Niedzielne spotkania to starcie outsiderów ligi oraz kandydatów do złota. Który mecz będzie bardziej ciekawy? Czy atut własnego toru będzie widoczny? Specjalne typy tylko w Betfan! Zapraszamy do lektury.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

ROW Rybnik – Moje Bermudy Stal Gorzów

Niedziela, 28.06.20 – 16:30

Pierwszym spotkaniem zaplanowanym na niedzielne popołudnie jest starcie pomiędzy ROWem Rybniki a Stalą Gorzów. Oba zespoły spisują się źle, żeby nie powiedzieć tragicznie. Przede wszystkim gospodarze to zespół, który w mojej opinii kompletnie nie nadaje się do Ekstraligi. Sądzę, że mieliby duże problemy nawet w 1.lidze żużlowej. Jeśli chodzi o Stal to tutaj również jest spore rozczarowanie. Słabo rozpoczynający zawody Bartek Zmarzlik, brak Nielsa-Kristiana Iversena, skaczący z kwiatka na kwiatek Kasprzak czy pogubiony Szymon Woźniak. To wszystko sprawia, że Gorzowianie są w trudnym czasie. Wiele osób wskazywało ich na jazdę w play-off, lecz po tych dwóch pierwszych meczach, może być to bardzo ciężkie. Mimo wszystko, mecz z Rybnikiem to jak mecz o wszystko. Po prostu muszą to wygrać, jeśli chcą wrócić do Gorzowa. Pewnie  im się to uda, ale wiadomo, że jest to sport i dużo niespotykanych rzeczy może się wydarzyć.

Kursy na to spotkanie nie powalają. Na czystą wygraną Stali jest w okolicach 1,20, czyli mnożnik, który raczej nie będzie satysfakcjonował nikogo. Pod lupę biorę jednak dwójkę liderów ROW-u. Mowa tutaj oczywiście o Kacprze Worynie oraz Robercie Lambercie. Muszą oni zdobyć łącznie w pierwszych pięciu startach minimum 18 punktów. Sądzą, że jest to jak najbardziej możliwe i gdy tylko pojadą tak jak w ostatnich dwóch kolejkach to istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Tak naprawdę tylko ta dwójka w jakiś sposób może przeciwstawić się rywalom. Kacper jest wychowankiem Rekinów i na tym torze zjadł zęby. Zna każdą ścieżkę i szczerze mówiąc nie przypominam sobie jego słabego startu. Jeśli chodzi o Roberta to za pewne pojedzie z numeru 16. W ostatnich spotkaniach pokazał znakomitą dyspozycję i głód jazdy. Wskazywać na to może 14 punktów w 6 startach (0,3,3,3,3,2) w inauguracyjnym spotkaniu z Falubazem Zielona Góra. Pierwsza zerówka była spowodowana tym, iż na pierwszym łuku praktycznie się nie złożył, ponieważ odcięło mu silnik. Mimo to już od pierwszego biegu było widać, że był bardzo szybki. Łącznie w 5 startach zawodnicy zdobyli 21 punktów, spokojnie pokrywając naszą dzisiejszą linię W Grudziądzu również odjechał dobre spotkanie. Zdobył tylko 6 punktów (2,2,2,0,w), lecz gdyby nie Lebiediew, który zaliczył fatalny wypadek, to zamiast wykluczenia przywiózłby pewną trójkę, za to Kacper odjechał przeciętne spotkanie zdobywając 6 oczek. Jeśli Rybnik chciałby powalczyć ze Stalą, czyli chyba najlepszym kandydatem do tego, to ta dwójka musi pojechać kolejny raz na wysokim poziomie. Prawdopodobieństwo jest duże, ponieważ w drużynie Stali mamy bardzo duże luki i wahania formy.

ROW Rybnik – Moje Bermudy Stal Gorzów

Typ: R. Lambert i K. Woryna łącznie minimum 18 punktów

Kurs: 2.30

typy

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław

Niedziela, 28.06.20 – 19:15

Drugim i ostatnim meczem kończącym zmagania w trzeciej kolejce PGE Ekstraligi jest hit pomiędzy Włókniarzem Częstochowa a Spartą Wrocław. Dwójka pretendentów do złota spotka się na torze pod Jasną Górą. Faworytem tego spotkania są gospodarze. Po tym co pokazali w pierwszych dwóch bataliach, widać, iż są bardzo silni. Jak dotąd rozjechali jak walec i Grudziądz u siebie do 37 i Zieloną Górę na wyjeździe do 31. Transfer, który zamienił Mateja Zagara na Jason Doyle’a wydaje się bardzo owocny. Dodając do tego Fredrika Lindgrena oraz Leona Madsena to wychodzi nam solidna trójka, który ma duży apetyt na Mistrza Polski. Wrocławianie po świetnej inauguracji, gdzie pokonali Motor Lublin 55-35, tydzień później dostali naukę jazdy w Lesznie, ponieważ mecz zakończył się wynikiem 53-37. DO Częstochowy, Sparta prawdopodobnie przyjedzie wzmocniona. Za Dana Bewleya, który miał dość ciężkie zderzenie z Ekstraligą, zakontraktowali w ramach gościa Chrisa Holdera. Jestem pewny, że zrobi więcej niż 1 punkt w dwóch spotkaniach, także zmiana jak najbardziej na plus. Czy jednak to wystarczy aby pokonać Włóniarz na ich terenie? Raczej nie. Gospodarze jak dotąd nie mają większych minusów i trudno się do czegoś przyczepić. Dwie potężne wygrane pokazują siłę tego zespołu. Sezon temu Sparta przy Olsztyńskiej okazała się lepsza. Mimo to, uważam, że Włókniarz teraz, a rok temu to dwie odmienne drużyny. Tym razem powinno być odwrotnie i to gospodarze od początku meczu powinni dyktować warunki. Jak wspomniałem wcześniej, bardzo ważne będzie super trio. My pod lupę bierzemy Fredrika Lindgrena. W naszym typie musi zdobyć minimum 10 punktów. Jak dotąd w dwóch meczach trzyma on stabilną formę. W pierwszym meczu zdobył 10+2 pkt a w drugim 10+3 pkt. Bardzo dużą szansę na 3 punkty będzie miał w biegu 12, ponieważ teoretycznie pojedzie z Frickiem, Liszką oraz Świdnickim.

Reasumując, sądzę, że Częstochowa wygra to spotkanie i zdobędzie minimum 48 punktów. Do tego Fredka również powinien pokazać się kolejny raz z dobrej strony i dołożyć co najmniej 10 oczek. Jeśli Częstochowianie kolejny raz pokażą to co prezentowali przez dwa ostatnie spotkania to nie powinniśmy się obawiać. Oba typy wydają się dość ryzykowne, lecz wierzymy, że wszystko poukłada się po naszej myśli i w końcowym rezultacie będziemy zadowoleni z dość znaczącego profitu.

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław

Typ: Częstochowa minimum 48 punktów a F. Lindgren minimum 10 punktów

Kurs: 2.05

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

typy