Już jutro odbędzie się pierwszy mecz Polski w eliminacjach do mistrzostw świata 2022. Oznacza to wielki powrót naszej reprezentacji i debiut nowego selekcjonera. Dlatego w eWinner możecie odebrać bonus na grę w postaci freebetu wysokości 25 złotych. 

Odbierz bonus w eWinner w postaci freebetu!

Paulo Sousa już jutro zadebiutuje na arenie międzynarodowej jako nowy selekcjoner reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni zmierzą się z Węgrami już 25 marca o godzinie 20:45. Fani piłki nożnej będą oczekiwali od tego spotkania wielu ciekawych akcji i pozytywnych emocji oraz przede wszystkim sukcesu naszych rodaków. eWinner przygotował bonus dla Was, który możecie odebrać, jeżeli spełnicie pewne warunki.

ewinner bonus gra

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy, że w środę bądź w czwartek zagracie kupon za 49 złotych. Na nim powinny się znaleźć co najmniej dwa zdarzenia z oferty na piłkę nożną. Kurs minimalny to 2.50, więc nie jest aż tak wysoki. Dzięki temu będziecie mieli szansę odebrać freebet w wysokości 25 PLN.

Otrzymane środki musisz  wykorzystać w ciągu 24 godzin na zakłady na żywo w aplikacji. Mogą to być typy SOLO i AKO. Kurs minimalny kuponu to 1.50. Maksymalny kurs kuponu, który zostanie zagrany środkami z freebetu, wynosi 10. Do tego jeżeli Lewandowski w czwartek strzeli gola, to eWinner przyzna kolejne dziesięć złotych bonusu. W sumie masz szansę na 35 PLN ekstra kasy!

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu + voucher Canal+ online (na miesiąc)

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W eWinner bonus otrzymacie również przy rejestracji, jeżeli podacie nasz kod promocyjny 655PLN, który da Wam:

  • 155 PLN bez ryzyka
  • 50% do 500 PLN od drugiego depozytu

Zaloguj się aby dodawać komentarze