Znicz Pruszków – Lechia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.02.2024

Znicz Pruszków - Lechia gdzie oglądać

Znicz Pruszków – Lechia: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Przed nami kilka interesujących spotkań w Fortuna 1. lidze. W jednym z pojedynków na placu boju zobaczymy 12. i 4. drużynę obecnej tabeli. Nie powinno dziwić, że to goście są faworytem do zwycięstwa. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Znicz – Lechia, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Znicz Pruszków – Lechia na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Znicz Pruszków – Lechia na żywo? Prawa do transmisji z tychże rozgrywek posiada w naszym kraju jedynie Polsat Sport. Co ciekawe stacja ta oferuje tylko najciekawsze potyczki każdej serii spotkań, dlatego też jeśli jesteś fanem Fortuna 1. ligi, to warto rozważyć tę opcję. Natomiast pojedynek ten pokaże Polsat Sport Premium 1, a odbędzie się on w niedzielę, 25. lutego o 15:00.

Znicz Pruszków – Lechia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Ponadto stream online Znicz Pruszków – Lechia będziesz mógł zobaczyć również w internecie. Taką opcję posiada Polsat na swojej platformie streamingowej Polsat Box Go. Tam możesz liczyć na wszystkie spotkania z zaplecza polskiej Ekstraklasy. A gdybyś chciał poznać konkrety na temat tego gdzie oglądać 1. ligę, to znajdziesz je oczywiście na naszej witrynie.

Gdzie oglądać Znicz Pruszków – Lechia?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Znicz Pruszków – Lechia, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami live u innych bukmacherów na polskim rynku. Dobrze wygląda między innymi oferta Totalbet TV czy Superbet TV. W końcu każdy z nich oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze