Zusje – Marta “Martirenti” Rentel: typy, kursy i zapowiedź, 20.11.2021

Wielkimi krokami zbliża się FAME MMA 12. W trakcie tej gali dojdzie m.in. do walki Zusje z Martą “Martirenti” Rentel. Będzie to pierwsza walka pomiędzy tymi zawodniczkami. Zdaniem wielu osób, w tym bukmacherów, większe szanse ma Zusje, jednak dobrze wiemy, że podczas freak fightów może się wszystko wydarzyć. Sprawdź zapowiedź starcia, a także typy i kursy na walkę Zusje z Martirenti.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zusje – Marta “Martirenti” Rentel, zapowiedź walki

Podczas FAME MMA 12, które zaplanowano na sobotę, 20.11.2021, będziemy świadkami m.in. walki Zusje z Martą “Martirenti” Rentel. Jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć starcia pomiędzy tymi zawodniczkami i z całą pewnością można stwierdzić, że będzie to ciekawe widowisko. Zobacz zapowiedź rywalizacji Zusje z Martą “Martirenti” Rentel, a także zerknij na najciekawsze typy i kursy bukmacherskie, bo tych przecież nie brakuje. Zerknij też na pełną kartę walk podczas FAME MMA 12, żeby dowiedzieć się, jakie będą inne rywalizacje –> https://zagranie.com/fame-mma-12-karta-walk/

Zusje – Marta Rentel: typy na walkę

Zusje ma spore doświadczenie w FAME MMA. Za sobą ma już trzy walki, ale jej bilans to zaledwie jedna wygrana i dwie porażki. Ostatnio uległa Kamiszce i to w dość słaby sposób, więc zdecydowanie nie była to dobra walka w jej wykonaniu. Rentel z kolei ma na koncie debiut w FAME, gdzie podczas siódmej edycji zmierzyła się z Linkimaster i przegrała. Kursy na walkę Zusje – Rentel wskazują na to, że Marta nie ma tutaj zbyt dużych szans. Dysproporcje w umiejętnościach są duże, więc walka nie powinna zakończyć się zwycięstwem na punkty.

Wygrana na punkty - nie
Kurs: 1.52
Zagraj!

Zusje – Martirenti kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Zusje z Martirenti wskazują dość mocno, że faworytką będzie właśnie pierwsza z nich. Do oktagonu na FAME wyszła już trzy razy, podczas, gdy jej rywalka jedynie raz. To spora różnica, bo Zusje wie już, jak radzić sobie z presją. Do tego posiada większe doświadczenie niż jej rywalka, więc kursy bukmacherskie na Zusje – Martirenti niespecjalnie nas dziwią.

Kursy na wygraną w walce Zusje - Martirenti
Betclic
1.20
Zusje
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.75
Martirenti
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Jedną z ciekawszych propozycji na walkę Zusje – Marta Rentel będzie właśnie typ na rezultat końcowy. Betclic posiada szeroką ofertę zakładów i jedną z propozycji jest zwycięstwo pierwszej z nich przez KO, TKO, poddanie lub dyskwalifikację. To całkiem sensowna propozycja, bowiem różnica w szansach na wygraną jest duża, a raczej nie zobaczymy tutaj pełnej walki. Taki zakład możesz obstawić m.in. z kodem promocyjnym od Betclic, który brzmi VIPFAME. Dzięki temu zgarniesz możliwość gry bez ryzyka aż do 550 PLN. Przy tak wysokich kursach na Zusje – Martirenti jest to ciekawe rozwiązanie!

Zusje wygra przez KO, TKO, DQ lub poddanie
Kurs: 1.75
Zagraj!

Zusje – Marta Rentel, kto wygra walkę?

W przypadku walki Zusje z Martą Rentel stawiamy na zwycięstwo pierwszej z nich. Głównie przez fakt, że podczas FAME MMA miała okazję walczyć zdecydowanie częściej niż rywalka, a do tego posiada lepsze warunki fizyczne. Betclic uważa podobnie, ale kursy na Zusje – Martirenti nie zachęcają do zagrania tego jako singiel. Mnożniki są dość niskie i zdecydowanie lepiej jest wybrać inne opcje.

zusje betclic

Typy na Zusje – Martirenti

Drugi proponowany typ na Zusje – Martirenti to będzie właśnie wygrana przez KO, TKO, poddanie lub dyskwalifikację. Zusje wypada zdecydowanie lepiej na papierze niż jej rywalka. Do tego ma bardzo dużą motywację, a po treningach widać, iż do walki przygotowuje się bardzo sumiennie. Dlatego też tutaj celujemy właśnie w jej zwycięstwo przed czasem.

zakłady na zusje

Taki zakład znajdziesz właśnie w ofercie Betclic. Bukmacher przygotował ofertę na wszystkie walki w trakcie FAME MMA 12. Propozycje na inne starcia znajdziesz na łamach Zagranie. Powyższe typy na Zusje – Martirenti mogą stanowić właśnie świetną podstawę do AKO, które można zagrać chociażby bez ryzyka. Z kolei same kursy na Zusje wystawione przez operatora zachęcają do obstawienia zakładów na jej wygraną przed czasem.

Zdjęcie: Mateusz Porzucek / PressFocus

FAQ

Gdzie obstawić walkę Zusje - Martirenti?

Wszystkie walki podczas FAME MMA, w tym starcie Zusje z Martirenti, możesz obstawić u bukmachera Betclic.

Co warto obstawić na walkę Zusje z Martirenti?

Jednym z ciekawszych typów na walkę Zusje z Martirenti jest zwycięstwo pierwszej z nich przez KO, TKO, DQ lub poddanie!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze