Szykując się na finał Ligi Mistrzów, w którym zagra co najmniej jeden Polak, a być może nawet dwóch. Czy Robert Lewandowski sięgnie po wygraną? Z tej okazji eWinner przygotował ciekawą ofertę na mecz tego bukmachera, z bardzo wysokim kursem. Niżej przeczytacie, jak możecie go zdobyć, a już teraz załóżcie konto w eWinner z kodem promocyjnym i otrzymajcie ciekawe bonusy!

eWinner kod promocyjny

Wysoki kurs na wygraną Bayernu w eWinner!

Nadchodzący finał Ligi Mistrzów dla polskich kibiców bez wątpienia będzie wyjątkowy. Z tej okazji u bukmacherów jest do zgarnięcia wiele ciekawych bonusów. Naprzeciw klientom postanowił wyjść eWinner. Ten zaoferował wyższy kurs na wygraną Bayernu. Jednak o ile wyższy? Otóż dla pierwszych 50 osób bukmacher postanowił zwiększyć kurs aż do 10.00.

Co trzeba zrobić? Być szybszym od innych i od 17:00 obstawić wygraną klubu z Niemiec. Maksymalna stawka to dziesięć złotych, jednak razem z nią możecie wygrać 88 złotych. Jest to bardzo oferta i warto się nią zainteresować, jednak warto wspomnieć, iż jest dostępna dla pierwszych 50 osób.

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu + voucher Canal+ online (na miesiąc)

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

eWinner kod promocyjny – dodatkowe bonusy

W eWinner oprócz promocji na zwiększony kurs do zgarnięcia są też inne bonusy. Rejestrując się z naszym kodem 655PLN otrzymasz:

  • 155 złotych na zakład bez ryzyka
  • dodatkowe 50 procent od drugiego depozytu do kwoty 500 złotych

Sam bonus być może nie jest najwyższy na rynku, ale już warunki jego obrotu są sprzyjające użytkownikom. Do tego bukmacher często dodaje ciekawe promocje, jak np. zwiększony kurs na wygraną Bayernu. Dzięki temu możecie zgarnąć więcej pieniędzy. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze