Tłusty czwartek, to okazja do zjedzenia dużej liczby pączków, a w przypadku bukmacherów, do znalezienia tłustych kursów! Tak, dobrze czytacie. eWinner wyszedł naprzeciw swoim klientom i oferuje bonus z okazji meczu Świątek w Australian Open. Sprawdźcie, jakie są zasady!

eWinner bonus: tłusty kurs na Świątek!

Australian Open trwa w najlepsze, a za Polką już dwie wygrane, w dość ładnym stylu i pewnie. Nasza rodaczka dzielnie walczy, w przeciwieństwie do np. Hurkacza, który zdążył już odpaść ze zmagań.

Teraz przed zwyciężczynią ostatniego Wielkiego Szlema kolejne wyzwanie – spotkanie z Fioną Ferro. Świątek niewątpliwie jest faworytem do wygrania i awansu dalej, ale czy ta trudna sztuka się jej uda? O tym przekonamy się w ciągu najbliższych kilkunastu godzin.

ewinner bonus

Tłusty czwartek to nie tylko okazja do zjedzenia smakowitych pączków, ale również możliwość zgarnięcia ciekawych promocji u bukmacherów. W tym wypadku możemy mówić np. o eWinnerz z bonusem, gdzie jest do zgarniecia “tłusty kurs” na mecz Świątek.

Jeżeli postawisz na Polkę dziesięć złotych, to do wygrania zamiast jedenastu jest aż 88. Kurs podwyższony do 10.00 będzie dla pierwszych 50 osób i dostępny będzie od godziny 17:00. Nie ma żadnych dodatkowych warunków od bukmachera!

W eWinner bonusy możecie również zgarnąć w ramach pakietu startowego. Ten jest dostępny z kodem promocyjnym 655PLN, który da Wam:

  • 155 złotych bez ryzyka
  • 50% do 500 złotych od drugiego depozytu