Po przerwie reprezentacyjnej do gry wraca Bundesliga. Jedne z najlepszych i najważniejszych w świecie piłki nożnej rozgrywek w ten weekend będą obfitować w ciekawe mecze. W Totolotku jest bonus do odebrania z naszym kodem promocyjnym, a do tego możecie skorzystać z Lucky Loser. Jeżeli nie trafisz, to bukmacher przyzna zwrot w postaci bonusu o wartości 25 złotych. Zobacz, jak to dokładnie działa. 

Sprawdź bonus w Totolotku na Bundesligę!

Przerwa reprezentacyjna to jedno, ale już wracają mecze w ramach rozgrywek ligowych. Do tego grona zalicza się Bundesliga, która w ten weekend przygotowała dla nas kilka ciekawych meczów. Jedną z ciekawostek jest to, że w starciu Borussii Dortmund z Herthą Berlin będzie mógł zagrać Moukoko. Fenomenalny 16-letni zawodnik bije wszelkie rekordy w młodzieżowych rozgrywkach, a teraz trener BVB może na niego też stawiać w spotkaniach Bundesligi. To na pewno duże wzmocnienie dla Dortmundu, gdyż Moukoko zapowiada się na gwiazdę wielkiego formatu.

 

W Totolotku jest bonus, który możecie wykorzystać na nadchodzącą kolejkę Bundesligi. Aby móc z niego skorzystać wystarczy postawić minimum 25 złotych na dowolne zdarzenie z oferty na niemiecką ligę. Ważne jest to, żeby było to w trakcie trwania promocji, czyli w dniach 21-22 listopada. Nie ma żadnych dodatkowych wymagań w postaci kursu, czy liczby zakładów. Jeżeli szczęście nie dopiszę, to bukmacher przyzna Wam 25 złotych bonusu. Całość wygląda dość ciekawie dla klientów.

W Totolotku bonus zgarniecie też z kodem promocyjnym 574PLN. Ten podany podczas rejestracji da Wam:

  • 100 procent do 549 złotych bonusu od depozytu
  • 25 złotych freebet
  • 25 złotych bonusu Lucky Loser w weekendy

 

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze