Znicz Pruszków – Termalica Nieciecza: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.03.2024

Piłkarz Znicza z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Znicz Pruszków – Termalica Nieciecza? 23. serię gier na pierwszoligowych boiskach rozpoczniemy w Pruszkowie, gdzie miejscowy Znicz podejmie na papierze silniejszą Termalicę. Jeżeli macie chęć zobaczyć to starcie na żywo, to dobrze trafiliście! W tym artykule znajdziecie najważniejsze informacje na temat transmisji w TV i streamów online z tego starcia. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Znicz Pruszków – Termalica Nieciecza, transmisja na żywo w TV

Zdążyłem już wspomnieć, że rywalizacja Znicza z Termalicą rozpocznie zmagania w ramach 23. kolejki Fortuna 1. Ligi. Miejscowi walczą oczywiście o utrzymanie na drugim poziomie rozgrywkowym, zaś Słoniki mają w planach wydostać się z kryzysu i powalczyć jeszcze o awans do PKO BP Ekstraklasy. Sam mecz rozpocznie się 7. marca 2024 roku o godzinie 18:00. A co wiadomo o transmisji w TV? Niestety tyle, że spotkania w Pruszkowie nie będzie można zobaczyć na żywo na żadnym kanale telewizyjnym. Pozostaje zatem zajrzeć do Internetu i tam poszukać streamów online!

Znicz Pruszków – Termalica Nieciecza: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście każdy kibic piłki nożnej ma świadomość tego, iż spotkania piłkarskie pokazywane są także w Internecie za sprawą streamów online. Także mecz Znicza z Termalicą będzie można obejrzeć w taki sposób, jednak transmisja tego typu nie będzie darmowa. Jeśli chcecie obejrzeć to starcie online, to należy wykupić pakiet Polsat Box Go, którego cena to obecnie 40 PLN. Oczywiście w pakiecie znajdziecie inne rozgrywki piłkarskie, jak i sportowe. Warto zainteresować się także kursami bukmacherskimi na omawiane spotkanie, które to obecnie wyglądają następująco:

Gdzie oglądać Znicz Pruszków – Termalica Nieciecza?

Celem tego artykułu było przede wszystkim odpowiedzenie na pytanie, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, jak i piątkowe starcie Znicza z Termalicą. I finalnie okazuje się, że pole manewru nie będzie zbyt szerokie. Niektóre spotkania zaplecza Ekstraklasy pokazywane są na żywo w TV, lecz w tym konkretnym przypadku podobnej alternatywy nie znajdziemy, a jedyną legalną opcją będzie stream online w Polsat Box Go. Jeśli mimo to zdecydujecie się wykupić odpowiedni pakiet i zobaczyć starcie w Pruszkowie, to pozostało życzyć mi jak największych emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze