Zostały dwa miejsca! Kto wystąpi w rundzie zwycięzców? Gramy w PZBuk o 240 PLN!

mark williams snooker
fot. Xinhua

Powoli zmierzamy ku końcowi rozgrywek grupowych w Championship League Snooker. Piątka graczy już ma pewny udział w fazie finałowej, a przed nam jeszcze tylko dwie grupy, by poznać komplet snookerzystów, którzy zmierzą się w marcowym finale. Po wczorajszej porażce w półfinale wycofał się Ronnie O’Sullivan, którego zastąpił Li Hang. Obok niego dołączają David Gilbert, Anthony McGill oraz Liang Wenbo. Kto dziś dołączy do grona finalistów? Gramy dubla z kursem 2,73!

Załóż konto z kodem: 700PLN, aby otrzymać:

500 PLN bez ryzyka i 200 PLN w sklepie gracza

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 1000 PLN bonus od depozytu + 23 PLN freebet

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

BONUS OD DEPOZYTU: 1000 zł

FREEBET: 23 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Liang Wenbo vs Li Hang (około 14:30)

Starcie dwóch Chińczyków, którzy debiutują w tym sezonie w Championship League. Liang Wenbo był zapisany do turnieju już wcześniej, natomiast Li Hang skorzystał z nieobecności Ronniego O’Sullivana i wskoczył na jego miejsce. Młodszy z Chińczyków na swoim koncie ma mniej tytułów niż jego rodak. Liang Wenbo wygrał przed laty Beijing International Challenge i English Open, natomiast Li Hang najdalej zaszedł do finałów w nierankingowym Haining Open. Liang to także finalista UK Championship i ćwierćfinalista mistrzostw świata. Jego progres zaczął hamować przed dwoma laty, gdy spadł na 41. lokatę w rankingu, ale powoli odbudowuje swoją pozycję. Przed rokiem zanotował ćwierćfinał UK Championship, Gibraltar Open i po dwóch latach powrócił do Crucible Theatre. W tym sezonie notuje solidne występy, ale wciąż nie dotarł do fazy finałowej żadnego z turniejów, w którym brał udział. Li Hang w tym sezonie dotarł do półfinału Scottish Open, do tego dołożył 3. rundę w UK Champonship, a tak z zawodami żegnał się głównie w pierwszej rundzie. Który z Azjatów okaże się dziś lepszy?

Co gramy?

W teorii w lepszej dyspozycji jest Li Hang, który w rocznym rankingu wyprzedza Lianga o 8000 punktów. Historia ich bezpośrednich spotkań jednak przemawia za tym bardziej doświadczonym z Chińczyków. Liang wygrał sześć z siedmiu rozegranych przez nich meczów. Zwyciężył także w blisko dwukrotnie większej liczbie frejmów niż jego przeciwnik, a bilans partii to 36-19. Jedyne zwycięstwo Li Hanga to 2017 rok i turniej World Open. Wtedy mieliśmy 5-4 dla młodszego z Chińczyków, a w dziewiątym frejmie wbił 102 punkty w brejku pieczętując jedyną wygraną nad Liangiem Wenbo. Stawiam dziś właśnie na Lianga, który nieźle zaprezentował się w Shoot-Oucie, zakwalifikował się do German Masters, a jego przeciwnik zagra dziś w snookera pierwszy raz od miesiąca.

Nasz typ: Liang Wenbo wygra mecz

Kurs: 1,74

Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów snookerowych? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Mark Williams vs Li Hang (zaraz po spotkaniu Liang Wenbo-Li Hang)

Po raz drugi na naszym kuponie ląduje Li Hang, który po starciu ze swoim rodakiem zmierzy się z Markiem Williamsem. Williams ostatnie dni ma całkiem zajęte snookerem, bo po grze w Shoot-Oucie od poniedziałku co dzień rywalizuje w ramach Championship League. Raz przegrał w półfinale 3-2, a raz tym samym stosunkiem uległ w finale play-off. Do trzech razy sztuka? Jestem bliski tego stwierdzenia, bo widzimy bardzo dobrze dysponowanego Walijczyka w ostatnich dniach. Dwa razy na dwie możliwe próby dostał się do play-off, gdzie powalczył z Selbym i Wilsonem i wygrał z Alim Carterem, a przede wszystkim wbił aż siedem stupunktowych brejków. Czy to starcie ma tylko jednego faworyta?

Co gramy?

Myślę, że zdecydowanie powinien wygrać ten pojedynek trzykrotny mistrz świata. Jego niezła forma powinna być widoczna w potyczce przeciwko nieogranemu zawodnikowi, który plasuje się blisko 20 miejsc niżej w rankingu. W czterech meczach Williams był lepszy trzy razy. Chińczyk wygrał raz – i to na własnym terenie podczas China Championship w 2017 roku. Stawiam w tym meczu na doświadczenie, ogranie i niezłą formę Borsuka, który w poprzednim typie na mecz z Barrym Hawkinsem nas nie zawiódł!

Nasz typ: Mark Williams wygra mecz

Kurs: 1,57

championship league snooker dubel pzbuk 12.02 Oba zdarzenia w PZBuk w dublu dadzą nam AKO 2,73, co przy 100 PLN wkładu pozwoli nam w razie wygranej wyciągnąć 240 PLN. Przypominam, że z naszym kodem promocyjnym do PZBuk możecie zyskać zakład bez ryzyka do 500 PLN oraz 200 PLN w sklepie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze