Grudzień to czas przygotowania do świąt, kupowania prezentów, a także Kalendarza Adwentowego. W eWinner z kodem promocyjnym 655PLN możecie liczyć na ciekawe bonusy na start, a także zgarnąć freebety o wartości 20 złotych. Przekonajcie się wiec sami, co trzeba zrobić, żeby móc go zgarnąć, gdyż całość jest dość prosta.

Otrzymaj bonusy w eWinner z kodem promocyjnym 655PLN!

W grudniu dość dużo się dzieje w świecie sportu, a to dobra okazja, żeby wykorzystać ciekawe bonusy, dostępne u bukmacherów. W eWinner możecie zgarnąć bonusy z naszym kodem promocyjnym 625PLN, a do tego otrzymacie możliwość wzięcia udziału w różnych akcjach od bukmachera. Jedna z nich jest związana z freebetem, a żeby móc go otrzymać należy polubić fanpage bukmachera, a także wytypować wynik meczu Lecha Poznań z Benficą w komentarzu pod postem. Do tego można też głosować na wielki kurs z okazji finałów Polskiej Ligi Esportowej. 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Lidze Europy Lech Poznań zmierzy się dzisiaj z Benficą. Nasi rodacy co prawda nie są faworytami, ale mogą sprawić niespodziankę, co ostatnio lubią robić (niestety również negatywnie). W grudniu czeka nas jeszcze kolejna kolejka zmagań w grupach LE, a co za tym idzie, to dobra okazja, żeby wykorzystać freebet, który możecie zgarnąć już dzisiaj. W końcu takie spotkania to dobra okazja, żeby zgarnąć darmowe pieniądze. Z kolei jeżeli nie jesteście przekonani do bukmachera, to dzięki temu możecie sprawdzić jego ofertę bez wkładu własnego.

W eWinner z kodem promocyjnym 655PLN otrzymacie również:

  • 155 złotych na zakład bez ryzyka
  • 50% od drugiego depozytu do kwoty 500 złotych