Ten sezon Ligi Mistrzów bywa dość często mocno zaskakujący, co potwierdza m.in. grupa Realu Madryt, który nie radzi sobie najlepiej. Z tego powodu bukmacherzy wyszli do graczy z bonusami na grę bez ryzyka. Taką promocję można zgarnąć m.in. w eWinner i powiększyć ją z kodem promocyjnym 655PLN.

SPRAWDŹ promocje w eWinner z kodem promocyjnym!

Sezon 2020/2021 Ligi Mistrzów jeszcze nie zdążył dotrzeć nawet do półmetka zmagań grupowych, a już zaskoczył wiele osób. W tym wypadku warto powiedzieć o Realu Madryt, który lekko mówiąc nie radzi sobie najlepiej, a także np. remisie Atletico Madryt z Lokomotiw Moskwa. Moenchengladbach liderem grupy po trzech meczach? Tego raczej mało kto się spodziewał. Z tej okazji dobrze sprawdzić promocje u bukmacherów, gdzie m.in. można grać bez ryzyka. Taki bonus ma dla swoich klientów eWinner. 

eWinner bonus

Aby móc grać bez obawy o wynik należy postawić kupon AKO z minimum dwoma zdarzeniami z Ligi Mistrzów i kursem nie mniejszym niż 2.50. Trzeba go zagrać za co najmniej 20 złotych. Na kuponie nie mogą znaleźć się inne zakłady niż LM. Jeżeli traficie, to wygracie, a w momencie porażki bukmacher zwróci Wam do 50 złotych na konto główne. Warto pamiętać też, że oferta jest ważna w każdą kolejkę Ligi Mistrzów, więc łącznie można otrzymać aż 250 złotych zwrotu!

W eWinner z kodem promocyjnym 655PLN otrzymacie też inne bonusy. Te można połączyć razem z zakładem bez ryzyka, o którym wyżej pisałem. Jeżeli podacie nasz kod podczas rejestracji, to zgarniecie takie rzeczy, jak:

  • 155 złotych zakład bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych bonusu od drugiego depozytu

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze