Przygotowania do US Open oficjalnie rozpoczęte. Tenisiści będą w tym tygodniu rywalizować w pierwszym poważnym turnieju na nawierzchni twardej, który odbędzie się w Washingtonie. Będzie to impreza rangi ATP 500, a równolegle rozegrane zostaną nieco gorzej obsadzone zawody w meksykańskim Los Cabos, a także austriackim Kitzbuhel, gdzie niektórzy walczą jeszcze na mączce. Na dzisiaj przygotowałem dla Was jeden typ, prosto ze stolicy Stanów Zjednoczonych. Zapraszam.

Załóż konto w STS – 1230 PLN od depozytu + 29 PLN Freebet na start!

Przejdź do rejestracji w STS

KOD PROMOCYJNY: 1259PLN

Alexander Bublik – Bradley Klahn

Alexander Bublik chyba jest zadowolony ze swoich ostatnich wyników. Sezon trawiasty nie był dla niego zbyt udany, ale na sam koniec, dosyć niespodziewanie, udało mu się dojść do finału imprezy w Newport. Pozwolę sobie jednak przemilczeć poziom i obsadę tamtego turnieju. Kazach został brutalnie zweryfikowany przez Johna Isnera, który ostatecznie sięgnął po tytuł. Ja sam zaufałem Bublikowi i proponowałem nawet grę na jego zwycięstwo na naszej grupie facebookowej. Niestety bardzo mocno się zawiodłem, a 22-latek udowodnił wszystkim, że raczej nie jest stworzony do rywalizacji z najlepszymi. Ale czego można się spodziewać po tenisiście, którego wzorem do naśladowania jest Nick Kyrgios. Nie wychodzi mu to najgorzej, ale jest trochę ubogą wersją Australijczyka. Wersją obdarzoną talentem, ale zdecydowanie mniejszym, co bardzo komplikuje sprawę. Myślę, że dobry serwis oraz efektowne zagrania, które przecież nie zawsze wychodzą, nie powinny przyćmić dużej ilości prostych błędów oraz braku umiejętności myślenia i gry na poziomie wyższym niż Challenger.

Bradley Klahn reprezentuje klasyczną, amerykańską szkołę tenisa. Oznacza to, że dobrze czuje się na nawierzchni twardej, a jego głównymi atutami są bardzo mocny serwis oraz forehand. Te dwa uderzenia zazwyczaj się ze sobą łączą, przynosząc 28-latkowi szybkie punkty. Jest bardzo efektywny w swojej agresywnej grze i może się pochwalić kilkoma zwycięstwami nad wyżej notowanymi rywalami. Kilka tygodni temu wygrał turniej rangi Challenger w Winnetce. Nie miał tam wcale łatwych rywali, więc trzeba to w jakiś sposób docenić. Jest ułożonym zawodnikiem i stać go na wiele, choć ma oczywiście widoczne braki. Odstaje w dłuższych wymianach, ale potrafi ich też umiejętnie unikać.

Wydaje mi się, że po jednej stronie siatki stanie człowiek, który będzie chciał pograć w tenisa, a po drugiej ktoś, kto będzie chciał osiągnąć dobry wynik i zaprezentować się z jak najlepszej strony przed własną publicznością. Chyba nie muszę pisać kto jest kim. Jeśli Klahn zagra na swoim poziomie, to myślę, że nie powinien mieć dużych problemów z utrzymywaniem swojego serwisu. A z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że Bublik swoimi błędami nie doprowadzi się do co najmniej kilku bardzo trudnych sytuacji. Pójdę tutaj w gospodarza oraz jego profesjonalizm. Proponuję typ na wygranie przez niego pierwszego seta, a także całego spotkania.

Kupon - 29.07

Chcesz więcej typów bukmacherskich? 

Dołącz do Grupy Zagranie!