Zusje – Monika Godlewska gdzie oglądać? PPV, transmisja i stream na żywo

FAME MMA 11

Gdzie oglądać walkę Zusje – Monika Godlewska? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to trafiłeś w dobre miejsce. Taką możliwość dostaniesz m.in. na stronie Prime SHOW MMA, a więcej o tym piszemy niżej. Starcie Zusje – Monika Godlewska być może nie jest najgłośniejszym zestawieniem w oktagonie, ale na pewno jest to rywalizacja, na którą warto zwrócić uwagę.

Zusje – Monika Godlewska, gdzie oglądać?

Godzina walki Zusje – Monika Godlewska nie jest dokładnie znana, ale patrząc na to, że sama gala rozpocznie się o godzinie 20:00, to możemy zakładać, że to starcie rozpocznie się około 23:00. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że może dojść do później i wtedy starcie pomiędzy tymi zawodniczkami będzie później. Na pewno jednak warto będzie na nie poczekać, bo pod kątem umiejętności prawdopodobnie będzie to dobre widowisko.

Zusje – Monika Godlewska, transmisja w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Zusje – Monika Godlewska? Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać na żywo w TV rywalizację Zusje – Monika Godlewska i tutaj mamy złą wiadomość. Bezpośrednio w telewizji nie znajdziesz transmisji z tej walki ani z żadnej innej z Prime SHOW MMA 4. Możesz jednak podłączyć laptopa do telewizora i przerzucić obraz np. za pomocą kabla HDMI. Przy okazji pamiętaj, że grając w Betclic z bonusem na start będziesz miał większe emocje z oglądania!

Zusje – Monika Godlewska, transmisja za darmo

Gdzie oglądać za darmo walkę Zusje – Monika Godlewska? Takiej możliwości nie ma, ale stream online z FAME MMA 16 będzie puszczony w przeglądarce, a dokładnie to na stronie FAME MMA. Tam też można wykupić dostęp do PPV, które pozwoli Ci na obejrzenie tego starcia. Koszt takiego PPV to około 32 PLN w zależności od pakietu.

Nie zapomnij sprawdzić, jak działa kod promocyjny w Fortunie i odbierz bonusy na start!

Zusje – Monika Godlewska stream online

Streamy online z walki Zusje – Monika Godlewska zostaną też pokazane zapewne na nielegalnych stronach, ale nie gwarantujemy, że tam będzie to możliwe do obejrzenia bez żadnych problemów. Po co masz ryzykować, jak dostępne są legalne opcje?

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze