Znicz Pruszków – GKS Tychy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.04.2024

Zawodnik Znicza podający piłkę

Gdzie oglądać Znicz Pruszków – GKS Tychy? W niedzielę na poziomie Fortuna 1. Ligi odbędą się 3 potyczki, a jedną z nich będzie rywalizacja Znicza Pruszków z GKS-em Tychy. To właśnie o tym starciu przeczytacie w poniższym artykule, a dokładniej mówiąc, znajdziecie informacje o transmisji w TV, jak i streamach online. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów na ten temat.

Znicz Pruszków – GKS Tychy na żywo w TV

Starcie Znicza Pruszków z GKS-em Tychy będzie jednym z trzech spotkań Fortuna 1. Ligi, jakie odbędą się w najbliższą niedzielę. Oba zespoły mają za sobą dość trudne tygodnie i szukają przełamania, a więc oczywiście ligowego zwycięstwa! Samo spotkanie 27. kolejki Fortuna 1. Ligi rozpocznie się 14. kwietnia 2024 roku o godzinie 15:00. Przechodząc już do możliwości obejrzenia tego meczu na żywo, niestety spotkania tego w TV nie znajdziemy. Będzie można natomiast skorzystać z legalnego i bezpiecznego streamu online, do której to kwestii już za sekundkę przejdę! Póki co zerknijcie zaś na kursy bukmacherskie wystawione przez polskich operatorów:

Znicz Pruszków – GKS Tychy, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Powyższe kursy bukmacherskie możecie bez problemy obstawić korzystając z różnych metod płatności! Ja natomiast przechodzę do wspomnianej kwestii streamów online, bo to w taki sposób będzie można zobaczyć rywalizację Znicza z GKS-em na żywo! Obecnie prawa do pokazywania meczów Fortuna 1. Ligi posiada stacja Polsat, a na jej oficjalnej stronie internetowej, czyli w Polsat Box Go obejrzymy wszystkie spotkania wspomnianych rozgrywek, w tym właśnie mecz Znicza z GKS-em! Niestety taka opcja jest płatna, a darmowych alternatyw na polskim rynku nie znajdziemy.

Gdzie oglądać Znicz Pruszków – GKS Tychy?

Pora więc krótko podsumować tekst o transmisji meczu w Pruszkowie. Prawa do pokazywania spotkań Fortuna 1. Ligi w obecnej kampanii ma telewizja Polsat, jednak nie wszystkie mecze tych rozgrywek znajdziemy w formie transmisji w TV. Akurat rywalizacja Znicza z GKS-em będzie dostępna tylko i wyłącznie w Internecie – w ramach pakietu na Polsat Box Go. Jeżeli w ten weekend chcecie natomiast pokusić się o zagranie kuponu, zerknijcie koniecznie na nasze typy na 1. Ligę! Ja dziękuję już za poświęconą uwagę i życzę jak najlepszych wrażeń z niedzielnego meczu w Pruszkowie!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze