Zgarnij kolejne 100 PLN za Obóz Przygotowawczy do EURO!

eWinner logo

Za nami dwa tygodnie Obozu Przygotowawczego w eWinner. W tym tygodniu z kolei bukmacher stawia na grę live, dzięki czemu możesz odebrać dodatkową kasę. W eWinner bonus na Obóz zapewni Ci dodatkowe 100 PLN za ten tydzień. Zobacz, jakie są warunki!

Odbierz bonus w eWinner za Obóz Przygotowawczy

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy 2020, które rozpoczną się już 11 czerwca. Reprezentacje znajdują się już na obozie przygotowawczym, a w przypadku Polski baza jest w Opalenicy. Biało-czerwoni będą latać na spotkania do różnych krajów, ale wracać na bieżąco do naszego kraju przed kolejnymi meczami. Obóz Przygotowawczy obejmuje nie tylko zawodników, ale też kibiców, dzięki eWinnerowi.

Bukmacher ma za sobą dwa tygodnie Obozu Przygotowawczego i gracze mogli zgarnąć już 200 PLN bonusu, a do tego rzeczy na start, za sam zapis do Obozu. Jeżeli wykonacie cztery treningi to dostaniecie dodatkową kasę. Sprawdźcie zresztą sami, o co chodzi!

eWinner bonus —> zobacz, jak zgarnąć wysoki pakiet powitalny!

ewinner bonus oboz przygotowawczy

Gracze, którzy zrobili trening w pierwszym i drugim tygodniu zwiększyli swój bonus na Euro o 200 PLN. Pora powalczyć o kolejne 100 PLN. Plan na ten tydzień: 5 kuponów z minimum jednym zdarzeniem z zakładów na żywo. Gdy spełnisz warunki, to bonus od depozytu zostanie zwiększony. Do tego na start możecie otrzymać 500 PLN od depozytu za sam zapis do Obozu, a także w każdym tygodniu jest cashback 50% do 1000 PLN.

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W eWinner bonus otrzymasz też za samo założenie konta. Wystarczy wejść w nasz link i podać kod promocyjny 610PLN. Ten zapewni Ci:

  • 110 PLN bez ryzyka
  • 50% do 500 PLN od drugiego depozytu

Zaloguj się aby dodawać komentarze