Lubicie zgarniać bonusy u bukmacherów? A może po prostu planowaliście założyć konto w jednym z nich? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo w Totolotku jest bonus do zgarnięcia, który zwiększy Wasz depozyt aż do 100 złotych! Sprawdźcie sami, w jaki sposób możecie to zdobyć. 

Bonus w Totolotku do 100 PLN!

W najbliższych dniach w świecie sportu sporo będzie się działo. W piłce nożnej czekają nas m.in. mecze na europejskich boiskach, gdyż startują Liga Mistrzów oraz Liga Europy, czyli bardzo ważne rozgrywki w ciągu sezonu. W LE gra Lech Poznań, który powalczy o pierwsze, bardzo ważne punkty w tabeli, a także bilans w rankingu międzynarodowym. Jednak bonus w Totolotku możecie wykorzystać również na inne sporty, w tym tenis, czy koszykówkę. 

Bukmacher postanowił zapewnić 100 procent od depozytu do kwoty 100 złotych. Ten jest ważny 30 dni i należy wpłacić minimum 20 złotych, żeby móc skorzystać z tej akcji promocyjnej. Oferta jest ważna do końca dnia, więc warto się pośpieszyć, żeby móc z niej skorzystać. Jeżeli dostaniecie te środki, to należy nimi później obrócić sześć razy (trzy razy konto główne i trzy razy konto bonusowe) z kuponami gdzie są minimum trzy zdarzenia z kursami nie mniejszymi niż 1.35. Pamiętajcie jednak, że zakłady systemowe są wykluczone z obrotu.

Totolotek promocja od depozytu

W Totolotku bonus jest też dostępny z kodem promocyjnym 574PLN. Jeżeli podacie go podczas rejestracji, to otrzymacie:

  • 100 procent do 549 złotych bonusu od depozytu
  • 25 złotych freebet
  • 25 złotych bonusu Lucky Loser w weekendy

 

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze