Początek tygodnia to często przygotowania do ważniejszych rozgrywek i kolejnych bataliach ligowych. Jednak można skorzystać w eWinner z bonusu, który zapewni Wam wysoki kurs w ramach Combo Dnia. O co chodzi w tej promocji i jak można ją wykorzystać? Sprawdźcie sami. 

Sprawdź bonus w eWinner na Combo Dnia.

Początek tygodnia to w wielu sportach dzień, w którym drużyny przygotowują się do zmagań ligowych, czy europejskich pucharów. Jednak nawet teraz można znaleźć kilka ciekawych zakładów lub propozycji od bukmacherów z większymi kursami niż normalnie. Jedną z takich ofert jest Combo Dnia w eWinner. Na czym polega ta promocja i gdzie można z niej skorzystać? Wszystko jest bardzo proste i wystarczy wybrać interesujące nas zdarzenia z oferty bukmachera.

ewinner oferta

W zakładce Combo Dnia na stronie bukmachera można znaleźć ciekawe zakłady na poszczególne zdarzenia. Jedną z propozycji jest m.in. wygrana CSKA Moskwa i Cedevita Olimpija po kursie 2.30. Z kolei w przypadku piłki nożnej możemy mówić np. o zwycięstwie Pogoni Szczecinie z Hamburger SV i kursie aż 3.10. Wszystkie zakłady można znaleźć w eWinner. W przypadku tego bukmachera można też znaleźć ciekawy bonus na start, który da Wam dodatkowe rzeczy.

Bonusy w eWinner są dostępne z kodem promocyjnym 655PLN. Podając go podczas rejestracji otrzymasz m.in.:

  • 155 złotych zakład bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze