Bukmacherzy w ostatnim czasie postawili na szereg ciekawych promocji dla swoich klientów, gdzie można zgarnąć dodatkowe pieniądze. W eWinner bonus tym razem oferuje aż 15 000 złotych do podziału, a cała akcja trwa prawie do końca listopada. Sprawdźcie sami, o co chodzi.

Zgarnij bonus w eWinner, gdzie jest 15 000 PLN do podziału!

W najbliższym miesiącu w świecie sportu i esportu dużo się będzie działo. Przede wszystkim trwają Liga Mistrzów i Liga Europy, a do tego zbliżamy się powoli do środka sezonu w topowych ligach. Całkiem możliwe jest to, że drużyny dopiero będą wchodzić na wyżyny umiejętności, przez co czeka nas masa ciekawych meczów. W eWinner można zgarnąć bonus z tej okazji, wystarczy wziąć udział w ich rankingu, który trwa do końca 29.11.

ewinner ranking

Każda Wasza postawiona złotówka w eWinner to punkt do rankingu miesięcznego. Do tego bukmacher dołożył mnożniki, gdzie jest x1.5 za kupony tylko LIVE i 2.0 za kupony, gdzie są sporty wirtualne. W listopadowym rankingu mamy aż 15 000 złotych do podziału na 20 najlepszych graczy. Zwycięzca odbierze aż 3 000 złotych od eWinner w formie bonusu. Następnie wystarczy dokonać nim jednokrotnego obrotu, żeby móc go wypłacić. Jednak pamiętajcie też, że to nie wszystko, co bukmacher przygotował dla Was.

W eWinner bonus jest też do odebrania z kodem promocyjnym 655PLN. W ten sposób możecie odebrać następujące rzeczy:

  • 155 złotych zakład bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze