusu w trzech wpłatach w Superbet!

(300 PLN + 200 PLN + 100 PLN)

  1. Załóż konto w Superbet klikając w link: zagranie.com/go/superbet
  2. Dokonaj pierwszego depozytu do 300 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
  3. Aby wypłacić środki należy dokonać czterokrotnego obrotu, z 2 zdarzeniami na kuponie (kurs minimalny każdego zdarzenia 1.3, a łączny AKO 1.8). Zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz przegrane zakłady również liczą się do obrotu bonusem.
  4. Dokonaj drugiego depozytu do 200 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
  5. Patrz punkt 3.
  6. Dokonaj trzeciego depozytu do 100 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
  7. Patrz punkt 3.

typy